Press "Enter" to skip to content

ଏହି ହିରୋଇନ୍ ମାନଙ୍କ ର MMS Video ବାହାଘର ଆଗରୁ ହେଉଛି Viral, ଜାଣନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଆପତ୍ତିଜନକ MMS ଏବେ ଚାରି ଆଡେ ଚହଳ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ଏମଏସଏସ ଦେଖୁଥିବା ସମସ୍ତେ ଅନୁମାନ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ଝିଅ ଜଣକ ଲକଅପ୍ ରେ ଯାଇଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଞ୍ଜଲି ଆରୋରା । ଏହା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କିଛି ଉପଭୋକ୍ତା ଅଞ୍ଜଳି ଆରୋରାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ଝିଅ ଜଣକ ଅଞ୍ଜଲି ଆରୋରା ବୋଲି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇନାହିଁ।

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଏହା ପ୍ରଥମ ଘଟଣା ନୁହେଁ ଯେ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ MMS ଲିକ୍ ହୋଇଛି, ଏହାପୂର୍ବରୁ କରୀନା କପୁର ଖାନଙ୍କ ଠାରୁ ମଲାଇକା ଶେରୱାଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଏମଏମଏସ ଲିକ ହୋଇଛି। ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ସମ୍ପର୍କ ରେ। କରୀନା କପୁର ଏବଂ ସହିଦ କପୁର ଏକଦା ବଲିଉଡର ଏକ ଲୋକପ୍ରିୟ ଦମ୍ପତି ଅଟନ୍ତି। ଉଭୟଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଲିକ୍ ହୋଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ଉଭୟ ଲିପ୍ ଲକ୍ କରୁଥିବା ଦେଖାବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ରିୟା ସେନ୍ ଏବଂ ଆଶମିତ ପଟେଲଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଏହି MMS ସହିତ ଜଡିତ ଅଛି। ଉଭୟଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଲା | ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ସମାଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା | ହେଲେ ଏହି ଭିଡିଓ କୁ ସେ ଦୁହେଁ ନକଲି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।ମଲ୍ଲିକା ଶେରାୱଟ୍ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅପେକ୍ଷା ତାଙ୍କ ହଟ ଅବତାର ଯୋଗୁଁ ବେଶୀ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ଆସିଛନ୍ତି। ସେ ଖ୍ୱାଇଶ ଫିଲ୍ମରୁ ମର୍ଡର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ବୋଲ୍ଡ ସିନ କରିଛନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, MMS ଲିକ ହେତୁ ମଲ୍ଲିକାଙ୍କୁ ଥରେ ବହୁତ ଲଜ୍ଜିତ ହେବାକୁ ମଧ୍ଯ ପଡିଥିଲା।

ଟିଭିରେ ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବରେ ରୋଲ୍ କରିଥିବା ହାନ୍ସିକା ମୋଟୱାନି ମଧ୍ୟ ଏମ୍ଏମ୍ଏସ୍ ର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଲିକ୍ ହୋଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ବାଥଟବରେ ସ୍ନାନ କରୁଥିବା ଝିଅକୁ ହାନ୍ସିକା ମୋଟୱାନୀ ବୋଲି କୁହାଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ହାନସିକା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ନକଲି ବୋଲି କହିଥିଲେ। ଏପରିକି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୋନା ସିଂଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ୨୩ ସେକେଣ୍ଡର ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ନିଆଁ ପରି ବ୍ୟାପି ଯାଇଥିଲା |

କିନ୍ତୁ ମୋନା ଏହା ଉପରେ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହି ଭିଡିଓ ତାଙ୍କର ନୁହେଁ।ଅଭିନେତା ରଞ୍ଜନ ଭର୍ମାଙ୍କ ସହ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭୀନା ମଲିକଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା, ଯାହାକୁ ଅନେକ ଲୋକ ଦେଖିଥିଲେ।ସୋହା ଅଲି ଖାନ ମଧ୍ୟ ଏମଏମଏସ ର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ସେଲୁନରେ ପୋଷାକ ବଦଳାଇଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା।

ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରାଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ । ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ।

ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

More from ସ୍ପେଶାଲ ଖବରMore posts in ସ୍ପେଶାଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.