Press "Enter" to skip to content

କାଳ ହୋଇ ଆସିବ ଆଗାମୀ ୧୫ ଦିନ ଏହି ରାଶିଗୁଡିକର ଆରମ୍ଭ ହେବ ଖରାପ୍ ସମୟ, ହୋଇଯାଆନ୍ତୁ ସାବଧାନ।

ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୨ରେ ଅନେକ ଗ୍ରହ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରୁଛନ୍ତି | ଗତ ୧୫ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ଗ୍ରହ ସ୍ଥିତି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥିବାବେଳେ ଆଗାମୀ ୧୫ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ, ଶନି, ବୁଧ, ମଙ୍ଗଳ, ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ରାଜାମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରୁଛନ୍ତି | ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତିତ ଅବସ୍ଥାନ ଯୋଗୁଁ ଆଗାମୀ ୧୫ଦିନ କିଛି ବିଶେଷ ରାଶିଫଳ ପାଇଁ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ ହୋଇପାରେ। ଏହି ସବୁ ପରିସ୍ଥିତି ଚାରୋଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ମେଷ:
ଆଗାମୀ ୧୫ ଦିନ ଅସୁବିଧାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ଆହ୍ୱାନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣ ଚାପରେ ରହିପାରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବ ନାହିଁ | ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ହାତରୁ ବାହାରିବା ପରି ଦେଖାଯିବ | ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିଫଳତା ଆସିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ପରିବାରରେ ଅଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ।

ମିଥୁନ:
ଆଗାମୀ ୧୫ ଦିନ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ହେବ | ସେମାନଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସଫଳ ହେବ ନାହିଁ | କାମ ଶେଷ କରିବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଅନେକ ହାତ ଓ ପାଦ ସହିତ ଯୁଦ୍ଧ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକର ଯତ୍ନ ନିଅ | ଟଙ୍କା ଚୋରି ହୋଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଆଦୌ ଅନୁଗ୍ରହ କରିବ ନାହିଁ | ଏହି ପରିସ୍ଥିତିରେ କେବଳ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ବଞ୍ଚାଇ ପାରିବ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଏହା ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଆହୁରି ଖରାପ କରିପାରେ |

କର୍କଟ:
କ୍ୟାରିୟର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି | କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଏପରିକି ଋଣ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ୍ ଏହାକୁ ଫେରସ୍ତ ପାଇବେ ନାହିଁ | ଖର୍ଚ୍ଚ କିପରି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବେ | ଆୟର ଉତ୍ସରେ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ | ଭାଗ୍ୟ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ ନାହିଁ | ଜୀବନସାଥିଙ୍କ ସହିତ ମତାନ୍ତର ହୋଇପାରେ | ସମ୍ମାନ ଆଘାତ ପାଇପାରେ | ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ମନ ଅସ୍ଥିର ଏବଂ ଚିନ୍ତାପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ବିଫଳତା ହେବ |

କନ୍ୟା:
ଆଗାମୀ ୧୫ ଦିନ ଚିନ୍ତାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ | ଅଧିକ କାମ ହେବ | ମାନସିକ ଚାପରେ ରହିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ ନାହିଁ | ଯେକୌଣସି କାମରେ ହାତ ରଖ, ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କିଛି ବାଧା ଆସିବ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଜରୁରୀ | ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋଧ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କକୁ ଖରାପ କରିପାରେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଝଗଡା କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ | ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଗାମୀ ୧୫ ଦିନକୁ ଚିନ୍ତାକରି କାଟିବାକୁ ପଡିବ | ବିବାହ ସମ୍ଭବ ହେବ ନାହିଁ |

ଏହି ଖରାପ ସମୟକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଶନି ଦେବ, ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବ ଏବଂ ବଜରଙ୍ଗବାଲିଙ୍କୁ ପୂଜା କରିପାରିବେ | ଏହି ଖରାପ ସମୟକୁ କିଛି ପରିମାଣରେ ହ୍ରାସ କରିବାରେ ସେମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ |

ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରାଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ । ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ।

ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

More from ଜୀବନ ଚର୍ଚ୍ଚାMore posts in ଜୀବନ ଚର୍ଚ୍ଚା »
More from ରାଶିଫଳMore posts in ରାଶିଫଳ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.