Press "Enter" to skip to content

Rashifala ୧୫ ଜାନୁଆରୀ, ୨୦୨୨। ଶନିବାର। ଏହି ତିନୋଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଘରେ ରହିବ ମନାନ୍ତର ଓ ମତାନ୍ତର।

ମେଷ:
ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଜୀବନ ସାଥୀର ଅନେକ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସାଥୀତା ପ୍ରାପ୍ତ କରୁଛ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ବିରୋଧୀମାନେ ମଧ୍ୟ ପରସ୍ପର ସହ ଯୁଦ୍ଧ କରି ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବେ ଏବଂ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ, ତେଣୁ ଚିନ୍ତା କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ବିବାଦ ପରିବାରରେ ବାହାରିପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଦୁର୍ବଳତା ବିଷୟ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଧାରଣା ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଯେଉଁମାନେ ରୋଜଗାର ଦିଗରେ ଏଠାକୁ ବୁଲୁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଏକ ଉତ୍ତମ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ।

ବୃଷ:
ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଆଣିବା | ଯଦି ଜୀବନ ସାଥୀ ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ତେବେ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | କିଛି ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଭାଇମାନଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଯଦି ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟ ବିବାହ ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ, ତେବେ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରିୟ ସାଥୀକୁ ସହିତ ପରିଚିତ କରାଇ ପାରିବେ | ପରିବାରର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ହ୍ରାସ ଘଟିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପିଲାମାନେ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରୁଥିବା ଦେଖି ଖୁସି ହେବେ |

ମିଥୁନ:
ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ଆଜି ବିଦେଶରୁ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ | ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ସିନିୟରମାନେ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସେବାରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ବିତାଇବ | ପରିବାରର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରାମର୍ଶ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱାଗତଯୋଗ୍ୟ, କିନ୍ତୁ ସରକାରୀ ଚାକିରୀ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ଭଳି କୌଣସି ସୂଚନା ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ | ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ, ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ |

କର୍କଟ:
ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ କିମ୍ବା ଲଟେରୀରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବେ, ତେବେ ଏହା ଲାଭଦାୟକ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଯଦି କାହାଠାରୁ ୠଣ ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ, କାରଣ ଏହାକୁ ଫେରସ୍ତ କରିବା କଷ୍ଟକର ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ତିକ୍ତତାକୁ ମଧୁରତାରେ ପରିଣତ କରିବାର କଳା ଶିଖିବାକୁ ପଡିବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ଲୋକଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପହଞ୍ଚାଇ ପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର କୌଣସି ରହସ୍ୟ ନିଜ ସାଥୀମାନଙ୍କ ନିକଟରେ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ସେମାନଙ୍କୁ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ସିଂହ:
ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ସେମାନେ କିଛି ଭୁଲ କମ୍ପାନୀରେ ଫସି ରହିପାରନ୍ତି | ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରଣା ହେତୁ ବିରକ୍ତ ହେବ | ବାପାଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିରେ ଚୁପ୍ ରହିବା ଭଲ ହେବ, କାରଣ ବେଳେବେଳେ ବୟସ୍କମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମାନିବା ଭଲ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଘରେ ଅତିଥି ଆସିପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଦୈନନ୍ଦିନ ଆବଶ୍ୟକତା କିଣିବା ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ |

କନ୍ୟା:
ଚାରିପାଖର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ରହିବ | ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ସୂଚନା ଶୁଣିବା ଜାରି ରଖିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମନ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହେବ | ଯଦି ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ଲାଭ ପାଇବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମନରୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢ଼ିବ | ଯଦି ପରିବାରରେ କୌଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଥିଲା, ତେବେ ଏହା ଶେଷ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ପରସ୍ପରକୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବେ | ପରିବାରର ଯେକୌଣସି ଶୁଭ ଏବଂ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆବଶ୍ୟକ ହେବ |

ତୁଳା:
ପ୍ରଗତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଯାହା ବି କାମ କର, ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ସାହର ସହିତ କରିବ | ଯଦି ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ନାମ ଲେଖାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଯଦି କ୍ରୟ ଏବଂ ବିକ୍ରୟ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ସ୍ୱାଧୀନ ଭାବରେ ଏହାର ଚଳନଶୀଳ ଏବଂ ଅସ୍ଥାବର ଦିଗଗୁଡିକ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ, ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ପିକନିକ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନେ ମଜା କରୁଥିବା ଦେଖାଯିବେ | ଧୀର ଚାଲୁଥିବା ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କାହା ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ବିଛା:
ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢିବ | ଭବିଷ୍ୟତରେ ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସା ପାଇପାରିବ, କିନ୍ତୁ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ମଧୁର ଆଚରଣ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ସରିବାରେ ଯତ୍ନବାନ ହେବ | ଯଦି ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଅଳ୍ପ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଯାଅ | ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଭ୍ରମଣ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ ଏବଂ ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ କିଛି ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିରେ ବୁଝାଇବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ସେ କିଛି ଭୁଲ୍ ଜିନିଷ ଉପରେ ଜିଦ୍ ଧରିପାରନ୍ତି | ଯଦି କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ସହଜରେ ପାଇବେ |

ଧନୁ:
ସାଂସ୍କୃତିକ ଏବଂ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ବିତାଇବ | ନିଜ ଘର ଏବଂ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏକ ଉପହାର ଆଣିପାରିବେ, ଯାହା ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢ଼ାଇବ | ଯଦି ଶାଶୁଘର ସହ ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ଟେନସନ ଚାଲିଥିଲା ତେବେ ସମ୍ପର୍କ ମଧୁର ହେବ | ଯଦି ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକାଇଥିଲେ, ତେବେ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଅନ୍ୟ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାରେ ବିତାଇବ |

ମକର:
ସମ୍ପର୍କରେ ଶକ୍ତି ଆଣିବ | କିଛି ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପିତ ହେବ | କିଛି ବିଚାରାଧୀନ ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବା ସହିତ ମନ ଖୁସି ହେବ, କିନ୍ତୁ ଏହା କିଛି ଶତ୍ରୁ ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବ, ଯେଉଁଥିରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ, ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଯଦି ବାପା କିଛି କାମ କରିବା ପାଇଁ କହିଛନ୍ତି, ତାହା କରିବା ଜରୁରୀ, ନଚେତ୍ ସେ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରେ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କୁ ପୁନଃସମନ୍ୱୟ କରିବାକୁ ଯାଇପାରିବ |

କୁମ୍ଭ:
ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ହେବ, କିନ୍ତୁ କିଛି ଅଦରକାରୀ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ହେତୁ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନୁଭବ କରିବେ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଏହା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ାଇ ସେମାନଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବାକୁ ଚିହ୍ନିବା ଆବଶ୍ୟକ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଆଗ୍ରହ ବଢ଼ିବ, କିନ୍ତୁ ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ |

ମୀନ:
ରାଜନୀତି ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, କାରଣ ସେମାନେ ଶାସନ ଏବଂ କ୍ଷମତାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ଖୁସି ହେବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ସମର୍ଥନ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, କିନ୍ତୁ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏଡାଇବାକୁ ପଡିବ | ଅନ୍ୟଥା ଟଙ୍କା ବୁଡ଼ି ଯାଇପାରେ | ଯଦି ଘରେ କୌଣସି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜେ, ତେବେ ଏଥିରେ ନିଜ ଭାଷଣର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଏହା କିଛି ସମ୍ପର୍କରେ ଟେନସନ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ, ଯାହା ପାଇଁ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟା ଶୁଣିବା ପାଇଁ ସନ୍ଧ୍ୟା ବିତାଇବ |

ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରାଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ । ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ।

ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

More from ରାଶିଫଳMore posts in ରାଶିଫଳ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *