Press "Enter" to skip to content

Rashifala: ୧୧ ଅଗଷ୍ଟ, ୨୦୨୨। ଗୁରୁବାର। ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସିବ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ, ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ ସମ୍ପନ୍ନ।

ମେଷ:
ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ଏହାକୁ ଏକ ଉଚ୍ଚ ସ୍ଥାନକୁ ନେଇପାରିବେ | ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ। ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ସୁବିଧା ବଢୁଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି | ଯଦି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ବିତର୍କ ହୋଇଥାନ୍ତା, ତେବେ ଏହା ଶେଷ ହେବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ |

ବୃଷ:
ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳ ପାଇବ | ଜଣେ ମହାନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି | କିଛି ଶୁଭ ଉତ୍ସବରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱରର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖ | ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ଧାରଣା ଆସିପାରେ, ଯାହା ତୁରନ୍ତ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ବିବାହ କରିପାରିବେ |

ମିଥୁନ:
ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖି ହୃଦୟ ଖୁସି ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବ | ପଦୋନ୍ନତି ସହିତ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବସିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପୂରଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ରହିବ | ଏକ ସରକାରୀ ଯୋଜନାରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ହଠାତ୍ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଅନ୍ଲାଇନ୍ରେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କଥାରେ ପ୍ରବେଶ କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ସେ ପ୍ରତାରଣା କରିପାରେ |

କର୍କଟ:
ପିଲାମାନଙ୍କର କିଛି ପରୀକ୍ଷଣର ଫଳାଫଳ ଆସିପାରେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଯଦି ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଏ, ତେବେ ଏହାକୁ ଅତି ଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଅନ୍ୟଥା, ଏହା ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଉପହାର ପାଇବାକୁ ଆଶା କରନ୍ତୁ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ |

ସିଂହ:
ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ମନେହୁଏ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାହା ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ କୌଣସି ପଳାୟନ ହେବ ନାହିଁ | ଯଦି ଯାତ୍ରା ଆବଶ୍ୟକ, ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଭାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ହେତୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ପାଇବା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପତି ଉପରେ ରାଗିବେ, ଯଦି ଏହା ଘଟେ, ତେବେ ସେମାନଙ୍କୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

କନ୍ୟା:
ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ | ପ୍ରଭାବ ଏବଂ ମହିମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କାମକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ସାହ ସହିତ କରିବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ବାପାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦୈନନ୍ଦିନ ଆରାମର କିଛି ଜିନିଷ କ୍ରୟ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରନ୍ତି | ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି ଖୋଜିବାରେ ଦ୍ୱାରରୁ ଦ୍ୱାର ବୁଲୁଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କୁ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ମିଳିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି |

ତୁଳା:
ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଝଗଡା | ବୋଧହୁଏ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯଦି ଯଦି କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଅଭିଜ୍ଞ ଲୋକଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଶ୍ଚିତ ଅଟେ | ତାହା ଭଲ ହେବ | ଆଇନଗତ ବିଷୟଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଉତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ ରଖ। ପିଲାମାନେ ମନର କିଛି ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ବାଣ୍ଟିବେ, ଯାହା ସମାଧାନ ଖୋଜିବାକୁ ପଡିବ | ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

ବିଛା:
ମନ କିଛି ବିଷୟରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରେ | ସମସ୍ତ ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆଧାରରେ ଭଲ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଲାଭ ହେବ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ବଡ଼ ପୋଷ୍ଟ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଖୁସିର କାରଣ ହେବ |

ଧନୁ:
ଜୀବନର ଅନେକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଶିଶୁର ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ ଚିନ୍ତା ସମାପ୍ତ ହେବ | ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାର ସୁଯୋଗ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟାରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହଭାଗିତାରେ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ |

ମକର:
କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ କରିବ | ଭଲ ପ୍ରକୃତି ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ହଠାତ୍ କିଛି ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, ଯେଉଁଥିରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | କିଛି ଲୋକ ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ବିଦେଶରେ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଖୁସିର କାରଣ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | ହଠାତ୍ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିପାରନ୍ତି, ଯାହା ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବ |

କୁମ୍ଭ:
ଘର ବାହାରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ | ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଶେଷ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ପରିବେଶ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବେ | ଘରେ ଏକ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି ପାଇଁ ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ |

ମୀନ:
ମନ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ସ୍ୱରର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖ | ଚତୁରତା ବ୍ୟବହାର କରି ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ | ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି | ଯଦି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ସାହାଯ୍ୟ ମାଗନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ସହଜରେ ପାଇବେ | କୌଣସି ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସତର୍କତାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି ନଚେତ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଭୟ ଅଛି |

ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରାଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ । ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

More from ରାଶିଫଳMore posts in ରାଶିଫଳ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.