Press "Enter" to skip to content

କେବଳ ଏହାକୁ ଥରେ ଖାଆନ୍ତୁ, ନପୁଂସକତା ଦୂର ହୋଇଯିବ ଏବଂ ଷଣ୍ଢ ଭଳି ଶକ୍ତି ଆସିବ Health Tips

ନପୁଂସକତାର କାରଣ- ବହୁତ ଅଧିକ ଷ୍ଟ୍ରେସରେ ରହିବା, ଆଲକହଲ୍ ଅଧିକ ସେବନ କରିବା, ମାନସିକ ରୂପେ ରୋଗଗ୍ରସ୍ତ ହେବା, ଶରୀରରେ ଟେଷ୍ଟୋଟିରନର ଲେବେଲ କମ୍ ହେବା । ଏହି ନପୁଂସକତା ଆଜିକା ଦୁନିଆରେ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତେ ଭୋଗୁଛନ୍ତି । ଏହି ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ମ୍ୟାନସୁର କ୍ୟାପସୁଲ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ । ଏହି ପ୍ୟାକ୍ ଖୋଲିବା ପରେ ଏଥିରେ ଏକ ଗାଇଡ ବହି ମିଳିବ । ସେଥିରେ ଏହାକୁ କେତେ ଦିନ ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରିବେ, ଏହା କିପରି ତିଆରି ହୋଇଛି, ଆଉ ଏଥିପାଇଁ କିଛି ଯୋଗ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ ଏହି ସବୁ ଲେଖା ହୋଇଥିବ ।

ଏହାପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ଭିତରେ ଏକ କାଚ ଡବା ମିଳିଯିବ । ଯେଉଁଥିରେ ୬୦ଟି କ୍ୟାପସୁଲ୍ ଥିବ । ଯଦି ଆପଣ ନପୁଂସକତା ଭଳି ସମସ୍ୟା ଭୋଗୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଆପଣ ମ୍ୟାନସୁରର ଏହି ଅପରାଇଜ କ୍ୟାପସୁଲର ସେବନ କରନ୍ତୁ । ଆପଣଙ୍କର ସେହି ସମସ୍ୟା ବହୁମାତ୍ରାରେ ଶେଷ ହୋଇଯିବ । ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରୁ ବହୁତ ଭଲ ରେଜଲ୍ଟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ ।

ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଲିଙ୍ଗର ଗ୍ରୋଥ ବଢ଼ାଇଥାଏ । ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଟେଷ୍ଟୋଷ୍ଟିରନ୍ ହରମୋନକୁ ବୁଷ୍ଟ କରିଥାଏ । ଶରୀରର ହରମୋନକୁ ମେଣ୍ଟେନ୍ କରିଥାଏ । ଫଳରେ ସମ୍ଭୋଗ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ରୁଚି ବଢ଼ିଥାଏ । ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଶରୀରକୁ ହେଲ୍ଦି ମଧ୍ୟ ବନାଇଥାଏ ।

ଏହାର ସେବନ- ଆପଣ ଏହାକୁ ସକାଳେ କିମ୍ବା ରାତିରେ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ପରେ ଏହାକୁ ସେବନ କରିପାରିବେ । କ୍ଷୀର କିମ୍ବା ପାଣି ସହ ଆପଣ ଏହି କ୍ୟାପସୁଲର ସେବନ କରିପାରିବେ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ହେଲ୍ଥ ଇସୁ ଅଛି ତାହେଲେ ଆପଣ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେଇ ଏହାକୁ ସେବନ କରନ୍ତୁ । ଏହି କ୍ୟାପସୁଲ୍ ୧୦୦ ପ୍ରତିଶତ ନାଚୁରାଲ୍ ଆୟୁର୍ବେଦିକ ଅଟେ ।

ଆଉ ଏହା ସମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ନିରାମିଷ ଅଟେ । ଏଥିରୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ସାଇଡ ଇଫେକ୍ଟ ଆପଣଙ୍କ ଶରୀରରେ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ । ଏହା ଆଇଏସଓ, ଜେଏପି ସାଟିସ୍ଫାୟାଡ ଅଟେ । ଏମିତିରେ ଏହାକୁ ଆପଣ ତିନି ମାସ ସେବନ କରନ୍ତୁ । ଏହାର ଜବରଦସ୍ତ ଫାଇଦା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ମାସରୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅନଲାଇନରେ ମିଳିଯିବ ।

ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରାଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ । ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ।

ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

More from ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟMore posts in ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.