Press "Enter" to skip to content

Rashifala:୩ଡିସେମ୍ବର,୨୦୨୧। ଶୁକ୍ରବାର।ଏହି ସାତଟି ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁକ୍ରବାର ରହିବ ଲାଭଦାୟକ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ମିଳିବ ସଫଳତା।

ମେଷ:

ଜମି ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି କାରବାର କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ, ସେମାନେ ଏଥିରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଯଦି ବୃତ୍ତିଗତ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛ, ତେବେ ଏଥିରେ ସଫଳ ହେବ ଏବଂ ସେହି କାରଣରୁ କିଛି ନୂତନ ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ପାଇବ |ପିତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରେ ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ମାନିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, କିନ୍ତୁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ, କାରଣ ମାଆ ହଠାତ୍ କିଛି ଶା-ରୀ-ରି-କ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିବେ।

ବୃଷ:

ପରିବାରରେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ | ପରିବାରର ଯେ କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ଷ୍ଟାମ୍ପ୍ କରାଯାଇପାରିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହେବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଆବଶ୍ୟକ ହେବ | ଯଦି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ |

ମିଥୁନ:

ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ଯଦି ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ଚତୁରତା ସହିତ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆବଶ୍ୟକ ସମୟରେ ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନ ପାଇବା ହେତୁ, ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ହରାଇବେ ଏବଂ କାହାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଯେ ସାମ୍ନାରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଖରାପ ଭାବନ୍ତି ନାହିଁ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

କର୍କଟ:

ଦିନଟି କଷ୍ଟଦାୟକ ହେବ | ଟଙ୍କା ଅଭାବ ହେତୁ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ । ଭାଇଙ୍କଠାରୁ କିଛି ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିପାରିବେ । ଘର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟର କିଛି ଶତ୍ରୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଏଥିରେ ସଫଳ ହେବେ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଖୋଜିବାରେ ଅସମର୍ଥ ହେବ |

ସିଂହ:

ଏହି ଦିନ ଦାନର ଆତ୍ମା ​​ବୃଦ୍ଧି ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିବ | ଚାକିରିରେ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟର ଚାପ ଯୋଗୁଁ, ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ ଏବଂ ସାଥୀ ପାଇଁ ସମୟ ଖୋଜିବାକୁ ଅସମର୍ଥ ହେବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଯଦି କିଛି ଯୋଜନା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ବିଚାରାଧୀନ ଥିଲା, ତେବେ ସେଗୁଡିକୁ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଶତ୍ରୁମାନେ ମଧ୍ୟ ବୀରତ୍ୱ ଦେଖି ନିରାଶ ହେବେ । ଧାର୍ମିକ ରୀତିନୀତିରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ |

କନ୍ୟା:

ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ |ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ | ଯଦି ଘରେ କୌଣସି ପାରିବାରିକ କଳହ ଚାଲିଥିଲା, ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହେବ | ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିବ, ଯାହା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅନୁମୋଦିତ ହୋଇପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ତୁଳା:

ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବଢିବ ଏବଂ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଶିଖିବାକୁ ପାଇବେ | ଯଦି ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କୌଣସି ପାର୍ଟ ଟାଇମ୍ କାମ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହା ପାଇଁ ସମୟ ପାଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ସରକାରୀ ଚାକିରୀ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଏହା ନ କରନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ଯାହାକୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ସାକ୍ଷାତ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଏକ ନୂତନ ଶକ୍ତି ସଂକ୍ରମିତ ହେବ, ଯାହା ଜୀବନ ସାଥୀ ପାଇଁ ପ୍ରେମକୁ ବଞ୍ଚାଇବ।

ବିଛା:

ଖର୍ଚ୍ଚରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ |ବ୍ୟବସାୟରୁ କମ୍ ଆୟ ଏବଂ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ଟଙ୍କାକୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଅଟକାଇ ଖୁସି ହେବେ । ପିଲାଙ୍କ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖିବା ପରେ ମନ ଖୁସି ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ, ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ ବିନାଶ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ସେମାନେ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରିବେ |ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଚାଲିବା ସମୟରେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ପାଇବେ | ରାଜନୀତି ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କିଛି ନୂଆ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

ଧନୁ:

ସାଧାରଣ ଦିନଟି ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟ କିଛି ଅନୁରୋଧ କରିପାରିବେ, ଯାହା ପୂରଣ କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ସାଥୀଙ୍କ ତରଫରୁ ଏକ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟର ଅଭିବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଯଦି ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ ଚଳାଇବେ, ତେବେ ସାଥୀଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ସେ ପ୍ରତାରଣା କରିପାରିବେ |

ମକର:

ଦିନଟି ଭଲ ସମ୍ପତ୍ତିର ଚିହ୍ନ ଦେଖାଉଛି | କିଛି ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇ ଖୁସି ହେବେ, କିନ୍ତୁ କାହାକୁ କିଛି ନ ପଚାରି କୌଣସି ପରାମର୍ଶ ଦେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | ଯଦି ଏହା କରନ୍ତି, ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ହେବ | ଯଦି ସନ୍ତାନର ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବ, ତେବେ ଏଥିରେ ବାପାଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ, ତୀର୍ଥସ୍ଥାନକୁ ଯାଇ ଲୋକଙ୍କ ସେବା କରିପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ:

ଭାଗ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଯଦି କୌଣସି ନୂତନ ଚାକିରିରେ ଯୋଗ ଦିଅନ୍ତି, ତେବେ ଦିନଟି ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆୟର କିଛି ନୂତନ ଉତ୍ସ ପାଇବେ, ଯାହା ଧନ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ, ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ପିକନିକ୍ କରିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଯଦି କାହାକୁ ଉଦ୍ଧାର ଦେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ଅନ୍ୟଥା ଏହାକୁ ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ କିଛି ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | କ୍ରୋଧିତ ପ୍ରକୃତି ହେତୁ, ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଟିକେ ଖୁସି ହେବେ ନାହିଁ |

ମୀନ:

ମାତୃ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ମଧ୍ୟ କିଛି ସମ୍ମାନ ପାଇବାକୁ ଲାଗୁଛନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଶ୍ୱସ୍ତତା ଏବଂ ଭକ୍ତି ପାଇବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଶିକ୍ଷକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ, ତେଣୁ ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | କିଛି ଶତ୍ରୁ ଚାକିରି ବିରୁଦ୍ଧରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିପାରନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି କୌଣସି ବିତର୍କ ଅଛି, ତେବେ ଏଥିରେ ଭାଷଣର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ |ବ୍ୟବସାୟ ଜଡିତ ଏକ ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ |

ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରାଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ । ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ।

ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

More from ରାଶିଫଳMore posts in ରାଶିଫଳ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *