Press "Enter" to skip to content

Rashifala: ୧ ଅକ୍ଟୋବର, ୨୦୨୨। ଶନିବାର। ଆଜି ଏହି ଚାରିଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଆସିବ ଅସୁମାର ଖୁସି। ମିଳିବ ଆଶାତୀତ ସଫଳତା।

ମେଷ:
ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବ | ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଦୃଢ଼ ରହିବ। ଯଦି ପୂର୍ବରୁ କୌଣସି ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ପାଇବା ଭଳି ଲାଗୁଛି | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆଶା କରାଯାଏ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବ | ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସବୁ ଦିଗରୁ ଲାଭ ପାଇବେ |

ବୃଷ:
ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି ତେଣୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ସମ୍ପର୍କର ଉନ୍ନତି ଜୀବନରେ ନୂତନ ସୁଖ ଆଣିଦେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଏକ ଘରୋଇ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି, ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ।

ମିଥୁନ:
ହଠାତ୍ ବହୁ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଖୁସି ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତିର ଏକ ଭଲ ଖବର ହୋଇପାରେ, ଯାହା ପାରିବାରିକ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାକୁ ଆଶା କରୁଛି | ଯେକୌଣସି ଅସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଅସମାପ୍ତ ବ୍ୟବସାୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ |

କର୍କଟ:
କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ଆଣିଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଲାଭଜନକ ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ | ଯଦି କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖରେ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ପ୍ରେମ ବିବାହର ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଘଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ |

ସିଂହ:
ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କଠାରୁ ସହଯୋଗ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢ଼ିପାରିବେ | ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦୃଢ଼ କରିବାରେ ତୁମେ ସଫଳ ହେବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଭାଗ୍ୟ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ, ତେଣୁ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଜୀବନସାଥୀ ଭାବନା ବୁଝିବେ |

କନ୍ୟା:
ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ପ୍ରୟାସ ସହିତ ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ | ଖାଇବା ଅଭ୍ୟାସକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବାହ୍ୟ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଭଲ ସୂଚନା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଯଦି ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଯତ୍ନର ସହ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ବଡ଼ କ୍ଷତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ |

ତୁଳା:
କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ହଠାତ୍ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ଵର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ହଠାତ୍ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପିତାମାତାଙ୍କୁ ସେବା କରିବାର ସୁଯୋଗ |

ବିଛା:
ଦାୟିତ୍ଵ ବଢୁଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଶିକ୍ଷକମାନେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ନିଜ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ପ୍ରତାରଣା କରିପାରିବେ |

ଧନୁ:
ମନରେ ଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଜିନିଷ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ, ତେଣୁ ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଘର ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ବଜେଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ |

ମକର:
ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ଆଶା କରାଯାଏ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ। ପ୍ରସ୍ତୁତ ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କଗୁଡ଼ିକ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ, କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରାଟି ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ସଫଳତାର ଦୃଢ଼ ସମ୍ଭାବନା ଦେଖିପାରିବେ | ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ:
ବ୍ୟକ୍ତି ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ମନୋଭାବ ସକରାତ୍ମକ ହେବ, ଯାହା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଯଦି ଭାଗିଦାରୀରେ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଭଲ ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ଯଦି କୋର୍ଟ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ |

ମୀନ:
ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିପାରିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆସିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ |

ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରାଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ । ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

More from ରାଶିଫଳMore posts in ରାଶିଫଳ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *