Press "Enter" to skip to content

ବିବାହିତା ମହିଳା ପଡୋଶୀ ଜଣଙ୍କୁ ଭଲପାଇ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ପଳାଇ ଯାଉଥିଲେ, ଧାରା ପଡିବାରୁ ଘଟିଲା ଏଭଳି ଘଟଣା

ବିବାହ ପରେ, ଜଣେ ମହିଳା ଯିଏ ପଡୋଶୀଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡିଥିଲା, ସେ ଚାରିଜଣ ଶାଶୁଙ୍କୁ ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଖାଇବାକୁ ଦେଇ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଏଲୋପ୍ କରିଥଲା | ପୀଡିତାଙ୍କ ପରିବାର ମହିଳାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଡାନକାଉର ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଗ୍ରେଟର ନୋଏଡାର ଡାନକାଉର ସହରର ଜୁନେଡପୁର ଗାଁର ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସମେତ ଚାରି ଶାଶୁଙ୍କୁ ନିଶା ଔଷଧ ଖାଇବାକୁ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ନିଶା ସେବନ ହେତୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ବିଗିଡି ଯାଇଥିଲା। ସେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିଲେ।

ଏହି ଘଟଣା ପରଠାରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳା ପଡୋଶୀ ଘରେ ରହୁଥିବା ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସହ ପଳାଉଛନ୍ତି। ସୋମବାର ସକାଳେ ତିନିଜଣ ପ୍ରକୃତ ଭାଇ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର 75 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ବୃଦ୍ଧ ଜୁନାଦପୁର ଗାଁର ବାସିନ୍ଦାମାନେ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ହୋଇପଡିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା।

ଏହି ଔଷଧର ବ୍ୟବହାରକୁ ଡାକ୍ତରମାନେ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ଗ୍ରେଟର ନୋଏଡା ବିଶାଲ ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ଅତିରିକ୍ତ ଡିସିପି, ଏସିପି ବ୍ରିଜାନନ୍ଦ ରାୟ ଏବଂ ଡାନକାଉର କୋଟୱାଲୀ ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ପୀଡିତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ।

ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀମାନେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲେ। ଅନୁସନ୍ଧାନ ବେଳେ ଅଧିକାରୀମାନେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ବୋହୂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସମେତ ଚାରି ଜଣଙ୍କୁ ମଦ୍ୟପାନ କରିବା ପରେ ପଡ଼ୋଶୀ ଘରେ ରହୁଥିବା ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସହ ଏଲୋପ କରିଛନ୍ତି।

ଗ୍ରେଟର ନୋଏଡା ବିଶାଲ ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ଅତିରିକ୍ତ ଡିସିପି କହିଛନ୍ତି ଯେ ପରିବାରର ବୋହୂ ଖାଦ୍ୟରେ ମଦ୍ୟପାନ କରିଥିଲେ। ପୀଡିତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ଆଧାର କରି ମହିଳାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ।

ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରାଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ । ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ।

ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

More from ସ୍ପେଶାଲ ଖବରMore posts in ସ୍ପେଶାଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.