Press "Enter" to skip to content

ଯଦି ହାତରୁ ପଡେ ଏହି ଜିନିଷ ତେବେ ବୁଝି ଯାଆନ୍ତୁ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଘୋର ଅଶୁଭ – Adhyatmika

ଏହି ଦୁନିଆରେ କିଛି ଜିନିଷ କିଛି ସମୟରେ ଖସିଯାଏ l କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ କିଛି ଜିନିଷର ପତନ ଏକ ଭିନ୍ନ ସୂଚାଇଥାଏ | କିଛି ଜିନିଷ ଯାହା ଅଜ୍ଞାତରେ ପଡିଛି ଭବିଷ୍ୟତରେ କ’ଣ ଘଟିବ ତାହାର କିଛି ସଙ୍କେତ ବିଷୟରେ ଆମକୁ କହିଥାଏ l

ଯାହାକୁ ଆମେ ଅଣଦେଖା କରୁ | ବେଳେବେଳେ ଆମ ଉପରେ ଆମର ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଓଜନ ମଧ୍ୟ ଆମ ହାତରୁ ଜିନିଷ ହରାଇବା ସହିତ ସମାନ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ହାତରୁ ବାହାରିଥାଏ ତାହା ହେଉଛି କିଛି ବଡ ଅଶୁଭ କିମ୍ବା ଶୁଭତାର ସଙ୍କେତ…l

ଗ୍ୟାସରୁ କ୍ଷୀର ପଡିବା – ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଗ୍ୟାସରେ କ୍ଷୀର ଫୁଟାଇବାବେଳେ ଖସିଯିବା ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ ନାହିଁ l କୁହାଯାଏ ଯେ ଫୁଟିବା ସମୟରେ କ୍ଷୀରର ପତନ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧିର ହ୍ରାସ କରିବା ସହିତ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ଏବଂ କଳହ କୁ ସୂଚାଇଥାଏ l

ଲୁଣ – ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ହାତରୁ ଲୁଣ ପଡେ ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଭଲ ବୋଲି ଧରାଯାଏ ନାହିଁ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଲୁଣର ପତନ ଶୁକ୍ର ଏବଂ ଚନ୍ଦ୍ରର ଦୁର୍ବଳତାକୁ ସୂଚିତ କରେ l ଏଥି ସହିତ ଏହି ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଦୁର୍ବଳତା ହେତୁ ଦମ୍ପତି ଏବଂ ଶ୍ୱାସ ରୋଗରେ ଅସୁବିଧା ହେବାର ସଙ୍କେତ ଅଛି l ଅନ୍ୟ ପଟେ ହାତରୁ କଳା ଲଙ୍କା ପଡିବା ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ଖରାପ ସମ୍ପର୍କକୁ ସୂଚିତ କରେ l

ଗହମ, ଚାଉଳ କିମ୍ବା କୌଣସି ଶସ୍ୟର ପଡିବା- ଚାଉଳ ହାତରେ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଅବସ୍ଥାରେ ପଡ଼ିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ ଘଟଣା ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ l ଯଦି ଗହମ, ଚାଉଳ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଶସ୍ୟ ପଡ଼େ ତେବେ ଏହାକୁ ମୁଣ୍ଡରେ ଲଗାନ୍ତୁ ଏବଂ ଦେବୀ ଅନ୍ନପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗନ୍ତୁ l କାରଣ ଶସ୍ୟ, ଗହମ ଏବଂ ଚାଉଳର ପତନ ହେତୁ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀ କ୍ରୋଧିତ ହୁଅନ୍ତି l ଯଦି ଆପଣ ଶସ୍ୟକୁ ସ୍ପର୍ଶ କରନ୍ତି ତେବେ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କଠାରୁ କ୍ଷମା ମାଗନ୍ତୁ l

ହାତରୁ ତେଲ ପାତ୍ର- ରାନ୍ଧିବା ସମୟରେ ଯଦି ହଠାତ୍ ତେଲ ଆପଣଙ୍କ ହାତରୁ ଖସିଯାଏ କିମ୍ବା ଯଦି ତେଲରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଏକ ପାତ୍ର ଖସିଯାଏ ତେବେ ଏହା ଏକ ଉଦ୍‌ବେଗଜନକ ସଂକେତ l

କାରଣ ହଠାତ୍ ତେଲ ଢାଳିବା ପରିବାର ଉପରେ ଏକ ସଙ୍କଟ ସୂଚାଇଥାଏ l ଏହା ସହିତ ଏହା ମଧ୍ୟ ସୂଚିତ କରେ ଯେକୌଣସି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଋଣ ବଢ଼ିବାକୁ ଯାଉଛି | ତେଣୁ ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ କିଛି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖ l

ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ସିନ୍ଦୁର ପ୍ରୟୋଗ କରିବା ସମୟରେ ସିନ୍ଦୁର ଆପଣଙ୍କ ହାତ ଛାଡିଦିଏ ତେବେ ଏହା ଏକ ଭଲ ସଙ୍କେତ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ ନାହିଁ l ଏହା ଅର୍ଥ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ କ୍ଷତି ସୂଚାଇଥାଏ l ଏହା ସହିତ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଉପରେ କିଛି ବିପର୍ଯ୍ୟୟର ଆଗମନକୁ ମଧ୍ୟ ସୂଚିତ କରେ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକMore posts in ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.