Press "Enter" to skip to content

Rashifala: ୧୭ ଅଗଷ୍ଟ, ୨୦୨୨। ବୁଧବାର। ଆଜି ଏହି ତିନିଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ ପ୍ରଭୁ ଗଣେଶଙ୍କ କୃପା। ଚାକିରୀ ମିଳିବାର ସୃଷ୍ଟି ହେବ ଶୁଭ ଯୋଗ।

ମେଷ:
ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହାୟତାରେ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ରହିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | କମ୍ ପରିଶ୍ରମରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଶା କରାଯାଏ, କିନ୍ତୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମକୁ ଜାରି ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ |

ବୃଷ:
ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଏହା ସହିତ, ବ୍ୟବସାୟର ଗତି ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ପୂର୍ବରୁ କୌଣସି ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ପାଇବା ଭଳି ଲାଗୁଛି | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ସ୍ଥାପିତ ହେବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଗୁରୁମାନଙ୍କର ଆଶୀର୍ବାଦ ରହିବ | ରାଜନୀତିରେ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତିର ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଘରର ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ |

ମିଥୁନ:
ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଅଫିସରେ କିଛି ପୁରୁଣା ଭୁଲ ହେତୁ କାମଟି ପୁଣି କରିବାକୁ ପଡିବ | ଏକ ଗାଡି କିଣିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଲୌହ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମିକ ଏବଂ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡର ବିଶ୍ୱାସ ରଖ, ଏହା ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବ |

କର୍କଟ:
ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ | ନିଜ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଯାହା ବି କରନ୍ତି ସେଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯଦି କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟରେ ଦସ୍ତଖତ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପଢନ୍ତୁ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଭବିଷ୍ୟତରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ ନାହିଁ | ଟଙ୍କା କାରବାରକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆୟ ଭଲ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସବୁକିଛି ସନ୍ତୁଳିତ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ରହିବ | ଯେକୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ କିଛି କାମରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ସିଂହ:
ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | କୌଣସି ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଯେତେ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ, ସେତେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ଆଶା କରାଯାଏ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ତୁମେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବ | ଜୀବନସାଥୀ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ପ୍ରଗତିର ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖୁସି ହେବେ |

କନ୍ୟା:
ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟାରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସର୍ବଦା ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଅତିଥିମାନେ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଘରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ଯେତେ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ, ସେତେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବ | ହଠାତ୍ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ |

ତୁଳା:
ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ଅଫିସରେ ଭଲ କାମ କରିବ | ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିପାରିବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚାକିରି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରେ ଏକ ଛୋଟ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରିପାରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧିର ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ |

ବିଛା:
ଘରୋଇ ଜିନିଷ କିଣିବା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବେ | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଏକ ଚେକ୍ ରଖିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଚାକିରୀ ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଉପଯୁକ୍ତ ନିଯୁକ୍ତି ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଗନ୍ତବ୍ୟ ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଯଦି କୌଣସି କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ |

ଧନୁ:
ଭିତରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଥିବା ଶକ୍ତି ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଯଦି କୌଣସି କାମ କରନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ଼ ରହିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଘରର ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ରହିବ | ଯଦି ଘରେ କାହାର ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଚାଲିଛି, ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ ହେବ | ଯତ୍ନର ସହ ଚିନ୍ତା କରିବା ପରେ ବ୍ୟବସାୟରେ ସହଭାଗୀତା କର | ଏହା ସହିତ, ନୂତନ ଯୋଜନା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରି ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ପୋଷାକ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା |

ମକର:
ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯାତ୍ରା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାର ସୁଯୋଗ ରହିବ, ଯାହାର ଫାଇଦା ନିଆଯିବା ଉଚିତ୍ | କଳାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବଢ଼ିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ:
ଉପକାରୀ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଜୀବନ ସାଥୀ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖ, ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ଯଥାସମ୍ଭବ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମତାମତ ନେବା ପରେ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ, ଏହା ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ବଢ଼ାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଭଲ ପ୍ରକୃତି ସହିତ ଜୀବନସାଥୀ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ |

ମୀନ:
ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନଙ୍କର ଭଲ ରହିବ | ଲୋକମାନେ ଶବ୍ଦ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ଅଫିସରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର କମ୍ ହେବ, ଯାହାଫଳରେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ମହିଳାମାନେ ସପିଂ କରିବା ସମୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ କିଛି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବା ଉଚିତ୍ | ଯେଉଁମାନେ ଥିଏଟର ସହିତ ଜଡିତ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ହେବ | ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ଅଫର ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ |

ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରାଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ । ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

More from ରାଶିଫଳMore posts in ରାଶିଫଳ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.