Press "Enter" to skip to content

Rashifala: ୪ ଡିସେମ୍ବର, ୨୦୨୧। ଶନିବାର। ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହଣ ଦିନ ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ରାଶିଙ୍କର ହୋଇପାରେ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି।

ମେଷ:
କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ଧନ ଲାଭ ହେତୁ ଖୁସି ରହିବେ | ପରିବାରରେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଭାଇଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ଜରୁରୀ | ପିଲାମାନଙ୍କ ବିବାହ ସଂପର୍କରେ ପରିବାରରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇପାରେ | ଯଦି କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲା, ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହେବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ଯାନ କିଣି ପାରିବେ |

ବୃଷ:
ନୀତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ସେମାନଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ କାମ ବାହାର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, କିନ୍ତୁ ଏଥିରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ବହୁତ ଲାଭ ଦେବ | ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖି ଖୁସି ହେବ | ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଶୀଘ୍ର ସମାପ୍ତ କରିବା ପରେ, ତୁମେ ଠିକ୍ ସମୟରେ ନିଜ ଘର ଛାଡିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଖୁସି ହେବେ |

ମିଥୁନ:
ବୃତ୍ତିଗତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପରେ, ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ ସେହି ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ପଡିବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ, ନଚେତ୍ ବିରୋଧୀମାନେ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ଉଠାଇ ପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତି ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଖୁସି ସେଠାରେ ରହିବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ |

କର୍କଟ:
ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ | ଯଦି ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଚୁକ୍ତି ଚୂଡାନ୍ତ କରିବ, ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ଭଲ ଲାଭ ଆଣିବ, କିନ୍ତୁ ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ଚତୁରତା ସହିତ ଏହାକୁ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି କାହାର ଭ୍ରମରେ କରାଯାଏ, ଏହା ମଧ୍ୟ କ୍ଷତି କରିପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ଛୋଟ ଭୁଲକୁ ଅଣଦେଖା କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଏହା ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ବଡ଼ ଧରଣର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ବିତାଇବ |

ସିଂହ:
ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ପାଇଥିବା ଲାଭରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ | ସାହସ ଏବଂ ଧର୍ଯ୍ୟ ଦେଖି ଶତ୍ରୁମାନେ ମଧ୍ୟ ବିଫଳ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | ଯଦି ଏହା କରିଛନ୍ତି, ଏହା ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ସାଂସାରିକ ଭୋଗର ଉପାୟରେ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆୟକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଏହା କରିବାକୁ ପଡିବ |

କନ୍ୟା:
କିଛି ଦାନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିତାଇବ, କିଛି ସମୟ ଗରିବ ଏବଂ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ସେବାରେ ବିତାଇବ ଏବଂ ଅର୍ଥର କିଛି ଅଂଶକୁ ଅନେକ ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ବିତାଇବ, କିନ୍ତୁ କିଛି ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀ ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ରହିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଯଦି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚାକିରୀ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେଠାରେ ରହିବା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ, ତେଣୁ କିଛି ସମୟ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଅଛି, ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ତୁଳା:
ଭାଇମାନଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଅଧିକ ଚାଲିବ, କିନ୍ତୁ ବ୍ୟବସାୟର କିଛି ଶତ୍ରୁଙ୍କଠାରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ, କାରଣ ସେମାନେ କୌଣସି କାରବାର ପୂରଣ ନକରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | କିନ୍ତୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ ଯେ ଅଧିକ ଖୁସି ହୋଇ କାହାକୁ ଅଧିକ ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରିବେ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ବ୍ୟାଘାତ ହେତୁ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବ |

ବିଛା:
ମଧ୍ୟମ ଉପକାରୀ ହେବ | ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ, ସେମାନେ ହୁଏତ ଜାଣିପାରନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ସାଥୀ ସେମାନଙ୍କୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ କରିନାହାଁନ୍ତି | ଅଫିସରେ ଏକ ଟାସ୍କ ଦିଆଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଅତି ପ୍ରିୟ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଅଫିସରେ ବହୁତ ଅନୁଭବ କରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କୁ ଏକ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରାରେ ନେଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ନୂତନ ସତେଜତା ଅନୁଭବ କରିବେ |

ଧନୁ:
ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସା ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ରାସ୍ତା ଖୋଲା ରହିବ। ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟସ୍ତତା ହେତୁ, ନିଜ ପାଇଁ ସମୟ ଖୋଜିବାରେ ଅସମର୍ଥ ହେବେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ କିଛି ଋତୁକାଳୀନ ରୋଗରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯଦି ଅଛି, ତେବେ ସେଗୁଡିକୁ ଏଡାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ୍ | ଯଦି କ୍ରୋଧିତ ପ୍ରକୃତି କୌଣସି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇବ, ତେଣୁ ଚୁପ୍ ରହିବା ଭଲ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ବିବାହ, ନାମକରଣ ଇତ୍ୟାଦି ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

ମକର:
ସେମାନଙ୍କର କିଛି ସହକର୍ମୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବିଚଳିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଏହାକୁ ଏଡାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ, ଯାହା ପ୍ରଗତିରେ ମଧ୍ୟ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କିଛି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଯଦି ଘର, ଦୋକାନ ଇତ୍ୟାଦି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କୌଣସି ବିଷୟ କୋର୍ଟରେ ଚାଲିଛି, ତେବେ ଜଣେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଏହାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ ଏବଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ |

କୁମ୍ଭ:
ବିଶେଷ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ, କାରଣ ସରକାରୀ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ଭଳି ଭଲ ସୂଚନା ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରିବେ, ଯାହାକୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ | ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଘରେ ଏକ ବିବାଦ ଉପୁଜିପାରେ, ଯେଉଁଥିରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | ହୁଏତ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଭେଟିବାକୁ ଆସିପାରନ୍ତି | ଯଦି ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର କୌଣସି ପ୍ରତୀକ୍ଷାର ଫଳାଫଳକୁ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନେ ଆସିପାରିବେ |

ମୀନ:
ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ ଏବଂ ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଦିନସାରା ଅଳ୍ପ ଲାଭଜନକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ, ତଥାପି ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ପୂରଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଯଦି କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଅଛି, ତେବେ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ, ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଯଦି କାହା ପାଇଁ ଉପହାର କିଣୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆୟକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଏହା କରନ୍ତୁ |

ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରାଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ । ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ।

ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

More from ରାଶିଫଳMore posts in ରାଶିଫଳ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.