Press "Enter" to skip to content

Rashifala:୨୮ ଜାନୁଆରୀ,୨୦୨୩। ଶନିବାର। ଏହି ଦୁଇଟି ରାଶିଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ।ଦିନଟି ଲାଭଦାୟକ ରହିବ।

ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ସମୁଦାୟ ୧୨ ଟି ରାଶି ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଛି। ପ୍ରତ୍ୟେକ ରାଶି ଏକ ଗ୍ରହ ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ। ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଗତି ଦ୍ୱାରା ରାଶିଫଳ ଗଣନା କରାଯାଏ।ଏହି ଦିନ ମହାଦେବଙ୍କୁ ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ପୂଜା କରାଯାଏ।

ମେଷ:-

ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। କ୍ଷଣିକ କ୍ରୋଧିତ ଏବଂ କ୍ଷଣିକରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବାର ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ରହିବ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ।ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ।ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।ବୈଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଆୟର ଉତ୍ସ ବିକାଶ ହୋଇପାରେ।

ବୃଷ:-

ପରିବାରରେ ମତଭେଦ ଦେଖା ଦେଇପାରେ।ପତିଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମିଳିପାରିବ। ଭାଷଣରେ ମଧୁରତା ରହିବ। ମନ ଟିକେ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ।ଶିଶୁର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ।କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ହେବ।କ୍ରୋଧର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଏବଂ ସନ୍ତୁଷ୍ଟିର ମୁହୂର୍ତ୍ତଗୁଡ଼ିକ ରହିବ।

ମିଥୁନ:-

ଚାକିରିରେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ହେବ। କିନ୍ତୁ ଯେ କୌଣସି ଅତିରିକ୍ତ ଦାୟିତ୍ଵ ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରିବ।ମନ ଅସ୍ଥିର ରହିବ।ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ହୁଅ।ଅନ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ ପରିବାରଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଶା ଏବଂ ନିରାଶାର ମିଶ୍ରିତ ଭାବନା ମନରେ ରହିବ।

କର୍କଟ:-

କିଛି ଅଜ୍ଞାତ ଭୟ ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡିପାରେ। ଚାକିରିରେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ହେବ। ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ।ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆୟର ଉତ୍ସ ହୋଇପାରିବ। ମନ ଅସ୍ଥିର ରହିବ।ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରିବ।

ସିଂହ:-

ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରିବ।ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ବ୍ୟବସାୟିକ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରିବେ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ହେବ | ଜୀବନ ଅସଂଗଠିତ ହେବ।ମନରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖର ଭାବନା ରହିବ।ମିଠା ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବଢ଼ିପାରେ।

କନ୍ୟା:-

ପରିବାର ସହିତ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରିବ। ଧର୍ଯ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖ।ଇଚ୍ଛା ବିରୁଦ୍ଧରେ ଚାକିରିର କୌଣସି ଅତିରିକ୍ତ ଦାୟିତ୍ଵ ପାଇବେ।କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ହେବ।ମନ ଅସ୍ଥିର ରହିବ।ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ତୁଳା:-

ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ ଲାଭ ସୁଯୋଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ।ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ହୁଅ। ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ସନ୍ତୁଳିତ ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ।ଧର୍ଯ୍ୟର ଅଭାବ ହେବ। ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା କଷ୍ଟ ଦେଇପାରେ।

ବିଛା:-

ପରିବାରର ଜଣେ ବୟସ୍କଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବ।ମନ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ।ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ଖୋଲାଯିବ। ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ହୁଅ।ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।

ଧନୁ:-

ଯାନ ସୁଖ ମଧ୍ୟ ବଢ଼ିପାରେ।ଅର୍ଥ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆୟର ଉତ୍ସ ହୋଇପାରିବ। ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋଧ ହେବ। ଶିଶୁ ଙ୍କ ସୁଖରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ।ପରିବାରରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ।

ମକର:-

ସାମଗ୍ରୀର ଭୋଗ ବିସ୍ତାର ହେବ।ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।ଶିକ୍ଷାଗତ ଏବଂ ବୈଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମ୍ମାନ ପାଇପାରିବେ ମନ ଖୁସି ରହିବ।କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅତ୍ୟଧିକ ପରିଶ୍ରମ ହେବ।ସୁଖରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ।ପିତାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ।

କୁମ୍ଭ:-

ମିତ୍ରଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ। କ୍ରୋଧର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଏବଂ ସନ୍ତୁଷ୍ଟିର ମୁହୂର୍ତ୍ତଗୁଡ଼ିକ ରହିବ। ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ଆସିପାରେ। ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ଵ ବଢ଼ିପାରେ। ପରିବାରର ସମର୍ଥନ ପାଇବେ।ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆଗମନ ହୋଇପାରେ।

ମୀନ:-

ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ।ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ପରିବାରରେ ଅନାବଶ୍ୟକ ଯୁକ୍ତିରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ହୋଇପାରେ।ପିତାଙ୍କ ସହଯୋଗରେ, ଯେ କୌଣସି ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିର ଲାଭ ମିଳିପାରିବ। ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରାଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ । ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

More from ରାଶିଫଳMore posts in ରାଶିଫଳ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *