Press "Enter" to skip to content

Rashifala ୨ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୧। ଗୁରୁବାର ଦିନ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭବାନ୍ ରହିବେ ଏହି ଚାରୋଟି ରାଶି ।

ମେଷ:

ଘରର ଉପଯୋଗୀ ଜିନିଷ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଏହି ଦିନଟି ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହେବେ | ଯଦି ଶାଶୁଙ୍କ ପାଖରୁ କାହା ସହିତ ଟଙ୍କା କାରବାର କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛ, ତେବେ ଏଥିରେ ସାବଧାନ ରୁହ, ନଚେତ୍ କିଛି କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିବ |ପାରିବାରିକ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ହଠାତ୍ ବୃଦ୍ଧି ଦେଖି, କିଛି ମାନସିକ ଚାପ ଅନୁଭବ କରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ବିରକ୍ତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ଶତ୍ରୁ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏକ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ବୃଷ:

ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ଯଦି ଏକ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଏଥିରେ ରିସ୍କ ନେବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଜଣେ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବ, ତେବେ ତାଙ୍କ ଭାଷଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ସେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଏକ ନୂତନ ଗାଡି କିଣିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ |

ମିଥୁନ:

ମନକୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଦିନଟି ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଉପହାର ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରି ଖୁସି ହେବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଛୋଟ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରିପାରିବେ | ଯଦି ଭବିଷ୍ୟତର କିଛି ଯୋଜନାରେ ବିନିଯୋଗ କରିବ, ତେବେ ସେହି ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଅନେକ ଲାଭ ଦେବ |

କର୍କଟ:

ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଏକ ଦିନ ହେବ | ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ମନ ଖୁସି ହେବ ଏବଂ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ବହୁତ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ କିଛି ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ, ଯାହା ସେମାନଙ୍କ ଖୁସିରେ ଯୋଗ କରିବ | ଯଦି ପରିବାରରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କୌଣସି ମତଭେଦ ରହିଥାନ୍ତା, ତେବେ ଏହା ଶେଷ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଏକଜୁଟ ହୋଇଥିବେ |

ସିଂହ:

ସକାଳୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ ଏବଂ ସେଗୁଡିକୁ ବହୁ ପରିମାଣରେ ପୂରଣ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉନ୍ନତି ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ, କିନ୍ତୁ ଏଥିପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଯେପରି ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ସ୍ୱାର୍ଥପରତା ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ନାହିଁ | ଯଦି ଏହା ହୁଏ, ପଛରେ ରହିବା ଭଲ ହେବ | ଯଦି ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଭଲ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ, ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଯଦି ବ୍ୟବସାୟର କିଛି ଜିନିଷକୁ ଗୁପ୍ତ ରଖନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନେ ଲାଭ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |

କନ୍ୟା:

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ, କାରଣ ଏହା ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଡାଏଟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରେ | ଯଦି ପୂର୍ବରୁ କୌଣସି ରୋଗ ହୋଇଥିବ, ତା’ହେଲେ ଏହାର ଯନ୍ତ୍ରଣା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିବ, ତେଣୁ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ । ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପରିବାରରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇପାରେ | କିଛି ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚର ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଯଦି ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଛି, ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ |

ତୁଳା:

ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ | ଯେଉଁମାନେ ରାଜନୀତି ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ ଏବଂ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |ସରକାର ଏବଂ କ୍ଷମତାର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇଛନ୍ତି | ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟୟ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଏହା ନ କରନ୍ତି, ତେବେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | କିଛି ରୋଗ ମା’କୁ ଧରିପାରେ, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହ |

ବିଛା:

ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ରୋଜଗାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯୋଗ୍ୟତା ବୃଦ୍ଧି କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ସରକାରୀ ଚାକିରୀ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର କୌଣସି ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଗାଳିଗୁଲଜ କରିବାକୁ ପଡିବ, ତେଣୁ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ହଠାତ୍ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ | କିଛି ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଖୁସି ହେବେ । ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଯେ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମଧ୍ୟ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ |

ଧନୁ:

ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାରର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ପରିବାରର ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ଜରୁରୀ | ଯଦି ଏହା କରିନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏଥିପାଇଁ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣରେ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସାଥୀତା ପାଇବାକୁ ଲାଗୁଛି | ଯଦି କାହାକୁ ପଇସା ଦେବା ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ଆଦୌ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ଅଟକି ଯାଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯଦି କୌଣସି ବିତର୍କ ଚାଲିଥିଲା, ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହେବ |

ମକର:

ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ | ଛାତ୍ରମାନେ କିଛି ଭବିଷ୍ୟତର ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ, ଯାହାଫଳରେ ସେମାନେ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ |ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ହୁଏତ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସାହସର ସହିତ ଏହାକୁ ଠିକ୍ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଭଲ ନୁହେଁ, ତେଣୁ କିଛି ସମୟ ଧରି ରଖନ୍ତୁ |ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ବିତାଇବେ |

କୁମ୍ଭ:

ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଯଦି ଭଉଣୀର ବିବାହରେ କିଛି ବାଧା ଉପୁଜିଥିଲା, ତେବେ ସେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବାକୁ ଲାଗୁଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ସିଲ୍ କରାଯାଇପାରିବ | ଯଦି ଶାଶୁଙ୍କ ପାଖରୁ କାହାଠାରୁ କିଛି ଟଙ୍କା ଉଦ୍ଧାର ଆଣିଥିବେ, ତେବେ ଏହାକୁ ମଧ୍ୟ ପରିଶୋଧ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମୁଣ୍ଡରେ କମ୍ ବୋଝ ମଧ୍ୟ ଅନୁଭବ କରିବ |ଅନ୍ୟର ପ୍ରଭାବରେ ବ୍ୟବସାୟର କୌଣସି କାରବାର କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | ଯଦି ଏହା କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଭବିଷ୍ୟତରେ କିଛି କ୍ଷତି କରିପାରେ |

ମୀନ:

ରୋଜଗାର ଦିଗରେ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର ଆଣିବ | ସେ ତାଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳାଫଳ ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଖୁସି ହେବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ବିତାଇବ, ଯେଉଁଥିରେ ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନେ ମଜା କରୁଥିବା ଦେଖାଯିବେ | ସାଥୀ ସହିତ କିଛି ଯୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିରେ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଏହା ନ କରନ୍ତି, ତେବେ ସେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯଦି କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂଆ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିଛ, ତେବେ ସେମାନେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଲାଭ ଦେବେ |

ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରାଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ । ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ।

ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

More from ରାଶିଫଳMore posts in ରାଶିଫଳ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *