Press "Enter" to skip to content

Rashifala ୬ଡିସେମ୍ବର,୨୦୨୧ ସୋମବାର ଏହି ଚାରୋଟି ରାଶିଙ୍କୁ ସୋମବାର ଦିନ ରହିବାକୁ ହେବ ସାବଧାନ

ମେଷ:

ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଦିନ ହେବ |ବ୍ୟସ୍ତତା ହେତୁ ପରିବାର ପାଇଁ ସମୟ ବାହାର କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ ହେବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ଧାର୍ମିକ ବିଶ୍ୱାସ ବଢିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମଧ୍ୟ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ, କିନ୍ତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଦୌ ଅବହେଳା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | ଯଦି ଏହା କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଭବିଷ୍ୟତରେ କିଛି ପ୍ରମୁଖ ରୋଗରେ ଭୋଜନ କରିପାରିବେ, ତେଣୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଯଦି କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଥାଏ, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ |

ବୃଷ:

ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ଖୁସିର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |ପିଲାଙ୍କ ଶିକ୍ଷା ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ସୂଚନା ପାଇବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଖୁସି ସେଠାରେ ରହିବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ କିଛି ଟେନସନ ହୋଇପାରେ, କାରଣ ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଅସୁବିଧାଜନକ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳେ | ମନ ଟିକିଏ ଦୁଃଖ ଦାୟକ ହେବ | ଯଦି କୌଣସି ବିନିଯୋଗ କରିବେ, ତେବେ ଏହା ସାଧାରଣ ଲାଭ ଦେବ, ତେଣୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ:

ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଲକ୍ଷଣ ଦେଖାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ବଡ ଲାଭ ହେତୁ ଖୁସି ହେବେ, କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଯେ ଅତ୍ୟଧିକ ଲାଭ ହେତୁ କାହାକୁ କିଛି କହିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ଯାହା ହେତୁ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ କହିବା ପୂର୍ବରୁ ଜଣକୁ ଚିନ୍ତା କରିବା ଜରୁରୀ | ଯଦି ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, କାରଣ କୌଣସି ପ୍ରିୟ ଏବଂ ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ହରାଇବା ଏବଂ ଚୋରି ହେବାର ଭୟ ଅଛି, ତେଣୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

କର୍କଟ:

ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିରାଶ ହେବେ, କାରଣ ଯଦି କୌଣସି ଆଇନଗତ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ, କାରଣ ଶତ୍ରୁମାନେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଚାହୁଁଥିବା ଫଳାଫଳକୁ ନେଇ ଖୁସି ହେବେ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ, କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କଥା ହୋଇପାରିବ |

ସିଂହ:

ଯଦି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ଯାଇଛି, ତେବେ ଏହାକୁ ପରିବାରର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଯେଉଁମାନେ ରୋଜଗାର ଦିଗରେ ପ୍ରୟାସ କରୁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଏପରି କିଛି ସୁଯୋଗ ପାଇବେ, ଯାହା ସେମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ବଞ୍ଚାଇବା | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ସୁଖ ପାଇବେ, କିନ୍ତୁ ଯଦି କାହା ସହିତ ଟଙ୍କା କାରବାର କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଅଟକି ଯାଆନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଏଥିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିବାକୁ ପଡିବ । ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ କରୁଛନ୍ତି | ଯଦି କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିବାକୁ ଯିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଏଥିରେ ଥିବା ଯାନର ହଠାତ୍ ବିଫଳତା ହେତୁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବଢିପାରେ।

କନ୍ୟା:

କିଛି ବିଶେଷ ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ହଷ୍ଟେଲରେ ଅତିବାହିତ କରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟରେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ନୂତନ ଆବିଷ୍କାର କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ, କିନ୍ତୁ ଯଦି ଭାଇଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ପରେ କୌଣସି କାମ କରନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ହେବ |କିଛି ଋତୁକାଳୀନ ରୋଗ ଧରି ପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଥକାପଣ, ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା, ଜ୍ୱର ଇତ୍ୟାଦିରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ |

ତୁଳା:

ପ୍ରୟାସ ଏବଂ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବା ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଯଦି ଘର, ପରିବାର କିମ୍ବା ଚାକିରିରେ ଜଣେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ଅଛି, ତେବେ ଏଥିରେ ଭାଷଣର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ, କାରଣ ଏହା ସମ୍ମାନ ଦେବ, ନଚେତ୍ ସମ୍ପର୍କ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ |ଏପରି କିଛି ସୁଯୋଗ ବିବାହିତ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆସିବ, ଯାହା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସହଜରେ ଅନୁମୋଦନ ହୋଇପାରିବ |

ବିଛା:

କିଛି ବିଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କିଛି ପୁରୁଣା ବିବାଦରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଯଦି ଚାକିରିରେ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଅଛି, ତେବେ ଏହା ଶେଷ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ | ଯଦି ଏହା କର ନାହିଁ, ତେବେ ସେ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥାକୁ ଖରାପ କରିପାରେ | ବିଦେଶରୁ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଖୁସି ହେବେ ଏବଂ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଛୋଟ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ |

ଧନୁ:

କଷ୍ଟଦାୟକ ରହିବ ।ବ୍ୟବସାୟର କିଛି ଗୁପ୍ତ ଏବଂ ଈର୍ଷା ପରାୟଣ ସହଯୋଗୀମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରହିବାକୁ ପଡିବ, କାରଣ ସେମାନେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବେ | ସେମାନଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ସେମାନଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଏହି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଜଣେ ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ପଇସା ଉଦ୍ଧାର ଦେବେ, ତେବେ ଫାଶ ହୋଇପାରେ |ଶାଶୁଙ୍କ ପାଖରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇବ |

ମକର:

ସର୍ବୋତ୍ତମ ଓ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଭଲ ସୂଚନା ଶୁଣିବା ଜାରି ରଖିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମନ ଖୁସି ହେବ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ, କିନ୍ତୁ ଯଦି କୌଣସି ବିରୋଧୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସମନ୍ୱୟ ଅଛି, ତେବେ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଏଥିରେ କହିବା ପୂର୍ବରୁ ଯତ୍ନର ସହ ଚିନ୍ତା କର, ନଚେତ୍ ସେହି ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀ କିଛି ନୂଆ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି । ପିତାମାତାଙ୍କ ସେବାରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ବିତାଇବ |

କୁମ୍ଭ:

ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ, ଯେଉଁମାନେ ରାଜନୀତି ଆଡକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ସେମାନେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ, ସେମାନେ କିଛି ସାଧାରଣ ସଭା କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ, ଯାହା ସେମାନଙ୍କର ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମଧ୍ୟ ବଢିବ |ଏକ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ନିକଟ ଏବଂ ଦୂର ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିବେ, ତେବେ ଏହା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସରକାର ସମ୍ମାନିତ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି । ସାଥୀଙ୍କୁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସପିଂ ପାଇଁ ନେଇପାରିବେ |

ମୀନ:

ପୁରୁଣା ଝଗଡ଼ା ଏବଂ ଅସୁବିଧାରୁ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦେବା ପାଇଁ ହେବ, କାରଣ ଯଦି କାହାଠାରୁ କିଛି ଟଙ୍କା ନେଇଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ନେଇ ପାରିବେ | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆରାମ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଏକ ଉପହାର ଉପସ୍ଥାପିତ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଖୁସି କରିବ | କିଛି ସମୟ ବାହାର କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିବେ, କିନ୍ତୁ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ସେ ସଫଳ ହେବେ | ଛାତ୍ରମାନେ କିଛି ଅର୍ଥ ଅଭାବର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯଦି ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ, ତେବେ ସେମାନେ ଭାଗ୍ୟର ଅଂଶ ପାଇବେ |

ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରାଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ । ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ।

ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

More from ରାଶିଫଳMore posts in ରାଶିଫଳ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *