Press "Enter" to skip to content

Rashifala: ୧୯ ଜାନୁଆରୀ, ୨୦୨୨। ବୁଧବାର। ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିପାରେ ଶୁଭ ସମାଚାର।

ମେଷ:
ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ସାଥୀକୁ ବାହାରେ ବୁଲିବା ପାଇଁ ନେଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଯଦି ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ବିବାଦ ଥାଏ, ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହେବ, ଯେଉଁମାନେ ଵେଟିଂରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଜୀବନ୍ତ ଯଦି ସେମାନେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି, ଏହା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଲାଭ ପ୍ରଦାନକାରୀ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଏକାଗ୍ରତା ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବେ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ଖୁସି ଖବର ପାଇପାରିବେ |

ବୃଷ:
ଭାବପ୍ରବଣତାରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଘରେ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ ଯେକୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ, ତେବେ ଏହାକୁ ଭାବପ୍ରବଣତାରେ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଏଥିରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଏଥିରେ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଭୟ ଅଛି, ତେଣୁ ଏହାକୁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ | ଦୀର୍ଘ ସମୟର ଟଙ୍କା ପାଇ ଖୁସି ହେବ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପିଲାମାନଙ୍କର ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, କିନ୍ତୁ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଏହା କରନ୍ତି, ତେବେ କେବଳ ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କକୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |

ମିଥୁନ:
ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ କିଛି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ବିତାଇବେ | ନିଜ ସାଙ୍ଗ ସହିତ ପିକନିକ୍ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ, ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଏକ ନୂତନ ଶକ୍ତି ଯୋଗାଇବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିପାରିବେ | ଦୈନନ୍ଦିନ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବେ | ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ, ଜୀବନ ସାଥୀ ପାଇଁ ଏକ ଉପହାର ଆଣି ପାରିବ | ଯଦି ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପଥରେ କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଆସୁଥିଲା, ତେବେ ଏହା ଶେଷ ହେବ |

କର୍କଟ:
ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ସୁଖଦ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବ | ପିଲାଙ୍କ ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖି ଖୁସି ହେବ ଏବଂ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କିଛି ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ମଧ୍ୟ ବଢ଼ିବ | ଯଦି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ତାହା ସହଜରେ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ, ଯାହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସରକାରୀ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି, କାରଣ ସେମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଆଗରେ କ୍ରୋଧିତ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ସିଂହ:
ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ଯଦି ଟଙ୍କାକୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛ, ତେବେ ଏଥିରେ ନିଜ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ଜରୁରୀ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ବୁଡ଼ି ଯାଇପାରେ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ, କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରେ ଏକ ଭୋଜିରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ପାଇବେ | ଯଦି ସାଥୀ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ।

କନ୍ୟା:
ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ, କାରଣ ସେମାନେ ଟଙ୍କା ପାଇବାରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ଯଦି କୌଣସି ଅଗ୍ରଗତି ଅଛି, ତେବେ ଶତ୍ରୁମାନେ ଏହାକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଯଦି ଏକ ନୂତନ ପ୍ଲଟ୍ କିଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ପାଇଁ ଭଲ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଯଦି କାହା ସହିତ କଥା ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ବିଷୟରେ କହିବା ଭଲ ହେବ, ନଚେତ୍ ସାମ୍ନାରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ବିଷୟରେ ଖରାପ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଏକାଗ୍ରତା ବଜାୟ ରଖିବେ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ, ତାଙ୍କ ଘରେ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ।

ତୁଳା:
ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ କଠିନ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ଖୁସି ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି | ଯଦି ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ଆସେ, ତେବେ ସାହସର ସହିତ ଏହାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ, ତେବେ କେବଳ ଏଥିରୁ ବାହାରି ପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସମସ୍ୟାକୁ ପିତାଙ୍କ ସହିତ ବାଣ୍ଟି ପାରିବ।

ବିଛା:
ନିବେଶ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସଫଳ ହେବ | ପରିବାରରେ ଅତିଥିଙ୍କ ଆଗମନ ହେତୁ, ଟଙ୍କା ବ୍ୟୟ ବଢ଼ିପାରେ, ଯାହାକୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଏକ ନୂତନ ଘର ପାଇଁ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଯଦି ବ୍ୟବସାୟର କୌଣସି ବିରୋଧରୁ ଚିନ୍ତା ହଟାଇ ପୁନଃସମନ୍ୱୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ତେବେ ତାହା କରିପାରିବ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲାବେଳେ ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ହରାଇବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | ଯଦି ଏହା କରନ୍ତି, ତେବେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେ କିଛି ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି।

ଧନୁ:
ଛାତ୍ରମାନେ ଏକତ୍ରିତ ହୋଇ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଗନ୍ତବ୍ୟ ସ୍ଥଳରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହେବେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଆଜି ନଗଦ ଟଙ୍କା ସମସ୍ୟା ହେତୁ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ପାରିବାରିକ ମତଭେଦ ହେତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ମାନସିକ ଚାପ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ଭଳି ସମସ୍ୟା ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ | ଯଦି କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଅଛି, ତେବେ ନିଜ ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ | କିଛି ସମସ୍ୟା ହେତୁ ସାଥୀ ସହିତ ଆଲୋଚନା କରିପାରିବ |

ମକର:
କିଛି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ, ଏହି କାରଣରୁ ବିରକ୍ତ ହେବ, ତେଣୁ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବ୍ୟସ୍ତତା ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ତାହା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟସ୍ତତା ହେତୁ ପତି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯଦି ଏହା ହୁଏ, ସେମାନଙ୍କୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଏକ ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ, ଯାହାର ଫଳାଫଳ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

କୁମ୍ଭ:
ବ୍ୟବସାୟରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଲାଭ ପାଇବା ହେତୁ ଖୁସି ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ନିଜ ତଥା ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ସହଜରେ ପୂରଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ତ୍ଵେ ଗର୍ବ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | । ଯଦି ଏହା କରନ୍ତି, ତେବେ କିଛି ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ମ୍ୟୁଚୁଆଲ୍ ଫଣ୍ଡ୍ କିମ୍ବା ଫିକ୍ସଡ୍ ଜମା ପାଇଁ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇ ଖୁସି ହେବେ ଏବଂ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରିବେ |ସଂଗଠିତ ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି |

ମୀନ:
ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କିଛି ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ସାଥୀ ଦରକାର | ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକାକୀ କିଛି ସମୟ ବିତାଇବ | ଏକରୁ ଅଧିକ ଉତ୍ସରୁ ଆୟ ପାଇ ଖୁସି ହେବେ | ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନେ କିଛି ଅନୁରୋଧ କରିପାରିବେ, ଯାହା ପୂରଣ ହେବାର ଦେଖାଯିବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଶୁଭ ସମାରୋହରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ |

ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରାଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ । ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

More from ରାଶିଫଳMore posts in ରାଶିଫଳ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.