Press "Enter" to skip to content

ରାତା ରାତି ଭିଡିଓ ହେଲା Viral ଯେତେବେଳେ ଭାଉଜ ଲମ୍ବା ଓଢଣୀ ଟାଣି ଭୋଜପୁରୀ ଗୀତରେ ନାଚିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏମିତି

ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ଏକ ବଡ଼ ଚର୍ଚ୍ଚା ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି l ଯେହେତୁ ଉଭୟ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଏବଂ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଶସ୍ତା ହୋଇଛି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସ୍ୱଦେଶୀ ପ୍ରତିଭା ଭରି ରହିଛି l ବର୍ତ୍ତମାନ ସମସ୍ତେ ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ନିଜର ପ୍ରତିଭା ଦେଖାଇବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଆନ୍ତି |

ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଆମେ ଏପରି ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଦେଖିଛୁ ଯେଉଁମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେମାନଙ୍କ ଦକ୍ଷତା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇଥିଲେ l ଏଥିମଧ୍ୟରୁ ଅନେକ ଭଲ ଚାକିରି ଅଫର୍ କିମ୍ବା ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ମଧ୍ୟ ପାଇଛନ୍ତି ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଦ୍ୱାରା l

ଯେତେବେଳେ ନୃତ୍ୟ କଥା ଆସେ ଆମେ ଜଣେ ଯୁବକ ଏବଂ ଆଧୁନିକ ମହିଳା ନାଚୁଥିବା କଳ୍ପନା କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁ l କିନ୍ତୁ ଆମର ଦେଶୀ ବୋହୂକୁ ମଧ୍ୟ ଅବମାନନା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ଦେଖାଇବାକୁ ଆସନ୍ତି, ବଡ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ଚାଲିଯାଆନ୍ତି l

ବାସ୍ତବରେ ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ବୋହୂଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି l ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଶୀ ବୋହୂ ପୱନ ସିଂଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଭୋଜପୁରୀ ଗୀତ ‘ପୁଡିନା ଏ ହସେନା’ରେ ନାଚୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ଏହି ନୃତ୍ୟ ସମୟରେ ବୋହୂ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ଶାଢ଼ି ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି l ଏହା ସହିତ ସେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଏକ ଆବରଣ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି l ସାଧାରଣତ ମହିଳାମାନେ ଏକ ଶାଢ଼ି ପିନ୍ଧିବା ଏବଂ ଏକ ଓଢଣୀ ସହିତ ବୁଲିବା ଏବଂ ଗୃହ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା କଷ୍ଟକର l

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହି ବୋହୂମାନେ ବିନା କୌଣସି ଅସୁବିଧାରେ ଶାରୀରୀ ଏବଂ ଆବରଣରେ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ନୃତ୍ୟ କରିଛନ୍ତି l ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଲୁଚୁଥିବା ଓଢଣା ରେ ଏହି ନୃତ୍ୟ କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି l

ଭିଡିଓରେ ନାଚୁଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ନାମ ହେଉଛି ରଣହାନା ସିଂ ଚୌହାନ l ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ରଂଜନ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି l ଏଠାରେ ସେ ପ୍ରତିଦିନ ନିଜର ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରନ୍ତି l

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଲକ୍ଷ 99 ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି l ସେ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟା ବାୟୋରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ‘ମୁଁ ନୃତ୍ୟକୁ ଭଲ ପାଏ l

ରଂଜନଙ୍କ ଏହି ନୃତ୍ୟ ଉପରେ ଅନେକ ମଜାଦାର ମନ୍ତବ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଆସୁଛି | ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ନୃତ୍ୟ ଶ ଶୈଳୀକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି l ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ‘ବହୁତ ଭଲ ନୃତ୍ୟ ତୁମର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦେଖି ହୃଦୟ ଖୁସି ଅନୁଭବ କଲା l

ସେହି ସମୟରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କର ମନ୍ତବ୍ୟ ଆସିଲା ଯେ ଭାବି ତୁମେ ସମ୍ମାନର ସହ ବଞ୍ଚିବା ସମୟରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ନୃତ୍ୟ ପରିବେଷଣ କରିଥିଲ l

‘ତା’ପରେ ଆଉ ଏକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଆସେ ଯେ’ ଆପଣଙ୍କ ନୃତ୍ୟ କଳା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଅଟେ l ତୁମକୁ ଦେଖିବା ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ଆହୁରି ଅନେକ ଘରୋଇ ମହିଳାଙ୍କୁ ପ୍ରେରଣା ଦେବ l ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି ‘ଏହିପରି ନାଚ ଜାରି ରଖ | ସଫଳତା ଦିନେ ତୁମର ପାଦକୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେବ l

ଯଦି ଆପଣ ରଞ୍ଜନାର ଏହି ନୃତ୍ୟକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ତେବେ ତା’ର ଅନ୍ୟ ଏକ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦେଖ | ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ ସବୁଜ ଶାଢ଼ି ପିନ୍ଧି ଏବଂ ଆବରଣରେ ‘ମୁଜ୍ କୋ ରାଣା ଜୀ ମାଫ୍ କର୍ନା’ ଗୀତରେ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ନୃତ୍ୟ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l

https://www.instagram.com/reel/CQf-LvPDmnv/?utm_medium=copy_link

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଭାଇରଲ ଖବରMore posts in ଭାଇରଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.