Press "Enter" to skip to content

ଯେତେ ପୁରୁଣାରୁ ପୁରୁଣା ବ୍ରଣ ଓ କଳଦାଗ ହେଲେ ବି ଗୋଟିଏ ଚୁଟକି ରେ ଭଲ ହେବ Health Tips

ବହୁତ କମ୍ ଲୋକ ପୁରୁଣା ବ୍ରଣ ଏବଂ ଦାଗ ହଟାଇବା ପାଇଁ ଉପାୟ ଜାଣିଥିବେ | ଆଜିର ସମୟରେ, ଯୁବପୀଢ଼ି ଚେହେରାକୁ ଗୋରା କରିବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ସାମଗ୍ରୀ କିଣନ୍ତି, ଯାହା ସେମାନଙ୍କୁ ସର୍ବଦା ସାଇଡ ଇଫେକ୍ଟ୍ ଦେଇଥାଏ | କିନ୍ତୁ ଏହାର ଅନେକ ସାଇଡ ଇଫେକ୍ଟ୍ ଅଛି | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ନିଶ୍ଚିତ ଏହାର ପ୍ରତିକାର କହିବୁ | ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେବ |

ସର୍ବପ୍ରଥମେ, ଆପଣଙ୍କୁ 4 ଚାମଚ ନଡିଆ ତେଲ ନେବାକୁ ପଡିବ | ଏହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୁଇଟି ଟିକି କର୍ପୁର ନେବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କୁ 2 ଟିକି କର୍ପୁରକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଗ୍ରାଇଣ୍ଡିଂ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ 4 ଚାମଚ ନଡିଆ ତେଲ ମିଶାଇ ଭଲ ଭାବରେ ମିଶାନ୍ତୁ | ଏହା ପରେ ତୁମର ମିଶ୍ରଣ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଯିବ |

ଏହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ 4 ଚାମଚ ନଡିଆ ତେଲ ଏବଂ ଦୁଇଟି ଟିକି କର୍ପୁର ଖଣ୍ଡକୁ ଭଲ ଭାବରେ ମିଶ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଏହାର ପିମ୍ପଲ୍ କିମ୍ବା ପୁରୁଣା ଦାଗ ଏବଂ ଦାଗ ଉପରେ ଭଲ ଭାବରେ ମସାଜ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ମିଶ୍ରଣକୁ 10 ମିନିଟ୍ ପରେ ଧୋଇବାକୁ ପଡିବ | ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ରେସିପି 1 ସପ୍ତାହରେ 3 ଥର କରିବାକୁ ପଡିବ |

ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରାଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ । ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ।

ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

More from ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟMore posts in ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.