Press "Enter" to skip to content

ପୁଣି ବଢିଲା ସୁନାଦର ଜାଣନ୍ତୁ କେତେରହିଛି 10 ଗ୍ରାମ ପିଛା ସୁନା ଦର Today Gold Rate

ସୁନା ଦର ବୃଦ୍ଧି ପାଇ 10 ଗ୍ରାମରେ 48,640 ଟଙ୍କା ହୋଇଛି l ଭାରତରେ ଆଜି ରୂପା ସୁନା ଦର: ବିଶ୍ୱ ବଜାରରେ ମୂଲ୍ୟବାନ ଧାତୁର ମୂଲ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବା ପରେ ବୁଧବାର ଦିନ ଦିଲ୍ଲୀ ଷଣ ବଜାରରେ ସୁନା 10 ଗ୍ରାମ ପ୍ରତି 48,640 ଟଙ୍କା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି l

HDFC ସିକ୍ୟୁରିଟିଜ୍ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି l ପୂର୍ବ ଦିନରେ ଦଶ ଗ୍ରାମ ପ୍ରତି ସୁନା 46,286 ଟଙ୍କା ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା l ରୂପା ମଧ୍ୟ 324 ଟଙ୍କା ବୃଦ୍ଧି ପାଇ କିଲୋଗ୍ରାମରେ 66,864 ଟଙ୍କା ହୋଇଛି l ପୂର୍ବ ଦିନ ବନ୍ଦ ମୂଲ୍ୟ 66,540 ଟଙ୍କା ଥିଲା l

ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବଜାରରେ ମୂଲ୍ୟ

ଏଚଡିଏଫସି ସିକ୍ୟୁରିଟି ସିନିୟର ଆନାଲିଷ୍ଟ (କମୋଡିଟିସ) ତପନ ପଟେଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ କମକ୍ସରେ ସୁନା ମୂଲ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ସହିତ ଦିଲ୍ଲୀରେ 24 କ୍ୟାରେଟ ସୁନା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି l

ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବଜାରରେ ସୁନା 1,783 ଡଲାରରେ ଅଧିକ କାରବାର କରୁଥିବାବେଳେ ରୂପା ପ୍ରାୟ 25.94 ଡଲାରରେ ଅପରିବର୍ତ୍ତିତ ଥିଲା l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ସ୍ପେଶାଲ ଖବରMore posts in ସ୍ପେଶାଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.