Press "Enter" to skip to content

ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା Salman ଖାନ ଙ୍କ କଡା ସତ 17 ବର୍ଷର ଝିଅ ଏବଂ ପତ୍ନୀ ଙ୍କ ସହ ଦୁବାଇ ରେ ରୁହନ୍ତି Bollywood

ବଲିଉଡର ଟାଇଗର ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ପଚରାଯାଇଥିବା ପ୍ରଶ୍ନ ହେଉଛି ସେ କେବେ ବିବାହ କରିବେ l କିନ୍ତୁ ସଲମାନ ଗୁପ୍ତରେ ବିବାହିତ ଏବଂ ତାଙ୍କର କିଶୋରି ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି କି? ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଅରବାଜ ଖାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କେହି ପଚାରି ନାହାଁନ୍ତି l

ବାସ୍ତବରେ ସଲମାନ ଖାନ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଅରବାଜ ଖାନଙ୍କ ସୋ ‘ପିଞ୍ଚ’ ସିଜନ ଦୁଇର ପ୍ରିମିୟରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ଜୁଲାଇ 21 ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଏହି ଶୋ’ର ପ୍ରଥମ ଅତିଥି ଥିଲେ ସଲମାନ ଖାନ l

ଏହି ଶୋ’ର ଫର୍ମାଟ୍ ଅନୁଯାୟୀ ଅତିଥିଙ୍କୁ ଲୋକଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍ ପଢ଼ିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ତା’ପରେ ସେମାନଙ୍କର ଉତ୍ତର ଶୁଣାଯିବ l ଏହି ସୋ’ରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚରାଯାଇଥିଲା

କିନ୍ତୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ପ୍ରଶ୍ନ ଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କର ଏକ ଗୁପ୍ତ ପରିବାର ଅଛି ଏବଂ ଦୁବାଇରେ ରହୁଥିବା ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର 17 ବର୍ଷର ଝିଅ ଅଛି l

ଏଥିରେ ଲେଖାଥିବା ଅରବାଜ ଖାନ ପଢ଼ିଥିଲେ ‘ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କେଉଁଠାରେ ଲୁଚି ରହିଛନ୍ତି ଭାରତର ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ତୁମେ ତୁମର ପତ୍ନୀ ନୁର ଏବଂ 17 ବର୍ଷର ଝିଅ ସହିତ ଦୁବାଇରେ ଅଛ |

ସର୍ବପ୍ରଥମେ ସଲମାନ ଖାନ ଏହା ଶୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ଏବଂ ସେ ଅରବାଜଙ୍କୁ ପଚାରିଲେ ଯେ ଏହା କାହା ପାଇଁ? ଯେତେବେଳେ ଅରବାଜ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଲେଖାଯାଇଛି ସଲମାନ ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି ଏହି ଲୋକମାନେ ବହୁତ କିଛି ଜାଣନ୍ତି l

ଏହା ସବୁ ଅଳିଆ, ମୁଁ ଜାଣେ ନାହିଁ ମୁଁ କାହା ବିଷୟରେ କହୁଛି ଏବଂ କେଉଁଠାରେ ଏହାକୁ ପୋଷ୍ଟ କରିଛି। ଏହା ସହ ସଲମାନ ଖାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋର କୌଣସି ପତ୍ନୀ ନାହାଁନ୍ତି ମୁଁ ଭାରତରେ ରହେ l

ମୁଁ 9 ବର୍ଷ ବୟସରୁ ଗାଲାକ୍ସି ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ରହୁଛି | ମୁଁ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଉତ୍ତର ଦେବାକୁ ଚାଁହୁ ନାହିଁ କାରଣ ମୁଁ କେଉଁଠାରେ ରହେ ତାହା ସମଗ୍ର ଭାରତ ଜାଣେ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from BollywoodMore posts in Bollywood »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.