Press "Enter" to skip to content

ଆସନ୍ତାକାଲି ହେବାକୁଯାଉଛି ମହା ସାଂଯୋଗ ଧ୍ରୁବ ଯୋଗଦେବେ ଏହି ରାଶିକୁ କୋଟିପତି ହେବେ ଏହି ରାଶି – ASTROLOGY

ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଗତିବିଧି କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ବଦଳୁଛି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆକାଶରେ ଅନେକ ଶୁଭ ଏବଂ ଶୁଭ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ l ସମସ୍ତ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଉଭୟ ସକରାତ୍ମକ ଏବଂ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରର ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ରାଶିରେ ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଗତିବିଧି ସଠିକ୍ ହୁଏ ତେବେ ଏହି କାରଣରୁ ଜୀବନରେ ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ମିଳିଥାଏ କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କର ସଠିକ୍ ଗତିବିଧି ଅଭାବରୁ ଜୀବନରେ ଅଡୁଆ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଉଛି ପ୍ରକୃତିର ନିୟମ ଏବଂ ଏହା କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଚାଲିଥାଏ l ଏହାକୁ ବନ୍ଦ କରିବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ l ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତିର ଏହି ନିୟମର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ l

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଆଜି ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରମାନେ ମିଶି ବିଦ୍ୟା ଯୋଗ ପରେ ଧ୍ରୁବ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛନ୍ତି, ଯାହାର ପ୍ରଭାବ ସମସ୍ତ ରାଶି ଉପରେ ଦେଖାଯିବ l ସର୍ବଶେଷରେ କେଉଁ ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ ଏବଂ କାହାକୁ ନକାରାତ୍ମକ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ, ଆସନ୍ତୁ ଏହା ବିଷୟରେ ଜାଣିବା l

ବୃଷ- ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଧ୍ରୁଭା ଯୋଗର ଭଲ ପ୍ରଭାବ ପାଇବେ l ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ l ତୁମର କୌଣସି ପୁରୁଣା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରେ l ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନୂତନ ଉପାୟ ଅବଲମ୍ବନ କରିପାରିବେ ଯେଉଁଥିରୁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଲାଭ ପାଇବେ l ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରନ୍ତି l ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବ | ଘରୋଇ ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ |

ମିଥୁନ – ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଭାଗ୍ୟ ଆଧାରରେ ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଦେଖୁଛନ୍ତି | ଧ୍ରୁବ ଯୋଗର ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ଯୋଗୁଁ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ l ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ଉପାୟ ମିଳିପାରିବ l ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ l ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ l ବିବାହିତ ଜୀବନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୁନ୍ଦର ହେବ l ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ l ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ l

କନ୍ୟା ରାଶି – ଏହି ଲୋକମାନେ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ ଧ୍ରୁଭା ଯୋଗ ହେବା ଦ୍ୱାରା, ଆପଣ ଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଆପଣଙ୍କର ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଛାତ୍ରମାନେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ l ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ l

ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଧ୍ରୁବ ଯୋଗର ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ବିଶେଷକରି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ସମୟ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିପାରିବ | ବିରାମ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ l ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଗରେ ରହିବ l ସମସ୍ତଙ୍କ ପ୍ରାର୍ଥନାର ପ୍ରଭାବ ଏକ ଖୁସିର ଫଳାଫଳ ଆଣିପାରେ l ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି l ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ |

ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସମୟ ମିଳିବ l ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବେ l କିଛି ବଡ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି l ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ l ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ସୁଖ ମିଳିବ l ତୁମର ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ l ସଫଳତା ପାଇଁ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ଯାହାର ଫାଇଦା ନିଆଯିବା ଉଚିତ୍ l ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ l ଲଭମେଟ ନିଜ ପସନ୍ଦର ଯେକ କୌଣସି ଉପହାର ନିଜ ସାଥୀକୁ ଦେଇପାରେ ଯାହା ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବ l

ମକର ରାଶିର ସମୟ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବଢ଼ିବାର ଅନେକ ସୁଯୋଗ ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏଥର ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ତୁମେ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇପାରିବ l ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ତୁମେ ସୁଖ ପାଇବ l ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ l ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ l ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିବ l

କୁମ୍ଭ ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ଉପହାର ମିଳିବ ଯାହାକି ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ l ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ବ ଗୁଡିକ ଭଲ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବ | ତୁମର ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରେ | ବେକାରୀ ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ସଫଳତା ପାଇଁ ତୁମେ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୁନ୍ଦର ହେବ l

ମୀନ ରାଶି ଙ୍କ ସମୟଟିକେ କଠିନ ଦେଖାଯାଉଛି l ଟଙ୍କା ସହିତ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ l ଆପଣଙ୍କୁ ସକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ l ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ l ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସ ମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ l ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ରାଶିଫଳMore posts in ରାଶିଫଳ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.