Press "Enter" to skip to content

ପୃଥିବୀର ସବୁଠାରୁ ଅଜବ ଖବର Elien ସହିତ କରୁଛନ୍ତି ସେ-କ୍ସ, ମୁହଁ ଲୁଚାଇ କରୁଛନ୍ତି ଏଭଳି କାମ

ଲଣ୍ଡନର ଜଣେ ମହିଳା କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଏଲିଏନ୍ ଅପହରଣ କରି ନେଇଛନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ମହିଳା ଜଣକ ଦାବି କରିଥିଲେ ଯେ ବିଦେଶୀମାନେ ତାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିନେଇଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ UFO ରେ ମଧ୍ୟ ନେଇଥିଲେ | କିନ୍ତୁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ମହିଳା ଦାବି କରିଛନ୍ତି, ସେ ଅନେକ ଥର ଏହା କରିବା ପରେ ଜଣେ ବିଦେଶୀଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ଏଲିଏନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି | ତଥାପି, ବର୍ତ୍ତମାନ ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି, କେଉଁ ଭୟ ପାଇଁ ସେ ଲୋକମାନଙ୍କ ଆଗରେ ବିଦେଶୀମାନଙ୍କ ଚେହେରା ଆଣନ୍ତି ନାହିଁ |

ଏଲିଏନ ସହିତ ହେଲା ପ୍ରେମ ।

ଲଣ୍ଡନରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ଜଣେ ବିଦେଶୀଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଭଲ ପାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ଜଗତର ବାସିନ୍ଦା ନୁହଁନ୍ତି। କିନ୍ତୁ, ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ଏରିଆ 51 କୁ ନିଆଯିବା ଭୟରେ ସର୍ବସାଧାରଣରେ ମୁହଁ ଦେଖାଇବାକୁ ମନା କରିଦେଇଛନ୍ତି | ଇମାନୁଏଲା ରୋଜ ନାମରେ ଜଣାଶୁଣା ଆବି ବେଲା ମଧ୍ୟ ଆମେରିକୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରନ୍ତି ଏବଂ ଜଣେ ପୋଡକାଷ୍ଟର ଯିଏ ଦାବି କରନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ପୂର୍ବ ଲଣ୍ଡନରେ ଏଲିଏନ୍ମାନେ ଅପହରଣ କରି ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ତାଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରାଯାଇଥିଲା।

ନିକଟରେ ଜିବି ନ୍ୟୁଜ୍ ଉପରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଆବି ତାଙ୍କ କାହାଣୀ ସେୟାର କରି କହିଥିଲେ ଯେ, ଜଣେ ବିଦେଶୀ ସହିତ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିବା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ମଣିଷ ଅପେକ୍ଷା ବହୁତ ଭଲ ହୋଇଛି ଏବଂ ସେ ବିଦେଶୀଙ୍କୁ ଡେଟ କରି ବହୁତ ଖୁସି |

‘ଅପହରଣ ପରେ ଏଲିଏନଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ’

ସେ କିପରି ବିଦେଶୀମାନଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରରେ ଆବି ବେଲା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ କାନାରି ୱାର୍ଫରେ ଏଲିଏନ୍ମାନେ ଅପହରଣ କରିଥିଲେ। ଆବି କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ତାଙ୍କ ସ୍ପେସଶିପ୍‌ରେ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲି ଏବଂ ତାଙ୍କର ଏକ ଛୋଟ ସ୍ପେସଶିପ୍ ଅଛି | ଆମେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆରମ୍ଭ କଲୁ, ଏବଂ ମୁଁ କହୁଥିଲି ପୃଥିବୀରେ ଲୋକମାନେ କିପରି ଅଳିଆ ପରି, ଏବଂ ଟାଇଣ୍ଡରରେ ଡେଟିଂ ଅପେକ୍ଷା ଏଲିଏନ୍ ଦ୍ୱାରା ଅପହରଣ ହେବା ବହୁତ ଭଲ |

ମହିଳା ଜଣକ କହିଥିଲେ, ‘ସେମାନେ ମୋର ଥଟ୍ଟା ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏଲିଏନ୍ମାନେ ଏହା ମଜାଳିଆ ବୋଲି ଭାବିଥିଲେ’ | ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମୁଁ ଭାବୁଛି, ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ମୋ ପ୍ରକାର ଏବଂ ଆମେ କେବଳ ସାଥୀ ହେବା |

ଅନେକ ଅଜବ ଘଟଣା ଅନୁଭବ କଲେ |

ବ୍ରିଟିଶ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆବି ବେଲା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏକ UFO ରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଅସାଧାରଣ ଘଟଣା ଅନୁଭବ କରିଛନ୍ତି | ଆବି ବେଲା କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଏଲିଏନ୍ମାନେ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ଚେତାବନୀ ଦେଇ ନାହାଁନ୍ତି କିମ୍ବା ତାଙ୍କ ସହ କ’ଣ ଘଟୁଛି ତାହା ମଧ୍ୟ ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି।

ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ କେବଳ ଅନୁଭବ କରିପାରିବି ଏବଂ ସ୍ୱାଭାବିକ ଅବସ୍ଥାକୁ ଫେରିପାରେ, ନଚେତ୍ ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ପାଗଳ ହୋଇ ଯାଇଥିବି। ମହିଳା ଆବି ବେଲା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ UFO ଭିତରେ ଥିଲେ, ଏଲିଏନ୍ମାନେ ତାଙ୍କୁ ଏପରି ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ଦେଖାଇଥିଲେ, ଯାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ପୃଥିବୀରେ ନାହିଁ |

କାହିଁକି ବିଦେଶୀଙ୍କର ଚେହେରା ଦେଖାଯାଏ ନାହିଁ?

ଯେତେବେଳେ ଶୋ’ରେ ଆଙ୍କର୍ ଆବି ଭେଲାଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ସେ କାହିଁକି ବିଦେଶୀଙ୍କ ଚେହେରା ଦେଖାଇ ନାହାଁନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେ କହିଥିଲେ, ‘ମୁଁ ବିଦେଶୀଙ୍କ ଚେହେରା ଦେଖାଇ ବହୁତ ଖୁସି ହେବି, କିନ୍ତୁ ସୁରକ୍ଷା କାରଣରୁ ମୁଁ ଏହା କରୁନାହିଁ | ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ପୃଥିବୀରେ ଏହା କ’ଣ, କ୍ଷେତ୍ର 51, ଆମେ ସମସ୍ତେ କାହାଣୀ ଶୁଣିଛୁ … ଏବଂ ମୁଁ ଚାହେଁ ନାହିଁ ଯେ ସେମାନେ ଏଲିଏନ୍ 51 କୁ ନେଇଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ତା’ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଏକ ସ୍ଲାବରେ ରଖିବେ ଏବଂ ଏହା ସହିତ ପରୀକ୍ଷା କରନ୍ତୁ |

ମହିଳା ଜଣକ କହିଥିଲେ ଯେ, ‘ସେଥିପାଇଁ ସେ ପ୍ରକୃତରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ଚେହେରା ଦେଖାନ୍ତି ନାହିଁ, ସେ କେବଳ ମୋ ସହିତ ଏହି ଡଲ୍ ଆକାରରେ ଶୋ’କୁ ଆସିପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏହା ମୋର ପ୍ରେମିକର ପ୍ରତୀକାତ୍ମକ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ ଅଟେ | ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ଖେଳନାକୁ ସୂଚାଇ କହିଲା। ମହିଳା ଜଣକ କହିଥିଲେ, ‘ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କ UFO ଆଣିଥାଏ ସେତେବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମିସ୍ କରେ ଏବଂ ତା’ପରେ ଆମେ ଏକାଠି ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ହୋଇଥାଉ’ |

ଏଲିଏନମାନଙ୍କର ଉନ୍ନତ ଜ୍ଞାନକୌଶଳ ଅଛି |

ମହିଳା ଆବି ବେଲା ଗତ ବର୍ଷ ଦାବି କରିଥିଲେ ଯେ ଆମ ପାଖରେ ଏଲିଏନ୍ ଥିବା ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ନାହିଁ। ମହିଳା ଜଣକ କହିଥିଲେ ଯେ ‘ଏଲିଏନ୍ମାନେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ସ୍ଲାଇଡ୍ ସୋ ଦେଖାଇଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି ଯେ ମୁଁ ଏକ ଫିଲ୍ମ ଦେଖୁଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ମନୁଷ୍ୟର ଲୋଭ ଦ୍ୱାରା ଏହି ପୃଥିବୀ କିପରି ଧ୍ୱଂସ ହେଉଛି।’

ମହିଳା ଜଣକ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ପ୍ରଥମେ 1982 ରେ UFO ରେ ବସିଥିଲେ | ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ ଏଲିଏନ୍ସ ଗାଡିରୁ ଫେରୁଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ହାତରେ ତ୍ରିକୋଣୀୟ ଚିହ୍ନ ରହିଥିଲା ​​ଏବଂ ତାଙ୍କ ଶରୀରରେ ବିଦେଶୀମାନଙ୍କ ଆଙ୍ଗୁଠି ଚିହ୍ନ ମଧ୍ୟ ରହିଥିଲା।

ରହସ୍ୟମୟ କ୍ଷେତ୍ର ହେଉଛି ‘କ୍ଷେତ୍ର 51’ |

ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଅନେକ କାହାଣୀ ଲେଖା ହୋଇଛି ଏବଂ ‘କ୍ଷେତ୍ର 51’ ବିଷୟରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କୁହାଯାଇଛି, ତେଣୁ ଏହି କ୍ଷେତ୍ର ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଲୋକଙ୍କ ଆକର୍ଷଣର କେନ୍ଦ୍ର ପାଲଟିଛି | ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଆମେରିକା ଏହି ସ୍ଥାନରେ ବିଦେଶୀମାନଙ୍କ ବିମାନକୁ ଲୁଚାଇ ରଖିଛି ଏବଂ ଏଠାରେ ବିଦେଶୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଆମେରିକା ଦ୍ୱାରା ରଖନ୍ତି ଏବଂ ‘ଏରିଆ 51’ ରୁ ଏକ ଲାବୋରେଟୋରୀ ଚାଲିଥାଏ | ତେବେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ‘ଏରିଆ 51’ ବିଷୟରେ ଆମେରିକା ସରକାର ବିଶ୍ଵକୁ କୌଣସି ସୂଚନା ଦେଇନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ଆମେରିକାର ଅଧିକାରୀମାନେ ଏ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ କରୁନାହାଁନ୍ତି।

ତେଣୁ, ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ କ୍ଷେତ୍ର 51 ବିଷୟରେ ସନ୍ଦେହ ରହିଛି | ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଗତ ବର୍ଷ ଯେତେବେଳେ ଇସ୍ରାଏଲର ଗୁପ୍ତଚର ଏଜେନ୍ସିର ପୂର୍ବତନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମୋସାଡ ଦାବି କରିଥିଲେ ଯେ ଆମେରିକା ଏଲିଏନ୍ ମାନଙ୍କୁ କାବୁ କରିଛି, ସେତେବେଳେ ଲୋକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ ପ୍ରଥମେ ‘ଏରିଆ 51’ କୁ ଯାଇଥିଲା।

ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରାଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ । ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ।

ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

More from ସ୍ପେଶାଲ ଖବରMore posts in ସ୍ପେଶାଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.