Press "Enter" to skip to content

Shilpa ଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ Raj Kundra ଙ୍କର ଏତେ ସମ୍ପତି ଜାଣିଲେ ପାଦତଳୁ ମାଟି ଖସିଯିବ Bollywood

ସେଲିବ୍ରିଟି ଏବଂ ବିବାଦର ପରସ୍ପର ସହିତ ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି l ପ୍ରତିଦିନ କିଛି ବଡ କିମ୍ବା କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆମକୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରେ l ଏଥି ସହିତ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ନାମ ଖବରକାଗଜର ହେଡଲାଇନରେ ରହିଆସିଛି l

ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ତାଙ୍କର ବଡ ଟାଇଟଲ୍ ନୁହେଁ ବରଂ ବୟସ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଯୋଗଦେବା ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିବା l ଏହାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ନିକଟରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି l

ଗିରଫ ପରଠାରୁ ଲୋକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଉଛନ୍ତି l ସମସ୍ତେ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ଏତେ ବଡ଼ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ କ’ଣ ଥିଲା ଯାହାକୁ ଏପରି ଘୃଣ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ l

ଯଦିଓ ଏହାର କାରଣ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେହି ବୁଝି ନାହାଁନ୍ତି କିନ୍ତୁ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଫେସବୁକ୍ ଏବଂ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଅନେକ ମେମ୍ ସେୟାର କରାଯାଉଛି l

ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ଭାରତର ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଣାଯାଇଛି l ସେ ଧନୀ ବ୍ରିଟିଶ ଏସିଆନ ତାଲିକାରେ 198 ତମ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛନ୍ତି l କିନ୍ତୁ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କର ଅଶ୍ଳୀଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଆଡକୁ ଗତି କରିବା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଅଟେ l

ରାଜ ନିସନ୍ଦେହରେ ଲଣ୍ଡନରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପରିବାର ପଞ୍ଜାବର ଅଟନ୍ତି l ଏକ ସମୟରେ ରାଜଙ୍କ ପିତା କୃଷ୍ଣ କୁନ୍ଦ୍ର ମଧ୍ୟ ଜଣେ ବସ୍ କଣ୍ଡକ୍ଟର ଥିଲେ l

କିନ୍ତୁ ସବୁବେଳେ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ ଥିବାରୁ ସେ ପାଶ୍ମିନି ଶା ବିକ୍ରୟ କରିବାର ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ l ସେ ଏହି ବ୍ୟବସାୟରେ ଏତେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କଲେ ଯେ ସମଗ୍ର ଇଂଲଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ନାମରେ ଗୀତ ଗାଇବା ଆରମ୍ଭ କଲା l

ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ଦେଖି ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଆଗ୍ରହ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଗିଛି l ସେ ଅନେକ ଛୋଟ ଏବଂ ବଡ ବ୍ୟବସାୟ କରିଛନ୍ତି l ଆଜି ସେମାନଙ୍କର କୌଣସି ଅଭାବ ନାହିଁ l

ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ 2017 ରେ 2300 କୋଟି ଟଙ୍କା ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବାବେଳେ 2019 ରେ ଏହା 2350 କୋଟି 2020 ରେ 2500 କୋଟି ଏବଂ 2021 ରେ 2900 କୋଟି ଟଙ୍କାକୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି l

ବର୍ତ୍ତମାନ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଇସ୍ପାତ କାରଖାନା, ରିଏଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍, ଫ୍ୟାଶନ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି, ନିର୍ମାଣ ପରି ଅନେକ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ l କିନ୍ତୁ ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏହି କଥା ସମସ୍ତଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା ବାହାରେ l

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଗିରଫ ହେବା ପରଠାରୁ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ କୌଣସି ବିବୃତ୍ତି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବାହାରି ନାହିଁ l ତାଙ୍କର ନିରବତାର କାରଣ କେହି ବୁଝିପାରିବେ ନାହିଁ l

ଯଦି ରିପୋର୍ଟକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ତେବେ ବୟସ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଚଳାଉଥିବା ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ସମେତ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ 13 ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଛି l ଯେଉଁଥିରେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ନାମ ଏହି ତାଲିକାର ଶୀର୍ଷରେ ଅଛି l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from BollywoodMore posts in Bollywood »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.