Press "Enter" to skip to content

ଆଜିର ରାଶିଫଳ 19 ଜୁନ 2021 ଶନି ଙ୍କ କୃପାରୁ ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ବଳ ହେବ ଏହି ୪ ଟି ରାଶିଙ୍କର -Rasifala

ଶନିବାର ଶନି ଦେବଙ୍କୁ ଉତ୍ସର୍ଗ କରାଯାଇଛି | ଜ୍ୟେଷ୍ଠ ମାସର ଶୁକ୍ଲ ପକ୍ଷ ଏହା ହେଉଛି ନବମ ତାରିଖ l ଜୁନ୍ 19, 2021 ପାଇଁ ରାଶିଫଳ ପଢନ୍ତୁ l

ମେଷ: ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା କାର୍ଯ୍ୟ ଇତ୍ୟାଦି ସହିତ ଭ୍ରମଣର ପରିମାଣ କରାଯାଇପାରିବ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ଦିବସରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଚାପ ରହିପାରେ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ବୃଷ : ପାରିବାରିକ ପରିବେଶରେ ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଭ୍ରମଣ କରିବା ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ଆଣିଦେବ | ଆପଣ କାହାକୁ ଭେଟିବେ ଯାହାଙ୍କ ସହ ଆପଣ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କୌଣସି ସମସ୍ୟାକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

ତୁଳା: ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାରେ ମନ ଖୁସି ହେବ | ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ l ଏହାର ଯତ୍ନ ନିଅ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ |

ମିଥୁନ: କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଚାଲିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ଅଟେ | ତୁମର ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ l

କର୍କଟ: ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ରହିପାରେ | ଘନିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତେଣୁ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ସଂଯମ ରଖନ୍ତୁ l ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମେ ଗୁରୁଜନ ମାନଙ୍କ ସ୍ନେହ ପାଇବ l ଯଦି ଆପଣ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି l

ସିଂହ – ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ l ଯଦି ଆପଣ ବିବାହ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ ତେବେ ଆପଣ ଏହି ବିଷୟରେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଅଫିସରେ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା କିମ୍ବା ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବଡ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ l

କନ୍ୟା : ତୁମର ବିରୋଧୀମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ତେଣୁ ସାବଧାନ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି l ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ଭଲ ହେବ ନାହିଁ l ବାପାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ l ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଦିନଟି ସ୍ୱାଭାବିକ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିବେ l

ଲିବ୍ରା: ସୁଖ ମନରେ ରହିବ ଶତ୍ରୁ ପକ୍ଷକୁ ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ଉତ୍ତର ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ l ଚାକିରିରେ ଆପଣ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ବହୁ ଅସୁବିଧାର ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଦୂର କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ l ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ଶେଷ ହେବ |

ବିଛା: ଆଜି ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | କାର୍ଯ୍ୟଭାର ରହିବ କିନ୍ତୁ ଧର୍ଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଟେନସନ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଏକ ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ l

ଧନୁ : ପୂଜା ଏବଂ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ | ଏହା ଲାଭ ଏବଂ ଲାଭର ଦିନ | ଅଟକାଯାଇଥିବା ରାଶି ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ |

ମକର: ପୁରୁଣା ରୋଗ ହେତୁ ସମସ୍ୟା ବଢ଼ିପାରେ l ପରିବାର ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ l ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ l ନିଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଉଚିତ୍ l କିଛି ତ୍ରୁଟି ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ l

କୁମ୍ଭ: ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଆସିପାରେ l ବ୍ୟବସାୟ ଭ୍ରମଣ ସୁଖଦ ଏବଂ ଲାଭଦାୟକ ହେବ l ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିବେଶରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିପକ୍ଷଙ୍କ ଠାରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ l ବିବାହିତ ଜୀବନ ମଧୁର ହେବ l

ମୀନ : ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବ ଆଇନଗତ ଦଲିଲ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ l ଏକ ପୁରୁଣା ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିବାଦ ବିଚଳିତ ସୂଚନା ଆଣିପାରେ l ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ l ଅର୍ଥ ହେଉଛି କ୍ଷତିର ପରିମାଣ

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ରାଶିଫଳMore posts in ରାଶିଫଳ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.