Press "Enter" to skip to content

Rashifala : 23 November 2022 ଏହି 4 ଟି ରାଶିର ଲୋକ ମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିବ ।

Rashifala:୨୩ ନଭେମ୍ବର,୨୦୨୨। ବୁଧବାର। ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ସମୁଦାୟ ୧୨ ଟି ରାଶି ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଛି।ପ୍ରତ୍ୟେକ ରାଶି ଏକ ଗ୍ରହ ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ। ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଗତି ଦ୍ୱାରା ରାଶିଫଳ ଗଣନା କରାଯାଏ।ଏହି ଦିନ ଗଣେଶ ଭଗବାନ ଙ୍କୁ ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ପୂଜା କରାଯାଏ।

ମେଷ:-

ମନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ରହିବ।ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ।ପିତାମାତାଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ।ଚାକିରିରେ ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ମିଠା ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ।ଚାକିରିରେ ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦ ଏବଂ ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ।ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ।

ବୃଷ:-

ଆତ୍ମ ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ରହିବେ। କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ପରିବାରର ସମର୍ଥନ ପାଇବେ।ଶିକ୍ଷାଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବେ।ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।ବ୍ୟବସାୟ ବିଷୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।ଜୀବନ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ହୋଇପାରେ।ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ।ମାତାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ଅସୁବିଧା ଦେଖା ଦେଇପାରେ।ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରାରେ ଯାଇପାରନ୍ତି।

ମିଥୁନ:-

ମନ ଖୁସି ରହିବ | କିନ୍ତୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ରହିବ | ଚାକିରିରେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ | ହୁଏତ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଜୀବନ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ହୋଇପାରେ | କ୍ଷଣିକ କ୍ରୋଧିତ ଏବଂ କ୍ଷଣିକରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବାର ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ରହିବ | ଚାକିରି ପାଇଁ ପରୀକ୍ଷା ଏବଂ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଅବସ୍ଥାନର ପରିବର୍ତ୍ତନ ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ ହେବ | ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଉତ୍ସାହରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଯାନର ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

କର୍କଟ:-

ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ |ଝଗଡ଼ା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପରିବାରର ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟର ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ପାଇଁ ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ମନ ଅସ୍ଥିର ହୋଇପାରେ |ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଚାକିରିରେ ଯେ କୌଣସି ଅତିରିକ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱ ମିଳିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ହେବ | ଶିକ୍ଷାଗତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ରେ ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ମିଳିପାରିବ | ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି |

ସିଂହ:-

ମନ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ପରିବାରରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ | ଅଧିକ ଚାଲିବେ| ଜୀବନ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ହୋଇପାରେ | ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ସନ୍ତୁଳିତ ରୁହ | ଶିକ୍ଷାଗତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ରେ ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ମାତାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ | ମିଠା ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |ଇଚ୍ଛା ବିରୁଦ୍ଧରେ ଚାକିରିରେ କୌଣସି ଅତିରିକ୍ତ ଦାୟିତ୍ଵ ପାଇବେ |

କନ୍ୟା:-

ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶିକ୍ଷାଗତ ଏବଂ ଅନୁସନ୍ଧାନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଶିକ୍ଷାଗତ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ବିଦେଶ ଯାଇପାରନ୍ତି | ଅଧିକ ଚାଲିବେ | | ଧର୍ଯ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ଵ ବଢ଼ିପାରେ | ସମ୍ମାନର ବୃଦ୍ଧି ହେବ | ପରିବାରରେ ପାରସ୍ପରିକ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଚାକିରିରେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ତୁଳା:-

ମନ ଖୁସି ରହିବ | କିନ୍ତୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ରହିବ | ଚାକିରିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | କଳା ଏବଂ ସଙ୍ଗୀତ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଲେଖିବା ଓ ବୈଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଖ୍ୟାତି ହାସଲ ହେବ | ପୋଷାକ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |ପୈତୃକ ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ | ଭାଇମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଅଧିକ ପ୍ରୟାସ ହେବ| ବିଦେଶ ଗସ୍ତରେ ଯାଇପାରିବେ |

ବିଛା:-

ନକାରାତ୍ମକତାର ପ୍ରଭାବରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଭକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ଯିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବେ।ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବେ |ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

ଧନୁ:-

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ରହିଛି | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ| ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବୈବାହିକ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶିକ୍ଷାଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ର ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ସୁଖ ନିର୍ମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାରରେ ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ | ପୋଷାକ ଉପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶିକ୍ଷାଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଧାର୍ମିକ ସଙ୍ଗୀତ ପ୍ରତି ପ୍ରବୃତ୍ତି ବଢ଼ିପାରେ |

ମକର:-

ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅ | ଅନାବଶ୍ୟକ କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ପିତାଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଲେଖିବା ଓ ବୈଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ମନ ଖୁସି ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ ଯୋଜନା କରିବେ |ଭାଷଣରେ ଭଦ୍ରତା ରହିବ | ଉପହାର ସ୍ୱରୂପ ପୋଷାକ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ।ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖା ଦେଇପାରେ।

କୁମ୍ଭ:-

ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ପରିବାର ସହିତ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବେ| ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ହୋଇପାରେ | ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ଶାନ୍ତ ରୁହ | ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଟଙ୍କା ହାସଲ କରିବେ | ମନରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖର ଭାବନା ରହିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ଶିଶୁ ଙ୍କ ସୁଖରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ସୁଖ ନିର୍ମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମୀନ:-

ମନ ଖୁସି ରହିବ | କିନ୍ତୁ ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଭ୍ରମଣ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପରିବାରର ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ହୁଅ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଭକ୍ତି ରହିବ। ଶିକ୍ଷାଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରାଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ । ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *