Press "Enter" to skip to content

Rashifala: ୧୦ ଅଗଷ୍ଟ, ୨୦୨୨। ବୁଧବାର। ଆଜି ଏହି ତିନିଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଚାକିରୀରେ ହୋଇପାରେ ପଦୋନ୍ନତି। ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ରହିବ ମଧୁରତା।

ମେଷ:
କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନେବାକୁ ପଡିବ | ସହଯୋଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଏହା ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ କେବଳ ଚିନ୍ତା କରିବା ପରେ ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଉଚିତ, ଚିନ୍ତା ନକରି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା କ୍ଷତି ଘଟାଇପାରେ | ଯୁବକମାନେ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ, ଯାହାକୁ ଚିହ୍ନିବା ଏବଂ ଏହାର ଲାଭ ଉଠାଇବା ଉଚିତ୍ | ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ରହିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ଭାବନା ବୁଝିବେ |

ବୃଷ:
ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ସମାପ୍ତ କର, ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଟେକ୍ନୋଲୋଜିର ସାହାଯ୍ୟରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ହାସଲ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | କିଛି ଲୋକ ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ | ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ |

ମିଥୁନ:
ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତିର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହା ସହିତ, ସ୍ଥାନାନ୍ତର ଇଚ୍ଛାକୃତ ସ୍ଥାନରେ ମିଳିପାରିବ | ଚତୁରତା ସହିତ ଛୋଟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବ | ଯଦି ପୂର୍ବରୁ ଋଣ ନେଇଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ପରିଶୋଧ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବ | ଏକ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗରୁ ଭଲ ରିଟର୍ନ ପରି ଦେଖାଯାଉଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ। ମଧୁର ସ୍ୱରରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଖୁସି ରଖିବାରେ ସଫଳ ହେବ | ଖାଦ୍ୟରେ ଥଣ୍ଡା ଜିନିଷରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଗଳା ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇପାରେ |

କର୍କଟ:
ଠିକ୍ ସମୟରେ ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟିରେ ରହିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ସମୟ ବିତାଇବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟାରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଯଦି ଏକ ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ସିଂହ:
ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ଅଫିସରେ ବରିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ନିଜକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ଯୁବକମାନେ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢ଼ିବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ପୂଜାରେ ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା:
କିଛି ଭଲ ଖବର ମିଳିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ବୃତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ହଠାତ୍ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି, ଗ୍ରାହକମାନେ ମଧ୍ୟ ଆକର୍ଷିତ ହେବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ | ଯାହା ଉପଲବ୍ଧ ତାହାଠାରୁ ଶିକ୍ଷା କମ୍ ଅଟେ | ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ, ନିଷ୍ପତ୍ତି ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ |

ତୁଳା:
କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କର ଏବଂ ତାହା କର | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆହ୍ୱାନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ସବୁକିଛି ଚାଲିଥାଏ, ତେଣୁ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହେଲେ ବିରକ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅନ୍ତୁ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ପରିବାରରେ ଏକ ପ୍ରକାର ବିବାଦର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାର ବାହାରେ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ |

ବିଛା:
ଅଫିସରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଯଦି ପୂର୍ବରୁ ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସକ୍ରିୟ ଦେଖାଯିବେ | ଯୁବକମାନଙ୍କ ମନରେ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଜୀବନର ଉତ୍ଥାନ-ପତନକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବୁଝିବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ, ଯାହା କଠିନ ସମୟ କାଟିବ | ଜୀବନସାଥୀ ଭାବନାକୁ ସମ୍ମାନ କରିବେ | ଅଧିକ ତେଲିଆ-ମସଲାଯୁକ୍ତ ଜିନିଷକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ |

ଧନୁ:
ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜିବାରେ ବୁଲୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତିମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ନକରିବାକୁ ତୁମକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି, ନଚେତ୍ ଲାଭ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ପରିବାରରେ ଭଉଣୀ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଶୁଣାଯିବ, ଯାହା ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

ମକର:
କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ପଦ୍ଧତିରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କମ୍ ଟେନସନ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି |

କୁମ୍ଭ:
ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ, ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ଭାଗ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଆସୁଥିବା ସମସ୍ତ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ସାମ୍ନା କରିପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଘରର ପରିବେଶ ଖୁସି ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ସ୍ୱରର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖ | ଯଦି ଟଙ୍କା ପୂର୍ବରୁ କାହାକୁ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିଲା, ତେବେ ଏହାକୁ ଫେରାଇବାର ଆଶା ଅଛି |

ମୀନ:
ବହୁତ ପରିମାଣରେ ଭଲ ରହିବ | ଯଦି ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ, ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବ | କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ବ୍ୟବସାୟ ଛାଡନ୍ତୁ ନାହିଁ, ସବୁକିଛି ନିଜେ ଦେଖିବାକୁ ପଡିବ | ଘରେ ହଠାତ୍ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ଆଗମନ ହୋଇପାରେ | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଘରେ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ହେବ |

ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରାଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ । ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

More from ରାଶିଫଳMore posts in ରାଶିଫଳ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.