Press "Enter" to skip to content

ଏହି 6 ଟି ନାମର ଝିଅ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କ ଛଡା ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷଙ୍କୁ ଆଖି ଉଠେଇ ଦେଖନ୍ତି ନାହିଁ ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁମାନେ special report

ଯେତେବେଳେ ବି କେହି ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ସେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରଶ୍ନ ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରନ୍ତି ଯେପରି ତାଙ୍କ ସାଥୀ କିପରି ହେବେ? ଏହା କେବଳ ଝିଅମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ନୁହେଁ ପୁଅମାନେ ମଧ୍ୟ ବିବାହ ପାଇଁ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ l

ପ୍ରତ୍ୟେକ ପୁଅ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ସାଥୀ ବିଷୟରେ ସବୁକିଛି ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଯାହାଫଳରେ ତାଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲରେ ଚାଲିଥାଏ l

ଯଦିଓ ଆପଣ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କୁ ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି କିମ୍ବା ନ କରିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି ଝିଅଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ସାଥୀ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା l

ପୁଅମାନେ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ସାଥୀ ସୁନ୍ଦର ହୁଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଏପରି ହେବା ଉଚିତ୍ ଯିଏ ସେମାନଙ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁକିଛି କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥାଆନ୍ତି l

ଯାହାଫଳରେ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ସୁଖରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ l ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ଏକ ନାମ ଆମ ଜୀବନରେ କେତେ ବଡ଼ ଅବଦାନ ଦେଇଥାଏ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଆମେ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାମରେ ଅନେକ କିଛି ଜାଣିପାରିବା କାରଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିର ପ୍ରକୃତି ତାଙ୍କ ନାମ ଅନୁଯାୟୀ | ତେଣୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ନାମିତ ଝିଅମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପାଇଁ ଜୀବନ ଦେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ l

A ନାମକ ଝିଅମାନେ

ଯେଉଁ ଝିଅମାନଙ୍କର ନାମ ଇଂରାଜୀରେ ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷର A ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ, ଏହିପରି ଝିଅମାନେ ଅତି ସରଳ ଏବଂ ପ୍ରକୃତିର ଦୟାଳୁ l ସେ ନିଜ କ୍ୟାରିଅର୍ ପ୍ରତି ବହୁତ ଗମ୍ଭୀର ଏବଂ ଏକ ଭଲ ପଦବୀ ହାସଲ କରିବାରେ ଲାଗନ୍ତି l ସେମାନେ ସମ୍ପର୍କକୁ ବହୁତ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଅନ୍ତି l ଏହି ଝିଅମାନେ ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ସାଥୀକୁ ପ୍ରକୃତରେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ସାରା ଜୀବନ ରୁହନ୍ତି l

D ନାମକ ଝିଅମାନେ

ଏହି ନାମ ଥିବା ଝିଅମାନେ ନିଜ ସାଥୀ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଗମ୍ଭୀର l ସେମାନଙ୍କର ବହୁତ ଧର୍ଯ୍ୟ ଅଛି l ଏହି ନାମ ଥିବା ଝିଅଅମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଏବଂ ବୃତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଦାୟିତ୍ ଗୁଡିକ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ପୂରଣ କରନ୍ତି ଏବଂ ସର୍ବଦା ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଖୁସି ରଖନ୍ତି l

H ନାମକ ଝିଅମାନେ

ଯେଉଁ ଝିଅମାନଙ୍କର ନାମ H ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ ସେମାନେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଝିଅମାନେ ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମରେ ବିଶ୍ଵାସ କରନ୍ତି ସେମାନେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ କଦାପି ପ୍ରତାରଣା କରନ୍ତି ନାହିଁ l

ଏହା ସହିତ ଏହି ଝିଅମାନେ ବହୁତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଏବଂ ଖୁସି ମଧ୍ୟ l ସେ ପ୍ରକୃତିରେ ବହୁତ ଦୟାଳୁ ଏବଂ ଭଦ୍ର ଅଟନ୍ତି l ସେମାନେ କାହାର ମନ୍ଦ କଥା ଶୁଣନ୍ତି ନାହିଁ କିମ୍ବା କାହାକୁ ମନ୍ଦ କୁହନ୍ତି ନାହିଁ l ସେମାନେ ଖରାପ ଜିନିଷକୁ ଆଦୌ ସହ୍ୟ କରନ୍ତି ନାହିଁ l

P ନାମକ ଝିଅମାନେ

ଝିଅମାନଙ୍କର ନାମ P ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ ଏହିପରି ଝିଅମାନେ ଯାହାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବଦା ଜୀବନ ଦେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ l ଏହି ଝିଅମାନେ ଯେଉଁମାନେ ସୀମାଠାରୁ ଅଧିକ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସେବା କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି l

S ନାମକ ଝିଅମାନେ

ଝିଅମାନଙ୍କର ନାମ S ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ ଏହିପରି ଝିଅମାନେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ବହୁତ ସ୍ଥିର ଏବଂ ଖୋଲା ମନୋଭାବ ପୋଷଣ କରନ୍ତି ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ସବୁକିଛି ମାନନ୍ତି l ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାମୀ ହେଉଛନ୍ତି ଭଗବାନ l ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତି ଟିକେ ଜିଦ୍ଖୋର କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ହୃଦୟରୁ କାହା ପାଇଁ ଭୁଲ ଭାବନ୍ତି ନାହିଁ l

ଆଚ୍ଛା ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯଦି ତୁମର ପତ୍ନୀଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଏହି ଅକ୍ଷରଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏରୁ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ ତେବେ ତୁମେ ପ୍ରକୃତରେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଜୀବନ ଚର୍ଚ୍ଚାMore posts in ଜୀବନ ଚର୍ଚ୍ଚା »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.