Press "Enter" to skip to content

ଆପଣ ବି ପାଉଛନ୍ତି କି ଏହି 4 ଟି ସଂକେତ ତେବେ ଜାଣିନିଅନ୍ତୁ ଆସିଗଲା ମାଲାମାଲ ହେବାର ଦିନ – Jyotisa sastra

ଆଜିର ଯୁଗରେ ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଅର୍ଥ ହେଉଛି ପ୍ରଥମ ଆବଶ୍ୟକତା | ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଆଜିର ସମୟରେ ଟଙ୍କା ବିନା କିଛି କରିବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ। ଏହି କାରଣରୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ଇଚ୍ଛା କରନ୍ତି ଯେ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ତାଙ୍କ ଘରେ ରୁହନ୍ତୁ |

ଯେହେତୁ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ ଯେ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ହେଉଛନ୍ତି ଧନର ଦେବୀ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଧନର ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଏକ ସଙ୍କେତ ଦିଅନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏପରି ସଙ୍କେତ ପାଇଛନ୍ତି, ତେବେ ବୁଝନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଧନୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି…

ଧନୀ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଭଗବାନ ଦିଅନ୍ତି ଏହି ପ୍ରକାରର ଚିହ୍ନ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା…

ପେଚା ଦେଖିବା – ଯଦି ଆପଣ ହଠାତ୍ ଏକ ପେଚା ଦେଖନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଏକ ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | କାରଣ ପେଚା ସବୁବେଳେ ଦେଖାଯାଏ ନାହିଁ | ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ପେଚା ଦିନରେ ଶୋଇଥାଏ ଏବଂ ରାତିରେ ଜାଗ୍ରତ ରହିଥାଏ | ପେଚା ମଧ୍ୟ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ବାହାନ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଯଦି ଆପଣ ଦିନରେ ଏକ ପେଚା ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ବୁଝନ୍ତୁ ଯେ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଦର୍ଶନ ଦେଇଛନ୍ତି କାରଣ ଯେଉଁଠାରେ ଏକ ପେଚା ଅଛି ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ସେଠାରେ ବାସ କରନ୍ତି |

ଛୋଟ ଝିଅ ଦର୍ଶନ – ହିନ୍ଦୁ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଝିଅ ପିଲାଟି ମା ଦୁର୍ଗାଙ୍କର ଏକ ରୂପ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ପୂଜା କରାଯାଏ | ଛୋଟ ଝିଅ ରହୁଥିବା ଘରେ କେବେ ବି ଟଙ୍କା ଅଭାବ ହୁଏ ନାହିଁ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ l ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଯଦି ଆପଣ କିଛି କାମ ପାଇଁ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ଏକ ଛୋଟ ଝିଅକୁ ଦେଖୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ l

ବିଲେଇ ଦର୍ଶନ – ପ୍ରାୟତ ଆମେ ବିଲେଇ ଦେଖିବା ପରେ ଆମର ପଥ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥାଉ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଯେତେବେଳେ ସେ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର କୌଶଳ ମଧ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି ଯାହାଫଳରେ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଘରୁ ବାହାରକୁ ନିଆଯାଇପାରେ l

କିନ୍ତୁ ଘରେ ଏକ ବିଲେଇର ଆଗମନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ l ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବିଲେଇ ଦେଖନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଉପାୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହାକୁ ସ୍ୱାଗତ କରନ୍ତୁ l ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଖୁସି ହେବେ l

ଦୁଗ୍ଧ ଚାଷୀ ଗଉଡ଼ – ଯଦି ଆପଣ କିଛି କାମ ପାଇଁ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଆସନ୍ତି ଏବଂ ହଠାତ୍ ଆପଣ ଜଣେ ଦୁଗ୍ଧଚାଷୀଙ୍କୁ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ବୁଝନ୍ତୁ ଯେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଦିନ l ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଦୁଗ୍ଧ ସମୃଦ୍ଧିର ସଙ୍କେତ ଅଟେ ଯେଉଁଠାରେ ଧନୀ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବାସ କରନ୍ତି l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକMore posts in ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.