Press "Enter" to skip to content

Reliance Jioର ଏହି Plan ୬୦୦ରୁ କମ୍ ଦାମରେ ଦେବ ୧୦୦ GB Data ସହିତ ମାଗଣା Amazan Prime ଓ Netflix

ନିକଟରେ ସମସ୍ତ ଟେଲିକମ ସେବାର ଦର ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ କମ୍ ଦାମ୍ ରେ ଅଧିକ ସେବା ଯୋଗାଇବାରେ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ସବୁବେଳେ ଆଗୁଆ। ତେବେ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ତା’ର ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ କମ୍ ମୂଲ୍ୟରେ ଅଧିକ ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଛି | ଏପରି ଏକ ଜିଓ ଯୋଜନା ରହିଛି ଯାହା ମାଗଣା ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ, ଡିଜନି ପ୍ଲସ୍ ହଟଷ୍ଟାର, ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ ଭିଡିଓ ଏବଂ ମାତ୍ର ୫୯୯ ଟଙ୍କାରେ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ସୁବିଧା ଦେଇଥାଏ।

ଏହି ଜିଓ ଯୋଜନା ସହିତ କମ୍ପାନୀ ୧୦୦ଜିବି ଡାଟା ପ୍ରଦାନ କରେ ଏବଂ ଡାଟା ସୀମା ସରିଯିବା ପରେ ଏହି ଯୋଜନାରେ ଜିବି ପିଛା ୧୦ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କରାଯାଏ | ଏହି ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ହେଉଛି ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ୨୦୦ ଜିବି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଡାଟା ରୋଲଭରର ସୁବିଧା ଦିଆଯାଉଛି | ଏହା ସହିତ, ଯେକୌଣସି ନେଟୱର୍କରେ ଅସୀମିତ ଭଏସ୍ କଲିଂ ସୁବିଧା ଏବଂ ପ୍ରତିଦିନ ୧୦୦ଟି ଏସଏମଏସ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଏ |

ଏହି ଯୋଜନା ଏକ ଅତିରିକ୍ତ ସିମ୍ କାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥାଏ | ଏହାର ଲାଭ କେବଳ ଏଠାରେ ଶେଷ ହୁଏ ନାହିଁ, ଏହି ଯୋଜନା ୫୯୯ଟଙ୍କାରେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ବ୍ୟତୀତ ୧ବର୍ଷ ପାଇଁ ମାଗଣା ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଡିଜନି ପ୍ଲସ ହଟଷ୍ଟାର ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ଦିଆଯାଏ | ଏହା ସହିତ ଜିଓ ଟିଭି, ଜିଓ ସିକ୍ୟୁରିଟି, ଏବଂ ଜିଓ କ୍ଲାଉଡକୁ ମାଗଣା ପ୍ରବେଶ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ | କିନ୍ତୁ ଏହି ଯୋଜନା ସହିତ ରିଚାର୍ଜ କରୁଥିବା ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କର ଜିଓ ପ୍ରାଇମ୍ ମୂଲ୍ୟ ୯୯ଟଙ୍କା ଥିବା ଆବଶ୍ୟକ।

ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରାଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ । ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ।

ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

More from ସ୍ପେଶାଲ ଖବରMore posts in ସ୍ପେଶାଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.