Press "Enter" to skip to content

Rashifala: ଗୁରୁବାର। ୨୫ ନଭେମ୍ବର, ୨୦୨୧। ଗୁରୁବାର ଦିନ ଏହି ରାଶିର ଲୋକ ପାଇବେ ଚାକିରୀ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶୁଭଫଳ।

ମେଷ:
ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା କ୍ଷମତା ବିକାଶ କରିବ | ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟ ତୁମର ଗର୍ବ ବଢାଇବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଖୁସି ହେବେ | ପିତାଙ୍କ ଆଶା ପୂରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବାକୁ ପଡିବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ପରିବାରର ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ କରିପାରିବେ |

ବୃଷ:
ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖୁସି ହେବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ସାଂସାରିକ ଭୋଗ ଉପଭୋଗ କରିବାର ମାଧ୍ୟମଗୁଡ଼ିକରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ କିଛି ନୂଆ ଅନୁଭବ ହେବ ଏବଂ କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଖୋଜିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦେବ ଦର୍ଶନ ଇତ୍ୟାଦି ଯାତ୍ରା ହୋଇପାରେ।

ମିଥୁନ:
ଯଦି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ କୃପାରୁ ଅଧିକାର ବଢିପାରେ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟକୁ ମଜା ଏବଂ ଗୀତ ଗାଇବାରେ ବିତାଇବ | ଯଦି ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କିଛି ସମସ୍ୟା ଅଛି, ତେବେ ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ସେଗୁଡ଼ିକର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଯଦି କୌଣସି ଆଇନଗତ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ଏଥିରେ ନିରାଶ ହେବେ |

କର୍କଟ:
ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ପଦୋନ୍ନତି ପରି କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ଶୁଣିପାରିବେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପାଇଁ ଏକ ଛୋଟ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରିପାରିବେ | ଯଦି ମାତାଙ୍କର କୌଣସି ଆଖି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଅଛି, ତା’ହେଲେ ତା’ର ଯନ୍ତ୍ରଣା ମଧ୍ୟ ବଢିବ | ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ନିଜ ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ଦୈନନ୍ଦିନ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ସପିଂ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ |

ସିଂହ:
ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେତୁ ସଫଳ ଅନୁଭବ କରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର କିଛି ସମସ୍ୟା ବାଣ୍ଟିବାକୁ ପଡିବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ସମାଧାନ ଖୋଜି ପାରିବେ | ଯଦି ତୁମେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା କାରବାର କରିଛ, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଥିରେ ଭାଇଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କର, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ଅଟକି ଯାଇପାରେ।

କନ୍ୟା:
କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଦାୟିତ୍ଵରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ନିଜ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ, କିନ୍ତୁ ସେହି ଟଙ୍କା ଅପଚୟ ହେବ, ତେଣୁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଥର ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣରେ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସାଥୀତା ପାଇବାକୁ ଲାଗୁଛ | ପାରିବାରିକ ବ୍ୟବସାୟରେ ପିତାଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ହେତୁ, ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯାହାକୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ |

ତୁଳା:
ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯେକୌଣସି ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନାରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ଏହି ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ, ନଚେତ୍ ଏଥିରେ କ୍ଷତି ସହିବ | ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିବ | ଯଦି କୌଣସି କାମ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଦେଇଛ, ତେବେ ସେଥିରେ ନିରାଶ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ବିଛା:
କିଛି ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ପାଇବେ | ନିଜ ଶାଶୁଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ଜିନିଷ କିମ୍ବା ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମନ ଖୁସି ହେବ | କିଛି ଧ୍ୟାନ ମଧ୍ୟ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ କରିନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନେ ଏହାକୁ ପରିଚିତ କରିପାରିବେ | ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ନିଜ ଘରେ କିଛି ପୂଜା ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ |

ଧନୁ:
ମନରେ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆସିବା ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଯଦି କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ, ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ, ତେବେ କେବଳ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ, କାର୍ଯ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳା ସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଆଜି କାହା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ, ଯେପରି କେହି ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରିବେ ନାହିଁ, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ମକର:
ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ, କିନ୍ତୁ କିଛି ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଯାନବାହାନ ବ୍ୟବହାରରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ, କାରଣ ଏହା ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନିଜ ହାତରେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇ ଖୁସି ହେବେ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ମଧ୍ୟ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ, କାରଣ ଭାଇ ଏବଂ ଭାଉଜଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ:
କୌଣସି କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଧର୍ଯ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଫଳ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ, ତେଣୁ ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଏଥିରେ କଷ୍ଟ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିବ | ସାମଗ୍ରୀକ ଆରାମର ଲାଭ ଉଠାଇବେ | ପିଲାର ଚାକିରୀ ଏବଂ କିଛି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଉପରେ ଏକ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିରେ ପରିବାରର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ପଡିବ, ତେବେ ଏହାକୁ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ କରନ୍ତୁ, ଏଥିରେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବେ

ମୀନ:
ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉଷ୍ମ ରହିପାରେ, କାରଣ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ବିରକ୍ତ ହେବେ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ ନାହିଁ | ସାଥୀ ସହିତ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ କିଛି ନୂତନ ଯୋଜନାରେ ବିନିଯୋଗ କରିବେ | ଯଦି କୌଣସି ଅନୁଷ୍ଠାନ କିମ୍ବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଋଣ ନେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ମଧ୍ୟ ସହଜରେ ପାଇବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ |

ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରାଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ । ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ।

ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

More from ରାଶିଫଳMore posts in ରାଶିଫଳ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *