Press "Enter" to skip to content

Rashifala: ୬ ଅକ୍ଟୋବର, ୨୦୨୨। ଗୁରୁବାର। ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ଧନଲାଭର ସୁଯୋଗ। ଭାଗ୍ୟର ମିଳିବ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ।

ମେଷ:
ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିପୁଳ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ଼ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରର ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ରହିବ | ଘରେ ଏକ ଛୋଟ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରିପାରିବେ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଗରେ ରହିବ | ଜୀବନସାଥୀ ଭାବନା ବୁଝିବେ | କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରିବ, ଯାହାର ଫାଇଦା ନିଆଯିବା ଉଚିତ | ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ |

ବୃଷ:
ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଚାହୁଁଥିବା ଲାଭ ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଘରର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଲାଭ ପାଇବେ | ଯେଉଁମାନେ ରୋଜଗାର ଦିଗରେ ଏଠାକୁ ବୁଲୁଥିଲେ, ସେମାନେ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

ମିଥୁନ:
ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ହେତୁ ଶାରୀରିକ ଥକାପଣ ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ତେଣୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ | ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ବିବାହିତ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

କର୍କଟ:
ବିରତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଏକ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗରୁ ଭଲ ରିଟର୍ନ ପରି ଦେଖାଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ସିଂହ:
ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଯଦି ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଚିନ୍ତା ନକରି କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଘର ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ଏକ ବଜେଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ |

କନ୍ୟା:
ମିଶ୍ରିତ ଉପାୟରେ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ଯଦି ଶୀଘ୍ର କୌଣସି କାମ କର, ତେବେ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ସାବଧାନ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ହଠାତ୍ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଶାଶୁଘର ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଶିକ୍ଷକମାନେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ |

ତୁଳା:
ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଚାକିରି ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ହେତୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଯଦି କୋର୍ଟ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ମାମଲା ଅଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ସାଙ୍ଗମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ |

ବିଛା:
ପ୍ରଗତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | କମ୍ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଆଶା ଅଛି | ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଲାଭର ଅନେକ ସୁଯୋଗ ସାମ୍ନାରେ ଆସିପାରେ, ଯାହାକୁ ଚିହ୍ନିବା ଏବଂ ଏହାର ଫାଇଦା ନେବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଧନୁ:
କିଛି ଅସୁବିଧାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ତେଣୁ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ପାଦ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମନ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ସାଥୀଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତିତ ଆଚରଣକୁ ନେଇ ବହୁତ ବିରକ୍ତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସତ୍ତ୍ଵେ ଏହା ଅନୁଯାୟୀ ଫଳାଫଳ ହାସଲ ହେବ ନାହିଁ |

ମକର:
ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ମାନସିକ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଖାଯାଏ | ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ |

କୁମ୍ଭ:
ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଶା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଲାଭ ପାଇବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମନ ଖୁସି ହେବ | ବିରତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ସହଭାଗୀତାରେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଚତୁରତାର ଶକ୍ତି ଉପରେ ସବୁଠାରୁ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ରହିବ |

ମୀନ:
ଉଚ୍ଚ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଯୋଗୁଁ, କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ | କିଛି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କରାଯାଇପାରିବ | ଘରେ ଏକ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହେବ | ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତିଭାବରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବ, ଯାହା ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଦେବ |

ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରାଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ । ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *