Press "Enter" to skip to content

Anubhavଙ୍କ Live Videoକୁ ନେଇ Barsha କହିଲେ ଏଭଳି କଥା ଯାହା ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

ଗତ ଦୁଇଦିନ ଧରି ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଅନୁଭବଙ୍କ ଭିଡିଓ ଅନୁଭବ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ସାଇଟରେ ଛାଡିଥିଲେ । ଏହା ତାଙ୍କୁ ଏବେ ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା । କଟକ ପୁରୀଘାଟ ଥାନାରେ ଅନୁଭବଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏତଲା ଦେଇଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନୁଭବଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲକୁ ପ୍ରତିବାଦ କରି ବର୍ଷା ଏତଲାରେ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି ଯେ, କୋର୍ଟରେ ମାମଲା ବିଚାରାଧିନ ଥିବା ବେଳେ ଅନୁଭବ ଏଭଳି ଭିଡିଓ କରି ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅରୁଚିକର ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି ।

ତାଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରିବା ଭଳି ଭିଡିଓ ଅପଲୋଡ଼ କରୁଛନ୍ତି । ଭିଡିଓରେ ତାଙ୍କ ନାରୀତ୍ୱକୁ ଅପମାନିତ କରି ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛନ୍ତି । ଅନୁଭବ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆରୋପ ଲଗାଇ ଚରିତ୍ର ସଂହାର କରୁଥିବା ଏବଂ ମାନସିକ ଭାବେ ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଥିବା ଏତଲାରେ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି ବର୍ଷା । ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ଶା-ରୀ-ରି-କ ସଂପର୍କକୁ ନେଇ ଅନୁଭବ ମିଥ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ବୋଲି ଏତଲାରେ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି ବର୍ଷା । ଅନୁଭବଙ୍କ ନାଁରେ ଏକ ସଙ୍ଗୀନ ଅପରାଧ ଆଣିଛନ୍ତି ବର୍ଷା ।

ବିଜେଡି ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଅଡ଼ୁଆ ବଢିଲା । ବର୍ଷା ୭ଟି ପେଜରେ ନିଜର ଏତଲା ଦେଇଛନ୍ତି । ଆଉ ଏହା ଭିତରେ ସବୁ ଅଭିଯୋଗ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଅନୁଭବଙ୍କ ନାଁରେ । ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ ହୋଇନାହିଁ । ଏସପି କହିଛନ୍ତି ସେ ଏହି ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିବେ ଆଉ ଏହାର ତଦନ୍ତ ମଧ୍ୟ କରାଯିବ । ବର୍ଷା ଲେଖିଛନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଅନୁଭବ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବଦନାମ କରିବା ପାଇଁ ଏଭଳି କରିଛନ୍ତି । ଆଉ ସେ ସବୁ ଯାହା କହିଛନ୍ତି ତାହା ସବୁ ମିଥ୍ୟା ବୋଲି ବର୍ଷା କହିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ଏହାର ସତ୍ୟତା ତଦନ୍ତ ହେବା ପରେ ଜଣାପଡ଼ିବ । ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ଠାରୁ ଏ ବିଷୟରେ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖା ଯାଇନାହିଁ । ବର୍ଷାଙ୍କ ଏତଲା ଏବେ ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିପାରେ ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତିଙ୍କୁ । ଅପିଲ କରିବା ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ କଥା କିନ୍ତୁ ଯଦି ତାଙ୍କ ଚରିତ୍ର ଉପରେ କହିବେ ତାହା ଅପରାଧ ଅଟେ । ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାର ତର୍ଜମା କରିବ ଆଉ ତାପରେ ଏହି ଘଟଣା ସତ ହୋଇଥିଲେ ଏହି କେସ ଗୁରୁତର ହୋଇପାରେ ।

ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରାଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ । ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ।

ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

More from OllywoodMore posts in Ollywood »
More from ସ୍ପେଶାଲ ଖବରMore posts in ସ୍ପେଶାଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.