Press "Enter" to skip to content

ଝିଅମାନଙ୍କ ଏହି ପ୍ରକାର ସ୍ତ-ନ ଦେଖିଲେ ନିଜକୁ ଅଟକେଇ ପାରନ୍ତିନି ପୁରୁଷ

ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ତ-ନ ପୁରୁଷଙ୍କ ଆକାର କେତେ ପସନ୍ଦ ତାହା ଅନୁମାନ କରିବା ଟିକେ କଷ୍ଟକର କାରଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମହିଳାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଭିନ୍ନ ଆବଶ୍ୟକତା ଥାଏ |

ଅନେକ ପୁରୁଷ ବଡ଼ ସ୍ତ-ନକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ତାପରେ କେହି ଛୋଟ ସ୍ତ-ନରେ ରୁହନ୍ତି | ଅନେକ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କମଳା ଆକାରର (ମଧ୍ୟମ ଆକାରର) ସ୍ତନକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଏହା ଜଣାପଡିଛି ଯେ ପୁରୁଷମାନେ ସ୍ତନ ଆକାର 32, 34, 36 ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି l ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଏହିପରି ମହିଳାମାନେ ନିଜ ସାଥୀମାନଙ୍କୁ ଆଣ୍ଠୁମାଡିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରନ୍ତି। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ଆକାରର ପୁରୁଷମାନେ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି l

ପୁରୁଷମାନେ ବଡ ସ୍ତ-ନ କାହିଁକି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି?

ଏହା ଏକ ମନ ଖେଳ ପୁରୁଷମାନେ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ନିଜ ସାଥୀକୁ ଦେଖାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି l ଯଦି ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ ବଡ ସ୍ତ-ନ ଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ଅଛନ୍ତି ତେବେ ସେମାନଙ୍କର ଅହଂକାର ବଢ଼ିଯାଏ ବିଶେଷକରି ଅବିବାହିତ ଯୁବକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଯେଉଁମାନେ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ କିଛି ବଡ଼ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ମନେ କରନ୍ତି l

ପ୍ରକୃତରେ ସେମାନେ କେଉଁ ଆକାରକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି?

ଯଦିଓ ପୁରୁଷମାନେ ବଡ ସ୍ତ-ନକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହିପରି ମହିଳାମାନଙ୍କ ସହିତ ସେମାନେ ଅଳ୍ପ ସମୟ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ବିବାହ ପାଇଁ ସେମାନେ କେବଳ ଛୋଟ ଏବଂ ଟାଣ ସ୍ତ-ନ ଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି l

ମହିଳା ସ୍ତ-ନ ବଢ଼ିବା ଜ୍ଞାନ…

ଅଧ୍ୟୟନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଯେଉଁ ମହିଳାମାନଙ୍କର ବଡ଼ ଏବଂ ବକ୍ର ସ୍ତନ ଥାଏ ସେମାନଙ୍କର ଉତ୍ତମ ଉର୍ବରତା ଥାଏ | ହଁ ଏହି କାରଣରୁ ପୁରୁଷମାନେ ମହିଳାମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୁଅନ୍ତି ଯାହାର ସ୍ତନ ଆକାର 34 କିମ୍ବା ଅଧିକ l

ସ୍ତ-ନ ଦ୍ୱାରା ପୁରୁଷ ନିଜ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରନ୍ତି

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଜୀବନ ଚର୍ଚ୍ଚାMore posts in ଜୀବନ ଚର୍ଚ୍ଚା »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.