Press "Enter" to skip to content

ମାଟି ଖୋଳୁ ଖୋଳୁ ବାହାରିଲେ ମହାଦେବ ଜଗି ରହିଥିଲେ ସହ ସହ ନାଗ ସାପ ତା ପରେ ଯାହା ହେଲା ନଦେଖିଲେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବେନି – Special report

ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ମନ୍ଦିରରେ ଅଜବ ଜିନିଷ ଦେଖିବାର ଘଟଣା ମଧ୍ୟ ଶୁଣିଥିବ ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଏବଂ ନିକଟରେ ଏକ ସମାନ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଯାହାକୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି l ଆମେ ଯେଉଁ ଘଟଣା ବିଷୟରେ କହୁଛୁ ବାସ୍ତବରେ ସେହି ଘଟଣା ନିଜେ ଅତୁଳନୀୟ | ଯିଏ ଶୁଣିଛି କିମ୍ବା ଯିଏ ଏହା ଦେଖିଛି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଏହି ଚମତ୍କାର ବୁଝିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ l

ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ ଯେ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରିୟ ଅଳଙ୍କାର ହେଉଛି ସାପ | ଏହି କାରଣରୁ ସାପ ଉପରେ ଲୋକଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସ ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ଜଡିତ ଏବଂ ସାପମାନେ ସର୍ବଦା ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା l

ଆଜି ପୂର୍ବରୁ ଏପରି ଅନେକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଥିରେ ମାଟି ଭିତରୁ ସାପ ବାହାରିବା କିମ୍ବା ଶିବଲିଙ୍ଗ ନିକଟରେ ବସିଥିବା ସାପ ଖବର ପାଇ ଲୋକମାନେ ଏହି ଘଟଣାକୁ ସମ୍ମାନର ସହ ଦେଖନ୍ତି

ଆଜି ଏଠାରେ କୁହାଯାଉଥିବା ଘଟଣା ମଦିର ସହିତ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ କିନ୍ତୁ ଏହି ଘଟଣା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କାରଣ ପାଲଟିଛି l ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଘଟଣା ବିଷୟରେ l ସେ ନିକଟସ୍ଥ ଅନେକ ଗାଁର ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣି ନେଇଥିଲେ l

ବାସ୍ତବରେ ଏହା ଘଟିଥିଲା ​​ଯେ ହାଥ୍ରାସ୍ ଗ୍ରାମରେ ଥିବା ଏକ ପ୍ରାଚୀନ ଶିବ ମନ୍ଦିରର ନବୀକରଣ ସମୟରେ ଶିବଲିଙ୍ଗକୁ ଭୂମିରୁ ହଟାଯିବା ମାତ୍ରେ ହଠାତ୍ ଛୋଟ ସାପ ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଯାହା ପ୍ରଥମେ ଲୋକମାନେ ଚକିତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହି ସାପଗୁଡ଼ିକ କାହାରି କିଛି କ୍ଷତି କରିନଥିଲେ |

ପ୍ରଭୁ ଶିବଙ୍କର ଏକ ଚମତ୍କାର ରୂପେ କେଉଁ ଲୋକମାନେ ପୂଜା ପାଠ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ଏବଂ ଧୀରେ ଧୀରେ ସେଠାରେ ଏକତ୍ରିତ ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ସମସ୍ତେ ଏହି ଚମତ୍କାର ଦେଖିଲେ ଏବଂ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ନାଗ ରୂପରେ ଦେଖିଲେ | ଏହି ଘଟଣା ଶୁଣିବା ପରେ ଦୂରଦୂରାନ୍ତର ଗାଁର ଗ୍ରାମବାସୀ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି l

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ମନ୍ଦିରଟି ବହୁତ ପୁରୁଣା ଏବଂ ଜରାଜୀର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଗାଁର ଏକ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଜଣେ ଯୁବକ ଏଠାରେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ସେ ଠିକ୍ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ସେ ଏହି ମନ୍ଦିର ନିର୍ମାଣ କରିବେ।

ଶପଥ ହେବାର ଏକ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଯୁବକ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଗଲା ତା’ପରେ ସେ ମନ୍ଦିର ନିର୍ମାଣ ଆରମ୍ଭ କଲା କିନ୍ତୁ ଶ୍ରମିକମାନେ ମନ୍ଦିରରେ ଅବସ୍ଥିତ ଶିବଲିଙ୍ଗକୁ ମରାମତି କରିବା ମାତ୍ରେ ଶିବଲିଙ୍ଗ ତଳେ ସାପ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା। ଏହା ବିସ୍ୱାସର ବିଷୟ ହୋଇ ରହିଛି ଏବଂ ବହୁ ଲୋକ ଏକତ୍ରିତ ହୋଇ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛନ୍ତି l

ଏହି ଘଟଣା ହାଥ୍ରାସର ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଚମତ୍କାରଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ଏହି ସର୍ପମାନଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ସହ ସେମାନଙ୍କୁ କ୍ଷୀର ଖାଇବାକୁ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ସବୁ ମଧ୍ୟରେ ସବୁଠାରୁ ଚମତ୍କାର କଥା ହେଲା ଏହି ସାପଗୁଡ଼ିକ କୌଣସି ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ କୌଣସି କ୍ଷତି କରି ନାହାଁନ୍ତି ଧୀରେ ଧୀରେ ସେହି ସ୍ଥାନରୁ ଦୂରେଇ ଗଲେ ସାପ ସମୂହ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ସ୍ପେଶାଲ ଖବରMore posts in ସ୍ପେଶାଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.