Press "Enter" to skip to content

ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ରୁ ହେଲେ ମା ପୁଅ ପ୍ରେମର ଫାନ୍ଦରେ ଫାସିଲେ ଶଶୁର ବୋହୁ କୁ କଲେ ସ୍ତ୍ରୀ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଂଚଳରେ ଲଜ୍ୟା Viral news

ପ୍ରାୟତ ଆମେ ଏପରି ଖବର ଶୁଣିବା ଏବଂ ଦେଖିବା ଯାହା ସମ୍ପର୍କକୁ ନଷ୍ଟ କରିଥାଏ l ଆଜିର ଯୁଗରେ ସମ୍ପର୍କର କୌଣସି ମୂଲ୍ୟ ନାହିଁ l ଲୋକଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଖରାପ ହେଉଛି ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |

ଘରର ବାହାରେ ଏବଂ ବହୁ ଦୂରରେ ମଧ୍ୟ ଲୋକମାନେ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ଯେ ପବିତ୍ର ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଲୋକେ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚରାଯାଏ l ଏପରି ଏକ ମାମଲା ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଠାରେ ଶ୍ୱଶୁର ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ବୋହୁ ଏବଂ ଏହି ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଏବେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି l

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ଶ୍ୱଶୁର ଓ ବୋହୂ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଗଲେ ଏବଂ ସେମାନେ ବିବାହ କଲେ | ମଝିରେ ମଝିରେ ଶ୍ୱଶୁର ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ନଥିଲେ କିମ୍ବା ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ନଥିଲେ l

ଗତକାଲି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯୁବକ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ଥିଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମା ପୁଅର ସମ୍ପର୍କ ହୋଇସାରିଛି l ଏଥି ସହିତ ଜଣେ ମହିଳା ଏବଂ ଜଣେ ପୁରୁଷ ଯିଏ ଶ୍ୱଶୁର ଏବଂ ବୋହୂ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ ସେମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ହୋଇଗଲେ |

ଜଣେ ପିତା ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ରାଜି ହୋଇଥିଲେ l ଯୁବକ ଜଣକ ଉଭୟ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଠକିଛନ୍ତି l

ଏହି ମାମଲା ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବାଦାଉନ୍ ଜିଲ୍ଲାର ଡାବ୍ଟୋରୀ ଚାଉକି ଅଞ୍ଚଳ ସହ ଜଡିତ। ବିସାଉଲି ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରୁଥିବାବେଳେ ଜଣେ ଯୁବକ କହିଥିଲେ ଯେ 2016 ମସିହାରେ ସେ ୱାଜିରଗଞ୍ଜ ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଝିଅ ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ l

ଉଭୟ ପ୍ରାୟ ଏକ ବର୍ଷ ଧରି ଏକାଠି ରହିଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଗଲେ l ଯୁବକ ଜଣକ ତାଙ୍କ ପିତା ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ କେଉଁଆଡେ ଯାଇଥିଲେ ସେ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ନଥିଲେ l

ଯୁବକ ଜଣକ ଉଭୟଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କଲା l ତଥାପି ସେମାନେ ଦେଖା ଦେଲେ ନାହିଁ ଏହା ପରେ ଯୁବକ ଜଣକ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ l ଯଦିଓ ଯୁବକ ଜଣକ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ପରେ ତାଙ୍କ ପିତା ଏବଂ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛନ୍ତି l

ଯୁବକ ଜଣକ ବାପା ଓ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପରେ ସେ ପୋଲିସ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚି ଉଭୟଙ୍କ ବିଷୟରେ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ l ପୋଲିସ ଉଭୟଙ୍କୁ ଧରିଥିଲା l ତେବେ ପୋଲିସ ଉଭୟଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା l

କାରଣ ଯୁବକଙ୍କର ବାପା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବିବାହ କାଗଜପତ୍ର କୋର୍ଟରେ ପୋଲିସକୁ ଦେଖାଇଥିଲେ l

ବୋହୁ ଜଣକ ପୋଲିସ ପଚରାଉଚରା ବେଳେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୂର୍ବ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଉପରେ ବିରକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ। ଝିଅଟି କହିଛି ଯେ ସେ ନିଜ ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କ ସହ ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ ଦୁହେଁ ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ l

ଦୁଇ ବର୍ଷର ପୁଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି…

ପୋଲିସ ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ବୋହୁ ଜଣକ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କ ସହ କୋର୍ଟ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି l ଏକାସାଙ୍ଗରେ ଦୁହେଁ ଏକ ପୁଅର ପିତାମାତା ମଧ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି l ଉଭୟଙ୍କର 2 ବର୍ଷର ପୁଅ ଅଛି l ମହିଳା ଜଣକ ଚାନ୍ଦୁସି ଯିବାର ପଛର କାରଣ ପ୍ରକାଶ କରିବାବେଳେ କହିଥିଲେ ଯେ ଅପବାଦକୁ ଭୟ କରି ସେ ଚାନ୍ଦୁସିରେ ରହିବାକୁ ଲାଗିଲେ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଭାଇରଲ ଖବରMore posts in ଭାଇରଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.