Press "Enter" to skip to content

Rashifala ୧୩ ଜାନୁଆରୀ, ୨୦୨୨। ଗୁରୁବାର। ଏହି ତିନୋଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ମିଳିପାରେ ଧନଲାଭର ସଂକେତ।

ମେଷ:
କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ, ଯାହାକୁ କରିବାକୁ ଚାହୁଁ ନଥିଲେ ମଧ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ପୂର୍ବରୁ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଥିଲେ, ତେବେ ଏହାକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବା ଧନ ବୃଦ୍ଧି କରିବ ଏବଂ ମନ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପୁରୁଣା କାମରେ ଲାଗି ରହିବା ଭଲ ହେବ, ନଚେତ୍ ସେମାନଙ୍କୁ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ | ମନକୁ କାହା ସହିତ ବାଣ୍ଟିବା ପୂର୍ବରୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଏହିପରି କୌଣସି ଶତ୍ରୁ ରହିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ କାରଣ କିଛି ଶତ୍ରୁ ମଧ୍ୟ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ରୂପରେ ରହିପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ମନ ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବ |

ବୃଷ:
ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ଯଦି ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଲଗା ରହିଥିଲ, ତେବେ ମଧ୍ୟ ତାହା ଉନ୍ନତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରତ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବା ଦେଖାଯିବେ, ସେମାନେ ଏହା ଦେଖି ଖୁସି ହେବେ | ବନ୍ଧୁଙ୍କ ପାଇଁ ଉପହାର କିଣିବାବେଳେ ପକେଟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ | ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଯଦି କୌଣସି ମାନସିକ ଉତ୍ତେଜନା ଥାଏ, ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହେବ | ପିତାଙ୍କ ସହିତ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିପାରିବେ |

ମିଥୁନ:
ଶକ୍ତି ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଦେବାକୁ ଯାଉଛି, ଏହା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ କରିବ ଏବଂ ଦିନଠାରୁ ଅଧିକ ହେବ, ଯାହା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ, ତେଣୁ ବାଟରେ ଥିବା ବାଧାବିଘ୍ନକୁ ଦୂର କରିବାକୁ ପଡିବ | ଅଗ୍ରଗତି ପରୀକ୍ଷଣକୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଛାତ୍ରମାନେ ଏକ ନୂତନ ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ତାହା କରିବା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ପରିବାରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କୌଣସି ପରାମର୍ଶ ନେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଏହା ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ, ତାଙ୍କ ଘରେ ଜଣେ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ |

କର୍କଟ:
ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବେ ନାହିଁ ଏବଂ ନିଜ ଅପେକ୍ଷା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଡକୁ ଗତି କରିବେ, କିନ୍ତୁ ଏହା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | ସ୍ୱାର୍ଥକୁ ବୁଝି ନ ପାରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କର | ଯଦି ମନରେ କୌଣସି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଅଛି, ତେବେ ଏହାକୁ ହଟାଇବା ପାଇଁ ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ଜରୁରୀ | ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷାରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ, ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସହଯୋଗ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, ଯାହା ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ କିଛି ପାରିବାରିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କଥା ହୋଇପାରିବେ |

ସିଂହ:
ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସାମାନ୍ୟ ନରମ ଗରମ ହୋଇପାରେ, କାରଣ ବାହ୍ୟ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ଭଜା ଖାଦ୍ୟ ହେତୁ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ସେଗୁଡିକରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଭଲ ହେବ | ଯଦି ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ନିରାଶାଜନକ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ବିରକ୍ତ ହେବେ | କୌଣସି ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯଦି କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ବହୁତ ଲାଭ ଦେଇପାରେ |

କନ୍ୟା:
ବିବାହିତ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଯାହା ବି କର, ସେ ଶୁଣିବ ଏବଂ ବୁଝିବ ଯେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ପାର୍ଟୀ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ଯଦି ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଅନେକ ଅଗ୍ରଗତି ଦେବ, ସେଥିପାଇଁ ଏହା କରିବା ଭଲ ହେବ | ଯଦି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ପିକନିକ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ, କାରଣ ଗାଡି ଏଥିରେ ବିଫଳ ହୋଇପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ରୋଜଗାର ଦିଗରେ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛନ୍ତି, ଭଲ ହେବାର ସୁଯୋଗ ଆସିବ |

ତୁଳା:
ଛୋଟ ଛୋଟ ଜିନିଷ ହେତୁ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇ ଆଘାତ ପାଇପାରନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ବିରକ୍ତ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ଏହା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ, କାରଣ ଶତ୍ରୁମାନେ ଏହି ଅଭ୍ୟାସର ଫାଇଦା ନେବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ତେଣୁ ଧର୍ଯ୍ୟ ଧରିବାକୁ ପଡିବ | ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ କରିବାକୁ ହେବ ଏବଂ ସେହି ଲୋକଙ୍କ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ ନାହିଁ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ, କିଛି ଯୋଜନା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବାକୁ ପଡିବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେଗୁଡ଼ିକର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫାଇଦା ଉଠାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ରାଜନୀତି ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ବିଛା:
ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଏହା ଉନ୍ନତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, କାରଣ ସେମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଆସୁଥିବା ଟେନସନକୁ ହଟାଇବା ପାଇଁ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହ କଥା ହେବାକୁ ପଡିବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ଏହା ଦୂର ହୋଇଯିବ | ନିଜ ଘରେ ଯେକୌଣସି ଶୁଭ ପର୍ବର ଆୟୋଜନ କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ଛୋଟ ପାର୍ଟୀ ମଧ୍ୟ ଆୟୋଜନ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଲାଭ ପାଇବା ହେତୁ ମନ ଖୁସି ହେବ |

ଧନୁ:
ସାହସ ଏବଂ ଶକ୍ତି ବଢ଼ିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉତ୍ତମ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କୌଣସି ପରୀକ୍ଷାର ଫଳାଫଳକୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଥିଲେ, ତେବେ ସେମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ କିମ୍ବା ଲଟେରୀରେ ବିନିଯୋଗ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ, ତେଣୁ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ | ଖୋଲାଖୋଲି କାରଣ ଏହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଯଦି ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ବିରୋଧ ଚାଲିଥିଲା, ତେବେ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବ, କିନ୍ତୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ କାହା ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ, ଯଦି କରିଛ, ତେବେ କେହି ଜଣେ ଭୁଲ ପରାମର୍ଶ ଦେଇ ପାରିବେ, ତେଣୁ କାହାକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ମକର:
ଯଦି ମା ସହିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଥାଏ, ତେବେ ଏହାର ଉନ୍ନତି ହେବ, ଯେଉଁମାନେ ଏକ ନୂତନ ଗାଡି କିଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ରହିବା ଭଲ ହେବ ନାହିଁ | କୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ମତି ନେବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଖରାପ ଭାବି ପାରନ୍ତି | ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଶୁଭ ସମାରୋହରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରିବେ, ଯେଉଁଠାରେ କିଛି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ବିତର୍କକୁ ଏଡ଼ାଇବା ପାଇଁ ଆଜି ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଭଲ ହେବ |

କୁମ୍ଭ:
ସର୍ବୋତ୍ତମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସହଜରେ ସମାଧାନ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ, ଯଦି ଭବିଷ୍ୟତରେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଥାନ୍ତେ, ତେବେ ଏହାକୁ ଫେରାଇ ପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ କିଛି ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଏବଂ ଆରାମଦାୟକ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଜୁନିଅରରୁ କାମ ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଉତ୍ତମ ଉପାୟ ପାଇବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଯଦି କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିବାଦ ଅଛି, ତେବେ ପାଇବାରେ କିଛି ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ | ନିଷ୍ପତ୍ତି, ଯାହା ହେତୁ ମନ ଟିକେ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ |

ମୀନ:
ଭବିଷ୍ୟତର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ଅନେକ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେବାକୁ ପଡିବ, ତେବେ ଏହା କେବଳ ଜୀବନସାଥୀ କିମ୍ବା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ନେବା ଭଲ ହେବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସକ୍ରିୟ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ, ଯାହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଉପକୃତ ହେବ ଏବଂ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଯଦି ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ କିଛି ବାଧାବିଘ୍ନ ଚାଲିଥାନ୍ତା, ତେବେ ସେଗୁଡ଼ିକରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ ଏବଂ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ, କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ନିଜ କାମରୁ ବାହାରକୁ ଯାଇପାରିବେ |

ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରାଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ । ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

More from ରାଶିଫଳMore posts in ରାଶିଫଳ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *