Press "Enter" to skip to content

Rashifala ୨୦ ଜାନୁଆରୀ, ୨୦୨୨। ଗୁରୁବାର। ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ମିଳିବ ଶୁଭ ସୂଚନାର ସଂକେତ।

ମେଷ:
ଶାସକ ଶକ୍ତି ଠାରୁ ବହୁତ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ। କିନ୍ତୁ ବ୍ୟବସାୟ କାରବାର କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଲାଭ ପାଇଲେ ଖୁସି ହେବେ | ଯଦି କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ବିବାଦରେ ଚାଲିଥାଏ, ତେବେ ଏଥିରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିପାରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସମ୍ପତ୍ତି ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ନିଜ ଘରେ ଯେକୌଣସି ପୂଜା ଇତ୍ୟାଦି ଆୟୋଜନ କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ପରିବାରର କିଛି ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ନିମନ୍ତ୍ରିତ ହେବେ |

ବୃଷ:
ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଲାଭ ପାଇବେ। ଯଦି କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ବିତର୍କ ଅଛି, ତେବେ ଏଥିରେ ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବୟସ୍କମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଶଂସା ପାଇପାରିବେ, କାରଣ ସେମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ | ବିଦେଶରୁ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ, ଯାହା ସେମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଧ୍ୟ ଦୃଢ଼ କରିବ | ଯଦି ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ, ତେବେ ଯଦି ଏହାକୁ ନିଜ ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ଚତୁରତା ସହିତ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ |

ମିଥୁନ:
ଯଦି ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜେ, ତେବେ ଏଥିରେ ସଂଯମତା କରିବା ଭଲ ହେବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଯଦି ଏକ ନୂତନ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ସହଜରେ ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଦୁର୍ବଳ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ରଖିବାକୁ ପଡିବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ସୁଯୋଗ ଆସିପାରେ, ଯାହା ତୁରନ୍ତ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅନୁମୋଦିତ ହୋଇପାରେ | ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ପିକନିକ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

କର୍କଟ:
ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ଖରାପତା ଆଣିବ, କାରଣ ଯଦି ପୂର୍ବରୁ ଏକ ରୋଗ ଅଛି, ତେବେ ଏହା ପୁନର୍ବାର ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ବିରକ୍ତ ହେବେ ଏବଂ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନୁଭବ କରିବେ ନାହିଁ | ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣରେ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସାଥୀତା ପ୍ରାପ୍ତ କରୁଛ | ଭଉଣୀର ବିବାହ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତିତ ମଧ୍ୟ ହେବ | ଯଦି କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବେ, ତେବେ ଏଥିରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ପାଇବେ | ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବ।

ସିଂହ:
ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢ଼ିବ | ଯଦି ରାଜନୀତି ସହିତ ଜଡିତ ତେବେ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି, କାରଣ ରାଜନୀତିରେ କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଲାଭର ଅଧିକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇପାର, ଯାହା ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ | ଯଦି ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ଅଧିକ ସୁଯୋଗ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି, ତେବେ ସେଥିରେ ବହୁତ ଲାଭ ଉପାର୍ଜନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |

କନ୍ୟା:
ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ସରକାରୀ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସମୟରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ନକରିବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, ତେଣୁ ଯଦି ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ | ଏପରି କିଛି ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ଯେଉଁମାନେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆବଶ୍ୟକ ସମୟରେ ସେମାନେ ଦେଖା କରନ୍ତି ନାହିଁ, ତେଣୁ ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଭଲ ହେବ, ଯେଉଁମାନେ କାହାଠାରୁ ଋଣ ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି | ତା’ପରେ କିଛି ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କର, ନଚେତ୍ ସେହି ଟଙ୍କା ପାଇବା ବହୁତ କଷ୍ଟକର |

ତୁଳା:
ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ କିଛି ସୁଖଦ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମନ ଖୁସି ହେବ | ଯଦି ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କୌଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଥିଲା, ତେବେ ତାହା ଶେଷ ହେବ, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ବିଷୟରେ ଖରାପ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ବିରକ୍ତ ରହିବେ | କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଏବଂ ଖରାପ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ |

ବିଛା:
ବ୍ୟବସାୟିକ ନିଷ୍ପତ୍ତିଗୁଡ଼ିକୁ ଚତୁରତାର ସହ ଗ୍ରହଣ କରିବ, ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସେଗୁଡ଼ିକରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଯଦି କାହାର ଭ୍ରମରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛ, ତେବେ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ରିସ୍କ ନେବାକୁ ପଡିବ, ତେବେ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ, ତା’ପରେ ଭାଇଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଯଦି ପଡ଼ୋଶୀରେ କୌଣସି ବିତର୍କ ହୁଏ, ତେବେ ଚୁପ୍ ରହିବା ଭଲ ହେବ |

ଧନୁ:
ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ଖରାପ ଶବ୍ଦ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ କହିବା ପୂର୍ବରୁ ଚିନ୍ତା କରିବା ଭଲ ହେବ | ଯଦି ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବାହ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ, ତେବେ ଏଥିପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଯେ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | ଯଦି ନିଜ ପିଲାଙ୍କୁ ଏକ ନୂତନ ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ନାମ ଲେଖାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଥିବା ପରି ମନେହୁଏ |

ମକର:
ଅନାବଶ୍ୟକ ଜଟିଳତା ହେତୁ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସହଜରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଏହା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, କାରଣ ପଡ଼ୋଶୀମାନେ ଏହି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱର ଲାଭ ଉଠାଇ ପାରିବେ | ଯଦି ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ କୌଣସି ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଅଛି, ତେବେ ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବା ଭଲ ହେବ, ନଚେତ୍ ସମ୍ପର୍କରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ | କିଛି ସମସ୍ୟାକୁ ପିତାଙ୍କ ସହ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅନେକ ସଫଳତା ପାଇବେ, ଯେଉଁମାନେ କୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ |

କୁମ୍ଭ:
ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ଭାଗ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ପାରିବାରିକ ସଂପର୍କରେ କିଛି ବିଭେଦ ଚାଲିଥିଲା, ତେବେ ତାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ସମାଧାନ ହେବ | ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ ଏକ ସପିଂରେ ନେଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ଘରୋଇ ଉପଯୋଗୀ ଜିନିଷ ମଧ୍ୟ କିଣି ପାରିବେ, କିନ୍ତୁ କେବଳ ପକେଟର ଯତ୍ନ ନେବା ପରେ ସପିଂ କରିବେ, ଏହା ଭଲ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ, ଯେତେ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଦାୟିତ୍ଵକୁ ସହଜରେ ପୂରଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସେବାରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ବିତାଇବ | କୌଣସି ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଭଲ ହେବ |

ମୀନ:
ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସିମୟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, କାରଣ ଯଦି ପରିବାରରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କୌଣସି ମତଭେଦ ରହିଥାନ୍ତା, ତେବେ ଏହା ସମାପ୍ତ ହେବାକୁ ଲାଗୁଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ପରସ୍ପର ପ୍ରତି ସତ୍ୟ ଏବଂ ସଚ୍ଚୋଟ ରହିବେ | । ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ମଧ୍ୟ ବଢୁଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି | ସୃଜନାତ୍ମକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ପ୍ରୟାସ ଫଳ ଦେବ, ଯାହା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ବାପାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ପାର୍ଟିର ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରାଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ । ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

More from ରାଶିଫଳMore posts in ରାଶିଫଳ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.