Press "Enter" to skip to content

ଗୋଟିଏ ଝିଅକୁ ବାହା ହେଲେ ଦୁଇଟି ବର। କାରଣ ଜାଣିଲେ ହେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ।

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଏକ୍ଟା ଜିଲ୍ଲାରୁ ଏକ ଅଜବ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। କୋଟଲୀ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳର ସାଇରନ ଗାଁ ରେ ଦୁଇଜଣ ବର ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ଗୋଟିଏ କନ୍ୟା ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ପ୍ରଥମେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ବର ସହିତ କନ୍ୟାର ବରମାଳା ହୋଇଥିବାବେଳେ ଦ୍ଵିତୀୟ ପହଞ୍ଚିଥିବା ବର ସହିତ କନ୍ୟା ସାତ ଫେରା ନେଇଥିଲା। ଏହାପରେ ଉତ୍ତେଜନା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଘଟଣାରେ କନ୍ୟାର ପିତା ଏବଂ ମାମୁଁଙ୍କୁ ପୋଲିସ୍ ଗିରଫ କରିଛି।

ବାସ୍ତବରେ ଶ୍ରୀରାମ ଗ୍ରାମର ଗୋଟିଏ କନ୍ୟା ପାଇଁ ଦୁଇଜଣ ବର ଆସିଯାଇଥିଲେ। ଗୋଟିଏ ବର ଆଭାରବର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ନରୋରା ଗ୍ରାମରୁ ଆସିଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ବରଟି ମିରାହାଜି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜିହ୍ନାଇଲା ଗ୍ରାମରୁ ଆସି ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ଏହା ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ପ୍ରଥମ ବର ଦ୍ଵାରା କନ୍ୟାର ଜୟମାଳା ସମାରୋହ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ବରର ପରିବାର ବିବାହ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ।

ପରେ କନ୍ୟା ଦ୍ଵିତୀୟ ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ଆସିଥିବା ବର ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ତେବେ ଝିଅ ବିଦାବେଳେ ପ୍ରଥମ ବରପକ୍ଷ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ କୋଟଲୀ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନକୁ ଯାଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଏହାପରେ ପୋଲିସ ଝିଅର ବାପା ଏବଂ ମାମୁଁଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ଏଥିସହିତ କିଛି ଲୋକଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଝିଅର ପରିବାର ଧନ ଲୋଭରେ ଏମିତି କରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ୍ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି।

ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରାଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

More from ଭାଇରଲ ଖବରMore posts in ଭାଇରଲ ଖବର »
More from ସ୍ପେଶାଲ ଖବରMore posts in ସ୍ପେଶାଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *