Press "Enter" to skip to content

ଏହି ଗ୍ରହ ଦଶା ଏବଂ ଯୋଗରେ ମିଳିଥାଏ ଚାକିରି, ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ରାଜନୀତିରେ ସଫଳତା।

ଅନେକ ଥର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ମଧ୍ୟ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ଉପଲବ୍ଧ ହୁଏ ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ କିଛି ଲୋକ ଅଳ୍ପ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ସଫଳତାର ଶିଖରରେ ପହଞ୍ଚନ୍ତି | କାରଣ ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଚାକିରିରେ ସଫଳତା କିମ୍ବା ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା, ଏକ ଉଚ୍ଚ ସ୍ଥିତିକୁ ପହଞ୍ଚିବାର କାରଣ ହେଉଛି ରାଶିରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ଯୋଗ ଏବଂ କେତେକ ଗ୍ରହର ଅବସ୍ଥା | ସେଥିପାଇଁ ରାଶିଫଳ ଦେଖି ଜୀବନରେ ସଫଳତାର ସମୟ ମଧ୍ୟ ଆକଳନ କରାଯାଇପାରେ | ଏହି ଗ୍ରହ ଯୋଗ କାରଣରୁ ହଠାତ୍ ସଫଳତା ଏବଂ ବଡ ପଦବୀ ପ୍ରାପ୍ତ ହୁଏ | ଯିଏ ଏହି ପରିସ୍ଥିତିକୁ ବୁଝି ଏହାର ଫାଇଦା ଉଠାଏ, ସେ ଜୀବନର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଆରାମ ଏବଂ ସୁବିଧା ପାଇଥାଏ |

ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ଲଗ୍ନେଶ, ଦଶମେଶ ଏବଂ ଗ୍ରହଦଶା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି, ରୋଜଗାର ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସଫଳତା ପାଆନ୍ତି | ଯଦି ଏହି ଦଶାନାଥଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ସପ୍ତମ ଭାବ କିମ୍ବା ସପ୍ତମେଶ ସହିତ ଗଠିତ ହୁଏ ତେବେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ମଜବୁତ୍ ହୁଏ |

ଚର ଦଶାରେ ରାହୁ-କେତୁ ବ୍ୟତୀତ, ଅଂଶ ଆଧାରରେ ଦ୍ୱିତୀୟରେ ଆସୁଥିବା ଗ୍ରହକୁ ଅମାତ୍ୟକାରକ ଗ୍ରହ କୁହାଯାଏ | ଅମାତ୍ୟକାରକ ଏବଂ ଏହା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ଗ୍ରହମାନେ ଜୀବିକା ହାସଲ ଏବଂ ଉନ୍ନତି କରିବାରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି |

ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଗୋଚରର ସହଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ | ବୃତ୍ତିଗତ ସଫଳତା ପାଇଁ, ଗୋଚରର ଦଶାନାଥଙ୍କ କୁଣ୍ଡଳୀର ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥାନ ଯଥା ଦଶମ ଭାବ କିମ୍ବା ଦଶମେଶ, ଷଷ୍ଠ ଭାବ କିମ୍ବା ଷଷ୍ଠମେଶ ଏବଂ ଲଗ୍ନ କିମ୍ବା ଲଗ୍ନେଶକୁ ନିଶ୍ଚୟ ପ୍ରଭାବିତ କରିବା ଉଚିତ୍।

ଏହାଦ୍ବାରା ଦଶା ବିଶେଷରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ବଢିଥାଏ। କୁଣ୍ଡଳୀ ଦେଖି ପ୍ରଥମ ଦୃଶ୍ୟରୁ ମୋଟା-ମୋଟି ସୂଚନା ପ୍ରାପ୍ତ ହୁଏ, କିନ୍ତୁ ସୂକ୍ଷ୍ମ ସୂଚନା ପାଇଁ ବର୍ଗ କୁଣ୍ଡଳୀ ଅଧ୍ୟୟନ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ତେଣୁ ଜନ୍ମ କୁଣ୍ଡଳୀ, ନବାଂଶ ଏବଂ ଦଶମାଂଶ ଅଧ୍ୟୟନ କରାଯିବା ଉଚିତ | ଏହା ବିନା ଅନୁମାନ ପ୍ରାୟତଃ ଭୁଲ୍ ହୋଇଯାଏ।

ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରାଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ । ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ।

ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

More from ଜୀବନ ଚର୍ଚ୍ଚାMore posts in ଜୀବନ ଚର୍ଚ୍ଚା »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *