Press "Enter" to skip to content

Rashifala: ବୁଧବାର। ୨୪ନଭେମ୍ବର, ୨୦୨୧। ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ହେବ ସଫଳ, ସୁଦୃଢ ହେବ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି।

ମେଷ:
ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କିଛି ବିଶେଷ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିପାରିବେ। ବସ୍ତୁ ଏବଂ ସାଂସାରିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ, କାରଣ ସେମାନେ ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖି ଈର୍ଷା କରିବେ। ସେମାନେ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ମଧ୍ୟ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ |

ବୃଷ:
ମାନ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ | କିଛି ନୂତନ ସହକର୍ମୀ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପାଇବେ, ଯାହାର ସହଯୋଗରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଉପକୃତ ହେବେ | ଯଦି କାର୍ଯ୍ୟରତ ଲୋକମାନେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନେ ଏହା କରିବାକୁ ସମୟ ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଭଲ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଏହା ସମ୍ପର୍କରେ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

ମିଥୁନ:
ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ରହିବ | ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ କିଛି ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ | ଯଦି ସେମାନଙ୍କର କୌଣସି ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୁଏ, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଡାକ୍ତରୀ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସେମାନଙ୍କର ଯନ୍ତ୍ରଣା ବଢିପାରେ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଜଣେ ଅତିଥି ଘରକୁ ଆସିପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଏକ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯିଏ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭର କିଛି ନୂଆ ଉପାୟ ଦେଖାଇବ।

କର୍କଟ:
ଭଲ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାପ୍ତିର ସଙ୍କେତ ମିଳୁଛି | ଯଦି ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କୌଣସି ବିଷୟ କୋର୍ଟରେ ଚାଲିଛି, ତେବେ ଏଥିରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିପାରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସମ୍ପତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି | କିଛି କାମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଯାହାକି ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଛି | ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରିବେ।

ସିଂହ:
ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ଚାକିରିରେ କୌଣସି ସହକର୍ମୀଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖି ଈର୍ଷାପରାୟଣ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ମନରେ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଲାଭର ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କିଛି ଜମି, ଯାନ କିମ୍ବା ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇପାରିବେ। ସୁମଧୁର ସ୍ୱର ବ୍ୟବହାର କରି ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ |

କନ୍ୟା:
ସାଧାରଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଯଦି ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ, ତେବେ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ଚିନ୍ତା କର, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ପାଇଁ ଶୁଣିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟର କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଅତି ସତର୍କତାର ସହିତ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ, ନଚେତ୍ ପରେ ଏହାକୁ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଯଦି କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିତର୍କ ଏବଂ ମୁହାଁମୁହିଁ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ, ତେବେ ଏଥିରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଭଲ ହେବ |

ତୁଳା:
ନିଜ ପରିବାରର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାରେ ସମୟ ବ୍ୟୟ କରିବେ | ଯଦି ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିବାଦ ଅଛି, ତେବେ ଏଥିରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିପାରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ନିରାଶାଜନକ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ବିରକ୍ତ ହେବେ | ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ, ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ |

ବିଛା:
ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କିଛି ନୂତନ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିପାରିବେ | ଯଦି ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି, ଏହା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଯଦି ପାରିବାରିକ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଜଣେ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେବ, ଏହା ମଧ୍ୟ ଉପଯୋଗୀ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଯଦି ପରିବାରରେ କୌଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଛି, ତେବେ ଏହା ବିଷୟରେ ଚୁପ୍ ରହିବା ଭଲ | ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ କୌଣସି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ |

ଧନୁ:
ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ ହେବ | ଧନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂତନ ଯୋଜନା ପାଇବେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ହେବ ଏବଂ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ ଯାହାକି ବ୍ୟବସାୟରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ବିଚାରାଧୀନ ଅଛି | ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମଜା କରିବେ |

ମକର:
ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ, କିନ୍ତୁ ବ୍ୟସ୍ତତା ମଧ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଯେ ଆପଣ ପ୍ରଥମେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ନିଅନ୍ତୁ | ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିପାରିବେ | ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବାହରେ ଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ହଟାଇବା ପାଇଁ ଅଳ୍ପ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ |

କୁମ୍ଭ:
ଦାନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମୟ ବିତାଇବ | ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାର। ଆକାଂକ୍ଷାକୁ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଏବଂ ନିଜ ପାଇଁ କିଛି ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବ। ନିଜ ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ବାହାର କରିବେ | ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖିବା ପରେ ପରିବାରର କିଛି ସଦସ୍ୟ ଈର୍ଷା କରିପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ସମାଲୋଚନା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମୀନ:
ଯେକୌଣସି ଶୁଭ ଏବଂ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପରିବାରରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇପାରେ | ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଲାଭ ପାଇବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମନ ଖୁସି ହେବ | କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଛୋଟ ପାର୍ଟୀ ମଧ୍ୟ ଆୟୋଜନ କରିପାରିବେ |

ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରାଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ । ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ।

ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

More from ରାଶିଫଳMore posts in ରାଶିଫଳ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *