Press "Enter" to skip to content

Rashifala: ୩ ଅକ୍ଟୋବର, ୨୦୨୨। ସୋମବାର। ଆଜି ଏହି ଚାରିଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ ମାତାରାଣୀଙ୍କ କୃପା। ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ସମସ୍ତ ମନୋସ୍କାମନା। ପରିଶ୍ରମର ମିଳିବ ଫଳ।

ମେଷ:
ବହୁତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଖାଯାଉଛି | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ଘରେ ଜଣେ ବୟସ୍କଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ସାମଗ୍ରୀର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ରୁଟିନ୍ ରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ଉପରେ କିଛି ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଏହାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଉଠାଇବା ଉଚିତ୍ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ, ଏକ ଭଲ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ପରିବାର ସହିତ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ ପାଇଁ ଯାଇପାରିବେ |

ବୃଷ:
ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ସବୁ ଜିନିଷରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟିରେ ରହିବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଶୁଣାଯାଏ | ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ:
ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଅଟକାଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ, ଯାହା ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟର ଦିନଟି ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଯଦି ବ୍ୟବସାୟରେ ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି, ତେବେ ଲାଭ ପାଇବେ | କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯାତ୍ରା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ |

କର୍କଟ:
ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ | ଅଫିସରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହ | ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ହ୍ରାସ ଘଟିପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ କାମ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲାବେଳେ, ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ କିଛି ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ ଯାହା ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ସିଂହ:
ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ହୋଇପାରେ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ଵକୁ ଭଲ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅଫିସରେ ପଦୋନ୍ନତି ସହିତ, ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ବିଷୟରେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ |

କନ୍ୟା:
ମାନସିକ ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ସୃଜନଶୀଳ ପ୍ରତିଭା ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଆସିବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ। ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭଲ ହେବ | ନିଜକୁ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ |

ତୁଳା:
ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଉନ୍ନତ କରିବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟିରେ ରହିବ। ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢ଼ିବ | ହଠାତ୍ ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ଘରେ ଦେଖା କରିବାକୁ ଆସିପାରେ, ତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବିଷୟ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛି | ହଠାତ୍ ପିଲାମାନଙ୍କର ସଫଳତା ଏକ ଖୁସି ଖବର ପାଇବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମନ ଖୁସି ହେବ |

ବିଛା:
ନୂତନ ନିଯୁକ୍ତି ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖ | କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଯଦି ଏକ ବଡ଼ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଯତ୍ନର ସହ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ | କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭ ଦେବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା |

ଧନୁ:
ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଅଫିସରେ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଏହି ପରିମାଣର ବାଣିଜ୍ୟ ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସାଥୀମାନଙ୍କଠାରୁ ସହଯୋଗ ପାଇବେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ କୌଣସି ବିଷୟକୁ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟା ସହଜରେ ସମାଧାନ ହେବ | ଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଆସିବ | ସମାଜରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ଭଲ ଆଚରଣ ଦ୍ୱାରା କିଛି ଲୋକ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଜୀବନର ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ |

ମକର:
ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ମଜା ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଶିକ୍ଷକଙ୍କଠାରୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ | ଘରେ ହଠାତ୍ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ଆଗମନ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଘରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ବାହ୍ୟ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ:
ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ବିଶେଷ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ପାଇପାରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସମ୍ପର୍କର ଘନିଷ୍ଠତା ବଢ଼ିବ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି କୋର୍ଟ ସହିତ ଜଡିତ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନେ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ଜଣେ ପୁରୁଣା ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ |

ମୀନ:
ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ହଠାତ୍ ଆୟର ଏକ ଉପାୟ ରହିବ, ଯାହାକୁ ଉପଯୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯାହା ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | କିଛି କାମ ପାଇଁ ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେଇପାରିବେ | ଏହି ରାଶିର ପିଲାମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ଯଦି ଘରେ କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୁଏ, ତେବେ ଏହା ଚୂଡାନ୍ତ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଘରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ପୂଜାରେ ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଘରେ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇପାରିବ |

ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରାଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ । ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *