Press "Enter" to skip to content

Rashifala: ୫ ଡିସେମ୍ବର,୨୦୨୧। ରବିବାର। ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ରବିବାର ହେବ ବହୁତ ଶୁଭ, ମିଳିପାରେ ଉତ୍ତମ ସୁଯୋଗ।

ମେଷ:
ଜ୍ଞାନକୁ ବ୍ୟବହାର କରି ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ଦ୍ୱାର ଖୋଲିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ନିଜ ତଥା ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆକାଂକ୍ଷା ପୂରଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ, କିନ୍ତୁ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଏହା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ ନାହିଁ | ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ସେ ପ୍ରତାରଣା କରିପାରେ | ଦକ୍ଷତା ସହିତ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାକୁ ସହଜରେ ସମାଧାନ କରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ଯଦି କୌଣସି ମାନସିକ ଚାପ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାଲୁଥିଲା, ତେବେ ସେଥିରେ ଆରାମ ମିଳିବ |

ବୃଷ:
କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଉଭୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଜିନିଷର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ପରିବାରର ଯେକୌଣସି ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପିତା ଏବଂ ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିପାରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କିଛି ସାମାଜିକ ସମାବେଶରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଚାକିରିରେ ଜଣେ ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ |

ମିଥୁନ:
ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ଯଦି ସେମାନେ ବିଦେଶରେ ପଢିବା ପାଇଁ କୌଣସି ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଥାନ୍ତେ, ତେବେ ସେମାନେ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ପରିବାରର କାହାଠାରୁ ଅଧିକ ଆଶା ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ, କାରଣ ଯଦି ସେହି ଆଶା ପୂରଣ ନହୁଏ ତେବେ ଅସୁବିଧାରେ ରହିପାର | ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଦେବ ଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଇପାରିବ।, କିଛି ଦୈନନ୍ଦିନ ଆବଶ୍ୟକତା ସପିଂ କରିବ, କିନ୍ତୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଯେ କେବଳ ଜରୁରୀ ଜିନିଷ କିଣ |

କର୍କଟ:
ନିଜକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ, କିଛି କାମ ଦାୟିତ୍ଵ ଦିଆଯିବ, ଯେଉଁଥିରେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ, ଯାହାର ସାହାଯ୍ୟରେ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଏବଂ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଆଖିରେ ପରିଣତ ହେବେ | ଯେଉଁ କାମ ନିଜ ହାତରେ ନେବ, ଏହାକୁ ସମାପ୍ତ କରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମନୋବଳ ଅଧିକ ହେବ | ଯଦି ଧନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କର, ତେବେ ଏହା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଯଦି ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅର ଶିକ୍ଷା ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଅଛି, ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ |

ସିଂହ:
ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ | ଯଦି ବ୍ୟବସାୟରେ କାହାକୁ ଅଂଶୀଦାର କରିବାକୁ ପଡିବ, ତା’ହେଲେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ରଖିବା ପରେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ପରେ ଏହାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କର, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେ ଠକିପାରେ | କିଛି ନୂତନ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନେ କିଛି ଅନୁରୋଧ କରିପାରିବେ, ଯାହା ପୂରଣ କରିବେ, କିନ୍ତୁ ଯଦି ପିତା କୌଣସି ଆଖି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ବଢିପାରେ, ତେଣୁ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା:
ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ନୂତନ ଜିନିଷ ଖୋଜିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ସ୍ଥଗିତ ରଖିପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି କୌଣସି ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଛି, ତେବେ ଏହାକୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଏହା ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଯଦି କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି କ୍ରୟ ଏବଂ ବିକ୍ରୟ କରିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ସ୍ୱାଧୀନ ଭାବରେ ଏହାର ଚଳନଶୀଳ ଏବଂ ଅସ୍ଥାବର ଦିଗଗୁଡ଼ିକୁ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ ଏବଂ କେବଳ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ପରେ କାରବାର କରନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ |

ତୁଳା:
ସୃଜନଶୀଳ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ | ମନରେ ଭୁଲ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ କାହା ଆଡକୁ ଆସିବା ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଯଦି ଶାଶୁଘରର କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଅଛି, ତେବେ ଏହାକୁ ଶେଷ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଚାକିରିରେ ମନ ଅନୁଯାୟୀ କାମ ପାଇବା ହେତୁ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ମନୋବଳ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମାଙ୍ଗଳିକ ସମାରୋହରେ ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ଦେଇପାରିବେ |

ବିଛା:
ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଏକ କଳା ଶିଖିବାକୁ ପଡିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତିକ୍ତତାକୁ ମଧୁରତାରେ ପରିଣତ କରିବାର କଳା ପଠାଇବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି କାହା ବିଷୟରେ ଖରାପ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି, ତେବେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ, ତେବେ କେବଳ ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଯଦି କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଆସେ, ତେବେ ସାହସର ସହିତ ଏହାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ, ତେବେ କେବଳ ଏହାକୁ ଶେଷ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସପିଂରେ ନେଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ କେବଳ ଆୟକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖିବାକୁ ପଡିବ |

ଧନୁ:
ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ସହ ଜଡିତ କୌଣସି ଚିନ୍ତା ହେତୁ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ, କିନ୍ତୁ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ପରି କିଛି ଶୁଭ ସୂଚନା ଶୁଣିପାରିବେ | ଯଦି ଚାକିରି ଏବଂ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କିମ୍ବା ଘରେ କୌଣସି ବିବାଦ ଉପୁଜେ, ତେବେ ଏଥିରେ ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ, କାରଣ ଏହା ସମ୍ମାନ ଦେବ, ନଚେତ୍ ସମ୍ପର୍କରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ, ହୃଦୟ ଏବଂ ମନର କଥା ଶୁଣିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ କାହାର କଥାରେ ଜଡିତ ହେବ ନାହିଁ |

ମକର:
ବ୍ୟବସାୟ ଟିକିଏ ଧୀର ହେବ | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ଯଦି ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ପରେ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନୂତନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏହା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ସେ ରାଗିଛନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ନୂଆ ଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କିଛି ତିକ୍ତ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ:
ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ କିଛି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ରହିବେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ବିରକ୍ତ ରହିବେ, ଏଥିପାଇଁ ଏକ ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବେ, ଯିଏ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଉପଦେଶ ଦେବେ | ଯଦି ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ସାଥୀ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ, ତେବେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନର ଏକ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିବ, କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ଚିହ୍ନିବାକୁ ପଡିବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଏକ ସକ୍ରିୟ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରିବେ, ଯାହାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଉପଯୋଗ କରିବେ |

ମୀନ:
ମନକୁ ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଆସିବା ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ପଡିବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ନଗଦ ଅଭାବର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବ | ହୁଏତ ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବାକୁ ପଡିବ | କାହାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେବା ପୂର୍ବରୁ, ଭାବିବାକୁ ହେବ ଯେ ପରାମର୍ଶ ତାଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ନୁହେଁ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ |

ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରାଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ । ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ।

ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

More from ସ୍ପେଶାଲ ଖବରMore posts in ସ୍ପେଶାଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *