Press "Enter" to skip to content

Bastu Sastra ଅନୁଯାଇ ଭୁଲରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଦିଗରେ ଲଗାନ୍ତୁ ନାହିଁ Calendar ନହେଲେ ହେବ ସର୍ବନାଶ

ବେଳେବେଳେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ଅସୁବିଧା ଆଗକୁ ବଢ଼ି ଚାଲିଥାଏ | ଏହାର କାରଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ସ୍ଥାପିତ କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର ହୋଇପାରେ | ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ରରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ କ୍ୟାଲେଣ୍ଡରକୁ ଘରର କେଉଁ ସ୍ଥାନରେ ରଖିବା ଶୁଭ ଅଟେ l ଯାହାଫଳରେ ତୁମର ପ୍ରଗତିର ଅଭାବ ରହିବ ନାହିଁ l

କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର ଏଠାରେ ରଖାଯିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ

ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, କ୍ୟାଲେଣ୍ଡରଟି ସର୍ବଦା ଉତ୍ତର ପଶ୍ଚିମ କିମ୍ବା ପୂର୍ବ କାନ୍ଥରେ ରଖାଯିବା ଉଚିତ୍ | ଏଥି ସହିତ କ୍ୟାଲେଣ୍ଡରରେ କୌଣସି ହିଂସାତ୍ମକ ପ୍ରାଣୀଙ୍କର ଫଟୋ ରହିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ l ସେମାନେ ଘରେ ନକାରାତ୍ମକତା ଆଣନ୍ତି l

ସମାନ କ୍ୟାଲେଣ୍ଡରକୁ ଉତ୍ତର ଦିଗରେ ରଖାଯିବା ଉଚିତ ଯେଉଁଥିରେ ସବୁଜ, ନଦୀ, ସମୁଦ୍ର, ବିବାହ ଇତ୍ୟାଦି ଚିତ୍ର ଅଛି | ପଶ୍ଚିମ ଦିଗକୁ ପ୍ରବାହର ଦିଗ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଏହି ଦିଗରେ ଏକ କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର ରଖିବା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବ l

ଯଦି କ୍ୟାଲେଣ୍ଡରକୁ ଦକ୍ଷିଣ ଦିଗରେ ରଖାଯାଏ ପ୍ରଗତି ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଏ କାରଣ ଏହି କ୍ୟାଲେଣ୍ଡରଟି ସମୟର ସୂଚକ ଅଟେ l ଏହି ଦିଗରେ ଏକ କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର ରଖିବା ଘରର ମୁଖ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ l

ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଦ୍ୱାର ଦେଇ ଯାଉଥିବା ଶକ୍ତି ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥିବାରୁ କ୍ୟାଲେଣ୍ଡରକୁ ମୁଖ୍ୟ ଦ୍ୱାର ସମ୍ମୁଖରେ ରଖିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ରMore posts in ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.