Press "Enter" to skip to content

ଆଜିର ରାଶିଫଳ 18 ଜୁନ 2021 ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କ କୃପାରୁ କୋଟିପତି ହେବେ ଏହି 6 ରାଶି

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଗତିବିଧି ସହିତ ମନୁଷ୍ୟ ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟେ | ମଣିଷ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ବିଭିନ୍ନ ଦିନ ବିତାଇଥାଏ, କାରଣ ଗ୍ରହରେ ଛୋଟ ଏବଂ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଯାଏ | ଯଦି କୌଣସି ଦିନ ବ୍ୟକ୍ତିର ରାଶିରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଠିକ ଅଛି ତେବେ ଏହି କାରଣରୁ ବ୍ୟକ୍ତିର ଦିନ ଶୁଭ ଦିନ ବିତାଇଥାଏ କିନ୍ତୁ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଖରାପ ସ୍ଥିତି ହେତୁ ବ୍ୟକ୍ତିର ଦିନ କଷ୍ଟ ସହ ଗତି କରିବାକୁ ଲାଗେ | ସେହି ଦିନ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିରାଶାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ l ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆସନ୍ତା କାଲି ର ରାଶିଫଳ l

ମେଷ ରାଶି –

ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଭାଗିଦାରୀରେ ପ୍ରବେଶ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟିକ ପ୍ରକଳ୍ପ ବିଷୟରେ ଉତ୍ସାହିତ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ଵାସୀ, ତେଣୁ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଯଦି ଏକ ଆଇନଗତ ମାମଲା ବିଚାରାଧୀନ ଅଛି ତେବେ ଏହା କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତାକୁ ସୂଚିତ କରେ | ଖୁସି ସମୟ ଏବଂ ସ୍ମରଣୀୟ ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରିବାକୁ ପରିବାର ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନେ ଏକତ୍ରିତ ହେବେ | ପିଲାମାନେ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳ ହେବେ, ଯାହା ସମଗ୍ର ପରିବାର ପାଇଁ ଖୁସିର ବିଷୟ | ଆର୍ଥିକ ଉଦ୍ୟୋଗ ଏବଂ ନିବେଶରୁ ଲାଭର ଶବ୍ଦ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ରଖିବ |

ବୃଷ ରାଶି –

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକାର ପାଇଁ ଲଢ଼ିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ଘରୋଇ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ l ବ୍ୟବସାୟ ସାମ୍ନାରେ ଏହା ଏକ ମନ୍ଥର ଦିନ ହେବ ଏବଂ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସାମ୍ନାରେ ଆପଣ ଅତୀତର ଭୁଲ ବୁଝାମଣାକୁ ଉତୀର୍ଣ୍ଣ କରିବେ | ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ଏବଂ ସାକ୍ଷାତ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | କେତେକ ଆର୍ଥିକ ପରିଚାଳନା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ | ତୁମର ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ l

ମିଥୁନ ରାଶି –

ଆଜି ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କୌତୁହଳ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କିଛି ରହିବ | କିଛି ଲୋକ ହୁଏତ ନିଜକୁ ନିଜ ସହ ଯୋଡିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣ ଯାହା କୁହନ୍ତି, ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ଶୁଣିବେ l ସାକ୍ଷାତକାର ପାଇଁ ଯାଉଥିବା ଏହି ରାଶିର ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ | ଯେଉଁମାନେ ଏହି ପରିମାଣର ସମ୍ପତ୍ତି ଡିଲର ଅଟନ୍ତି ସେମାନେ କେବଳ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢହେବ ନିଜ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ l ଆଜି, ଗାଧୋଇବା ପରେ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଜଳ ଅର୍ପଣ କର, ତୁମର ଇଚ୍ଛା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପୂରଣ ହେବ l

କର୍କଟ ରାଶି

ଆଜି ଏକ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଦିନ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ଏବଂ ତୁମର ଉତ୍ସାହ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହସ ଏବଂ ଶକ୍ତି ଦେବ | ଫଳସ୍ୱରୂପ ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟିକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ପରିଣତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ତୁମର ସାଥୀମାନଙ୍କୁ ଲାଭ ଏବଂ ପ୍ରଭାବିତ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ସୁଯୋଗର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଉଠାଇବ | ଆୟର ନୂତନ ଉତ୍ସ ବିକାଶ ହୋଇପାରେ | ନୂତନ ସମ୍ପର୍କଗୁଡିକ ବିକାଶ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଏବଂ ଆପଣ ସାମାଜିକ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ହେବେ | ଯାତ୍ରା ଫଳପ୍ରଦ ହେବ ଆପଣ ପରିବାର ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଗୁଣାତ୍ମକ ସମୟ ଉପଭୋଗ କରିବେ |

ସିହ ରାଶି –

ସହଭାଗୀତା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପ୍ରିୟଜନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଆଣିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଏଥିପାଇଁ ଗର୍ବିତ ହେବେ | ଯଦି ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ସମସ୍ୟା ସହିତ ଆସନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଭଙ୍ଗ କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର ଅଳସୁଆ ମନୋଭାବ କ୍ଷତି କରିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ରୁଣ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ l ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବେ l ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ l ତୁମେ ଦୁହେଁ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରିବ l

କନ୍ୟା ରାଶି

ଆଜି ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ନୂଆ ଜିନିଷ ଶିଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆଜି ଆପଣ ଆଶା କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଠାରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଅଣଦେଖା କରୁଥିଲେ |ଅଫିସରେ ଟିକେ ବ୍ୟବହାରିକ ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ, ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ସକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ | ଯେଉଁମାନେ ଏହି ରାଶିର ଓକିଲ ଅଟନ୍ତି, ଆଜି ସେମାନେ ଏକ ବଡ଼ ମାମଲାରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ନାଲି ଫୁଲ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ, ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବା ଉଚିତ l

ତୁଳା ରାଶି

ବ୍ୟବସାୟରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଅନୁକୂଳ ଅବଧି ଏବଂ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ସହଭାଗୀତାକୁ ପ୍ରବେଶ କରୁଛନ୍ତି | ଉପଯୁକ୍ତ ବିଚାର ଏବଂ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ଏବଂ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ | ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଦିନଟି ଭଲ, କିନ୍ତୁ ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ପତି ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିପାରେ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତୁମ ସାଥୀଙ୍କ ଅପମାନ ଏବଂ କ୍ରୋଧର ଏକ ବସ୍ତୁ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ l

ବିଛା ରାଶି

ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଏକ ଶାନ୍ତ ପରିବେଶ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଜିନିଷ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଚିନ୍ତାଜନକ ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାର ଉପାୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକିଏ ଅସୁବିଧାଜନକ ହୋଇପାରେ | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିବ | ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ତୁମର ରୁଟିନ୍ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି

ଆଜି ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯେଉଁଥିରେ ଘନିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହଯୋଗ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଆଜି ପାରିବାରିକ ଅସୁବିଧା ହେତୁ ଆପଣ ଟିକେ ବିଚଳିତ ହେବେ | ତୁମର ହସ୍ତକ୍ଷେପ ହେତୁ ଚାଲିଥିବା ବିବାଦ କମ୍ ଶେଷ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଏହି ରାଶିର ସୁନା ଓ ରୂପା ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ, ସେମାନେ ଆଜି ବହୁତ ଟଙ୍କା ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେତୁ ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ଭଜା ଜିନିଷରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଭଲ ହେବ | ଗାଇକୁ ସବୁଜ ଘାସ ଖାଇବାକୁ ଦିଅ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ l

ମକର ରାଶି

ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁଗ୍ରହ ଦେବ ଏବଂ ଉଚ୍ଚାଭିଳାଷୀ ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡିକ ଗତିଶୀଳ ହୋଇପାରେ | ଏକ ନୂତନ କ୍ଷେତ୍ରକୁ ଯିବାବେଳେ କିମ୍ବା ନୂତନ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାବେଳେ, ତୁମର ଶବ୍ଦ ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ବାଛ | ଆପଣ ଗୋଷ୍ଠୀ ଆଲୋଚନା, ସଭା, ସମ୍ମିଳନୀରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣକୁ ସହଜରେ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶରେ ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଭ୍ରମଣ କରିବା ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ଆଣିଦେବ | ଆପଣ କାହାକୁ ଭେଟିବେ ଯାହାଙ୍କ ସହ ଆପଣ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କୌଣସି ସମସ୍ୟାକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି

ପାରସ୍ପରିକ ଲୋକଙ୍କ କାରଣରୁ ଆଜି ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଅଲଗା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିପାରିବେ | ଦାୟିତ୍ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ଭ୍ରମଣ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଏବଂ କାମ କରିବାରେ ଆପଣ କିଛି ଅସୁବିଧା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଯିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଜାରି ରଖ ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ହାସଲ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି

ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଗମ୍ଭୀର ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ସେୟାର ବଜାରରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି ଶାରୀରିକ ସ୍ତରରେ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଜଣେ ବ୍ରାହ୍ମଣଙ୍କୁ ଖୀର ଖାଇବାକୁ ଦିଅ, ସୁଖ ଭଲ ରହିବ |

More from ରାଶିଫଳMore posts in ରାଶିଫଳ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.