Press "Enter" to skip to content

Rashifala ୨୧ ଜାନୁଆରୀ,୨୦୨୨। ଶୁକ୍ରବାର। ଏହି ଚାରୋଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ହୋଇପାରେ ଧନଲାଭ।

ମେଷ:
ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଦୌଡ଼ିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବେ ନାହିଁ ଏବଂ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ସ୍ଥଗିତ ରଖିପାରନ୍ତି | ଏହା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ସେ ପରେ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇ ପାରିବେ, ତେଣୁ ତାଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଏବଂ ସେଗୁଡିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଚାଲିବା ହେତୁ ଥକାପଣ, ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ଇତ୍ୟାଦି ସମସ୍ୟାକୁ ଧରି ପାରିବେ | ନିଜ ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ସମସ୍ୟା ବାଣ୍ଟିପାରିବେ |

ବୃଷ:
ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ଯଦି ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ସହଯୋଗୀଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗ, ତେବେ ତାହା ସହଜରେ ପାଇବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ କାମ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କୁ କାହାଠାରୁ ୠଣ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ମନ୍ଥର ଗତି କରୁଥିବା ବ୍ୟବସାୟକୁ ପ୍ରଗତି ଆଡକୁ ନେଇପାରିବେ | ସାଥୀ ସହିତ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ଭଲ ହେବ | ମାତାଙ୍କୁ ମାତୃତ୍ୱର ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ପୁନଃନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ନେଇପାରିବ |

ମିଥୁନ:
ଶାସକ ଶକ୍ତିର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମଧ୍ୟ ପାଇଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି, ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଲାଭ ପାଇବେ | ନିଜ ଘର ପାଇଁ ମଧ୍ୟ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବେ | ଯଦି ପରିବାରରେ କୌଣସି ବିବାଦ ଉପୁଜେ, ତେବେ ଉଭୟ ପକ୍ଷର କଥା ଶୁଣିବା ଭଲ ହେବ | ନଚେତ୍ କାହାଠାରୁ ସତ୍ୟ ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି | ଦୀର୍ଘସ୍ଥାୟୀ ଟଙ୍କା ପାଇ ପାରିବ, ଯାହା ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ କମ୍ ଚିନ୍ତିତ ହେବ |

କର୍କଟ:
ସାଧାରଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରୁଥିବା ଦେଖାଯିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହେବେ | ମା କିଛି ଅନୁରୋଧ କରିପାରିବେ, ଯାହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବ | ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଉପହାର ପାଇବ | ଯଦି ବାପା କୌଣସି କାମ କରିବାକୁ ବାରଣ କରନ୍ତି, ତେବେ ବେଳେବେଳେ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କୁ ମାନିବା ଭଲ | ଯଦି ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏଥିରେ କାହାକୁ ଅଂଶୀଦାର କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ସିଂହ:
କିଛି ବିଶେଷ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ ଏବଂ ବ୍ୟସ୍ତତା ହେତୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସମୟ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମା କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପରିବାରର ଯେକୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପୂରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ କ୍ରୋଧିତ ପତିଙ୍କୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷକମାନେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇବେ |

କନ୍ୟା:
କଷ୍ଟଦାୟକ ହେବ | କିଛି ଘଟଣା ହେତୁ ବିରକ୍ତ ହେବେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ ନାହିଁ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବେ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ବ୍ୟବସାୟରେ କାହାକୁ ୠଣ ଦେଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମନ ଖୁସି ହେବ | ପିତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପାଇଁ ଏକ ଉପହାର ଆଣି ପାରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ବିତାଇବ |

ତୁଳା:
କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ, ଇଚ୍ଛାକୃତ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇବା ହେତୁ ମନ ଖୁସି ହେବ, ଯାହାକୁ ସହଜରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରି ପାରିବେ ଏବଂ ବୟସ୍କଙ୍କ ଆଖିରେ ପରିଣତ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିବାକୁ ପଡିବ | ଯାହା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସହଜରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଯଦି କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ମଧ୍ୟ ତାହା ସହଜରେ କରିପାରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ହଠାତ୍ ଖରାପ ହେତୁ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

ବିଛା:
ଭାଗ୍ୟର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଯଦି ଶାଶୁଘରର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଛି, ତେବ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ପୁନଃନିର୍ମାଣ ହୋଇପାରିବ | ନିଜ ସାଥୀ ସହିତ ଏକାକୀ କିଛି ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପ୍ରେମ ଗଭୀର ହେବ | ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିପାରିବେ | ଯଦି ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିଥାନ୍ତେ, ତେବେ ସେମାନଙ୍କର ଫଳାଫଳ ଆସିପାରେ, ଯାହା ଭଲ ହେବ | ଯଦି କୌଣସି କାମକୁ ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ଛାଡିଦିଅ, ତେବେ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ଧନୁ:
ଅନାବଶ୍ୟକ ଅସୁବିଧା ଆଣିବ | ହଠାତ୍ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ, ଯେଉଁଥିରେ ପରିବାରର କିଛି ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେବା ଭଲ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଅନାବଶ୍ୟକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଲାଭ ମଧ୍ୟ କମ୍ ହେବ, ତଥାପି ଦୈନନ୍ଦିନ ଖର୍ଚ୍ଚ ପୂରଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିପାରିବ | ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ଗରମ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବ | ରୋଜଗାର ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକମାନେ କିଛି ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ |

ମକର:
ମନ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟର ସମାପ୍ତିରେ ଖୁସି ହେବ, କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଯେ କୌଣସି ଭୁଲ କାମ କରୁନାହଁ କିମ୍ବା କାହା ସହିତ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରୁନାହଁ, ଅନ୍ୟଥା ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ ଏଥିରେ ଏକ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | କିଛି ଭୟ ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ହନ୍ତସନ୍ତ କରିପାରେ | ସରକାରୀ ଚାକିରୀ ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଜଣେ ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା ପାଇଛନ୍ତି | ଯଦି ପରିବାରରେ ଜଣେ ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ସଦସ୍ୟ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉତ୍ତମ ସୁଯୋଗ ଆସିପାରେ |

କୁମ୍ଭ:
ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ପୂର୍ବରୁ କୌଣସି ଅସୁବିଧା କିମ୍ବା ରୋଗ ଅଛି, ତେବେ ଏଥିରେ ଡାକ୍ତରୀ ପରାମର୍ଶ ନେବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଏହା ପରେ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ରୋଗର ରୂପ ନେଇପାରେ | ଯଦି ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କିମ୍ବା ଵେଟିଂ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏଥିରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ଭଲ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଯଦି ଅଧିକ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି, ତେବେ ଟଙ୍କା ବୁଡ଼ି ଯାଇପାରେ, ଯଦି ଛାତ୍ରମାନେ ବିଦେଶରେ ପଢିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ସ୍ୱପ୍ନ ସତ ହେବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ, ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ମୀନ:
ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁ ସମର୍ଥନ ଏବଂ କମ୍ପାନୀ ପାଇଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷାରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଳ୍ପ ଲାଭର ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବାକୁ ପଡିବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | କିଛି ଶତ୍ରୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ସେମାନେ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଯଦି କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କୌଣସି ପାର୍ଟ ଟାଇମ୍ କାମ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହା କରିବାକୁ ସମୟ ପାଇପାରିବେ |

ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରାଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ । ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ।

ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

More from ରାଶିଫଳMore posts in ରାଶିଫଳ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.