Press "Enter" to skip to content

ଯେତେବେଳେ police ବାବୁ ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳ ଙ୍କ ସହ ହୋଟେଲ ରେ ଅସଂଯତ ଅବସ୍ଥାରେ ଧରାପଡିଲେ ତା ପରେ ଯାହା ହେଲା….

ୟୁନ୍ନାଓ ୟୁପିରେ ପୋଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ସିଏ କାନପୁରର ଜଣେ ମହିଳା କନଷ୍ଟେବଳଙ୍କ ସହ ଏକ ହୋଟେଲରେ ରାଲି ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରୁଥିବାବେଳେ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡ଼ିଛି l

ବାସ୍ତବରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଉନ୍ନାଓର ବିଘାପୁର CO କ୍ରିପା ଶଙ୍କର କାନୋଜିଆ ଘରକୁ ଯିବାକୁ ଛୁଟି ନେଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିନଥିଲେ କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଉଭୟ ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ CUG ନମ୍ବର ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଏହା ପରେ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଆଶଙ୍କା କରି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏସପିଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ l

CO Unnao ଏକ ଗ୍ରାମୀଣ ସର୍କଲରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ସେ ମୂଳତ ଜି ଗୋରଖପୁର ବିଭାଗର ଏକ ଜିଲ୍ଲାର | ସେ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଘରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଏସପିଙ୍କଠାରୁ ଛୁଟି ନେଇଥିଲେ l ସେ ଜଣେ ମହିଳା କନଷ୍ଟେବଳଙ୍କ ସହ ହୋଟେଲରେ ପହଞ୍ଚି ସେଠାରେ ଏକ ଭଡା କୋଠରୀ ନେଇ ଅସଂଯତ ଅବସ୍ଥାରେ ଧରା ପଡ଼ିଥିଲେ l

ଏହି ସମୟରେ CO ଉଭୟ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ସରକାରୀ ନମ୍ବର ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲା l ଯେତେବେଳେ ରାତିରେ ପତ୍ନୀ ଫୋନ କରିଥିଲେ, ସମସ୍ତ ନମ୍ବର ସୁଇଚ୍ ହୋଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା l ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଗଲା

ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ଯେ ସେ ଛୁଟି ନେବା ପରେ ଘରକୁ ଯାଇଛନ୍ତି l ଏହାଦ୍ୱାରା ପତ୍ନୀ ଆହୁରି ବିବ୍ରତ ହୋଇଥିଲେ। ରାତିରେ ସେ ଏସପି ଉନ୍ନାଓଙ୍କୁ ଡାକି ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ସାହାଯ୍ୟ ଲୋଡିଥିଲେ l

କିଛି ଅଘଟଣର ଆଶଙ୍କା ଥିବାରୁ ଏସପି ଉନ୍ନାଓ ଶୀଘ୍ର ତଦାରଖକାରୀ ଦଳକୁ ସକ୍ରିୟ କରିଥିଲେ ତା’ପରେ କାନପୁରର ଏକ ହୋଟେଲରେ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନ ମିଳିଥିଲା l ଉନ୍ନାଓ ପୋଲିସ ରାତି ପ୍ରାୟ 12 ଟା ହୋଟେଲରେ ପହଞ୍ଚି ପଚାରିବୁଝିଥିଲେ ଯେ CO ସାହେବ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ରହୁଛନ୍ତି l ଏହା ପରେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରି ଫେରି ଆସିଥିଲା l

ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଏସବୁ ପରେ ମଧ୍ୟ ମହିଳା କନଷ୍ଟେବଳଙ୍କ ସହ ହୋଟେଲରେ ରାତି କଟାଇ ସକାଳେ ସେଠାରୁ ଯାଇଥିଲେ l CO ଛୁଟିରେ ଥିଲା ତେଣୁ ପୋଲିସ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇ ନଥିଲା l ତେବେ ଏହାର ପ୍ରମାଣ ଭାବରେ ଉନ୍ନାଓ ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କ ସହ ଥିବା CO ର ହୋଟେଲର ସିସିଟିଭି ଭିଡିଓ ନେଇଛି l

ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ଭିଡିଓ କଲ୍ କଥାବାର୍ତ୍ତା

ଯେତେବେଳେ ଉନ୍ନାଓ ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ଯେ ପତ୍ନୀ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ସେ ଭିଡିଓ କଲ ମାଧ୍ୟମରେ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ l ତେବେ ସ୍ୱାମୀ ମହିଳା କନଷ୍ଟେବଳଙ୍କ ସହ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ଭାବିବାକୁ ଦେଇନଥିଲେ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଭାଇରଲ ଖବରMore posts in ଭାଇରଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.