Press "Enter" to skip to content

ଆସିଗଲା LPG ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ବମ୍ପର ଅଫର୍ ମାତ୍ର 9 ଟଙ୍କାରେ ମିଳିବ ଗ୍ୟାସ ଏମିତି କରନ୍ତୁ ବୁକିଂ

ଯଦି ଆପଣ ଏଲପିଜି ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡର ବୁକ୍ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ମାତ୍ର 9 ଟଙ୍କା ବୁକ୍ କରିବାର ଏକ ବିଶେଷ ସୁଯୋଗ ଅଛି | ହଁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ମାତ୍ର 9 ଟଙ୍କାରେ 809 ଟଙ୍କା ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ବୁକ୍ କରିପାରିବେ |

ଏହି ଅଫରର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ମାତ୍ର 6 ଦିନ ବାକି ଅଛି l ତାହା ହେଉଛି, ଆପଣ କେବଳ 30 ଜୁନ୍ 2021 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହାର ଫାଇଦା ଉଠାଇ ପାରିବେ | ପେଟିଏମ୍ ଏହି ଅଫରକୁ ‘ପ୍ରଥମ ଥର’ ନାମ ଦେଇଛି | ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ ଆପଣ କିପରି 9- Rs ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଏକ ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ବୁକ୍ କରିପାରିବେ l

ଏହି ଅଫରର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସର୍ବନିମ୍ନ 500 ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଏହା ପରେ ତୁମେ ଏକ ସ୍କ୍ରାଚ୍ କାର୍ଡ ପାଇବ l ତୁମର ରାଶି ଏହି ସ୍କ୍ରାଚ୍ କାର୍ଡରେ ଲେଖାଯିବ | ଏହା 10 ରୁ 800 ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଛି ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ସ୍କ୍ରାଚ୍ କାର୍ଡକୁ 7 ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଖୋଲିବାକୁ ପଡିବ l

କିଏ ଏହାର ଫାଇଦା ନେଇପାରିବେ?

ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ପେଟିଏମ୍ ଏହି ଅଫରର ନାମ ରଖିଛି ‘ପ୍ରଥମ ଥର’ | ତାହା ହେଉଛି, କେବଳ ସେହି ଗ୍ରାହକ ଯେଉଁମାନେ ପେଟିଏମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ବୁକିଂ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଏହି ଅଫରର ଲାଭ ଉଠାଇ ପାରିବେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ପୁରୁଣା ଗ୍ରାହକମାନେ ଏହି ଅଫରର ଲାଭ ପାଇବେ ନାହିଁ l

ଏହିପରି ପେଟିଏମରେ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଅଫର ଉପଲବ୍ଧ ହେବ

ସର୍ବପ୍ରଥମେ ତୁମ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନରେ ପେଟିଏମ୍ ଆପ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ
ଏହା ପରେ ତୁମ ଗ୍ୟାସ ଏଜେନ୍ସିରୁ ସିଲିଣ୍ଡର ବୁକ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ
ଏଥିପାଇଁ ପେଟିଏମ ଆପରେ ଅଧିକ ଦେଖାନ୍ତୁ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ
ବର୍ତ୍ତମାନ ରିଚାର୍ଜ ଏବଂ ପେ ବିଲ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ
ଏହା ପରେ ଆପଣ ଏକ ସିଲିଣ୍ଡର ବୁକ୍ କରିବାର ବିକଳ୍ପ ଦେଖିବେ
ଏଠାକୁ ଯାଇ ତୁମେ ତୁମର ଗ୍ୟାସ୍ ପ୍ରଦାନକାରୀ ଚୟନ କର
ବୁକିଂ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କୁ FIRSTLPG ର ପ୍ରୋମୋ କୋଡ୍ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ପଡିବ
ବୁକିଂର 24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ସ୍କ୍ରାଚ୍ କାର୍ଡ ପାଇବେ
ଏହି ସ୍କ୍ରାଚ୍ କାର୍ଡକୁ 7 ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଡିବ

ପେଟିଏମ୍ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏପରି ଅଫର୍ ଦେଉନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଏହାପୂର୍ବରୁ ପେଟିଏମ୍ ଏଲପିଜି ଗ୍ୟାସ୍ ବୁକିଂରେ ଅଫର୍ ପ୍ରଦାନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିସାରିଛି l ଏହାପୂର୍ବରୁ କମ୍ପାନୀ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ବୁକିଂ ଉପରେ 700 ଟଙ୍କା ଏବଂ 500 ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଦେଉଥିଲା l ଏଥର 809 ଟଙ୍କାରେ ଉପଲବ୍ଧ ଏଲପିଜି ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡର ଉପରେ ପେଟିଏମ୍ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ 800 ଟଙ୍କା କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ସ୍ପେଶାଲ ଖବରMore posts in ସ୍ପେଶାଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.