Press "Enter" to skip to content

ଜନ୍ମ ରୁ ରାଜଯୋଗ ଆଣି ଜନ୍ମ ହୁଅନ୍ତି ଏହି ପୁରୁଷ ଜନ୍ମରୁ ଭବିଷ୍ୟତ ହୁଏ ଉଜ୍ବଳମୟ – Jyotisa Sastra

ଭାଗ୍ୟ ଏପରି କିଛି ଯାହା ସମସ୍ତେ ଚାହାଁନ୍ତି l ଯଦି ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଅଛି ତେବେ ଭିକାରୀ ମଧ୍ୟ ରାଜା ହୁଅନ୍ତି l ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଯଦି ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପଛରେ ପଡ଼େ ତେବେ ରାସ୍ତାରେ ଜଣେ କୋଟିପତି ମଧ୍ୟ ଆସନ୍ତି l

ଭାଗ୍ୟ ଏବଂ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଉପରେ ମଧ୍ୟ ନିର୍ଭର କରେ l ନ୍ୟୁମେରୋଲୋଜି ଅନୁଯାୟୀ ଏହା ତୁମର ଜନ୍ମ ନମ୍ବର କିମ୍ବା ମୂଳାଙ୍କ ଆଧାର ରେ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ କି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୀନ କହିପାରେ l କେବଳ ଭାଗ୍ୟ ନୁହେଁ ଏହି ମୂଳାଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ପ୍ରକୃତି ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଅନେକ କଥା କହିଥାଏ l

ବର୍ତ୍ତମାନ ତୁମମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭାବୁଥିବେ ଯେ ଏହି ମୂଳାଙ୍କ କ’ଣ? ବାସ୍ତବରେ, ସାଂଖ୍ୟ ବିଜ୍ଞାନରେ ମୂଳାଙ୍କ ହେଉଛି ତୁମର ଜନ୍ମ ତାରିଖର ସମଷ୍ଟି l ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଜନ୍ମ ତାରିଖ 6, 15 ଏବଂ 24 ତେବେ ଏହାର ରେଡିକ୍ସ 6 ହେବ l

ଏହି ସଂଖ୍ୟା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ଅନେକ ରହସ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିପାରିବ l ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱକୁ ପ୍ରକାଶ କରିପାରିବ l ଯଦି ଆପଣ କାହା ସହିତ ବନ୍ଧୁତା କିମ୍ବା ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ନମ୍ବରକୁ ଦେଖି ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ବହୁତ କିଛି ଜାଣିପାରିବେ l

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ପୂର୍ବରୁ କେଉଁ ମୂଳାଙ୍କ ନମ୍ବର ଥିବା ଲୋକମାନେ ସବୁଠାରୁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ମୂଳାଙ୍କ ଲୋକଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ବିଶେଷ ଜିନିଷ ଜାଣିବା | ତୁମର ମୂଳାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମେ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ କି ନୁହେଁ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଖବରର ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢନ୍ତୁ l

  1. ଏହି ଲୋକମାନେ ହୃଦୟରେ ଶୁଦ୍ଧ ଅଟନ୍ତି | ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ l ଛୋଟ ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ସେମାନେ ଖରାପ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି l
  2. ଏହି ଲୋକମାନେ ନିଜ ହୃଦୟକୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ରଖନ୍ତି |ସେମାନେ କିଛି କହିବାକୁ ଦ୍ୱିଧା କରନ୍ତି ନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ବେଳେବେଳେ ତାଙ୍କ ଶବ୍ଦ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଚକିତ କରେ ଏବଂ ସେମାନେ ଏହାକୁ ଖରାପ ଭାବନ୍ତି l
  3. ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ସର୍କଲ୍ ଛୋଟ | ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ଯେ ସେମାନେ ନିଜ ଭାବନାକୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ନୁହଁନ୍ତି l
  4. ଏହି ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଟିକିଏ ସ୍ୱାର୍ଥପର | ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ନିଜର ଗୁରୁତ୍ୱ ଅଧିକ l ସେମାନେ ସବୁବେଳେ ନିଜ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତି l ଏହା ପରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ଯତ୍ନ ନିଅ l
  5. ସେମାନଙ୍କର ଦୁର୍ବଳତା ମଧ୍ୟ ଯେ ସେମାନେ କୌଣସି ବିଷୟକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ବେଳେବେଳେ ସେମାନଙ୍କୁ ଏହାର ଭାର ବହନ କରିବାକୁ ପଡେ l
  6. ସେମାନେ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି l ଭଲ କଥା ହେଉଛି ସେମାନେ ମହଙ୍ଗା ପ୍ରକୃତିର ନୁହଁନ୍ତି l ସେମାନେ ସଞ୍ଚୟ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ସେମାନେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି l
  7. ସେମାନଙ୍କର ଶାସକ ଗ୍ରହ ହେଉଛି କତୁ ଗ୍ରହ | ସେଥିପାଇଁ ସେମାନେ ଶୀଘ୍ର ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମନ ବୁଝନ୍ତି l
  8. ସେମାନେ ଲେଖକ ଡାକ୍ତର, ବିଚାରପତି, ଜ୍ୟୋତିଷ ଏବଂ ସରକାରୀ ଅଧିକାରୀ ହେବା ପାଇଁ ଆଗକୁ ବଢ଼ିପାରିବେ l
  9. ସେମାନଙ୍କର ମୂଳାଙ୍କ 5 ଏବଂ 6 ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଗଠିତ ହୁଏ ନାହିଁ l
  10. ସେମାନଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଅଛି l
  11. ଭାଗ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସେମାନେ ଦୁର୍ବଳ | ସେମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ସେମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରେ ନାହିଁ l ସେଥିପାଇଁ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ମଧ୍ୟ କହିପାରିବେ l

ମୂଳାଙ୍କ ନମ୍ବର 7 ଥିବା ଲୋକମାନେ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ଅଟନ୍ତି l

ଯଦି ତୁମର ଜନ୍ମ ତାରିଖ 7,16 ଏବଂ 25 ତେବେ ତୁମର ମୂଳାଙ୍କ 7 ହେବ | ତେଣୁ ଏହି ତାରିଖ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହେବେ l ଏହା ସହିତ ଉପରୋକ୍ତ ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ମୂଳାଙ୍କ ନମ୍ବର 7 ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ସ୍ପେଶାଲ ଖବରMore posts in ସ୍ପେଶାଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.