Press "Enter" to skip to content

ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହଣ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ ନା ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ? ଜାଣନ୍ତୁ କଣ କହୁଛି ଆପଣଙ୍କ ରାଶି

ଆଜି ଅର୍ଥାତ୍ ଜୁନ୍ 10 ରେ ଚଳିତ ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହଣ ହେବ l ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ଭାରତରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉ ନଥିଲା। ତେଣୁ, ସୂତାକ ଅବଧି ଏଥିପାଇଁ ବୌଧ ନୁହେଁ | କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆମେ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା, ତେବେ ଏହା ଆମର ରାଶି ଉପରେ ଭଲ ଏବଂ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇବା ଯେ ସୂର୍ଯ୍ୟକିରଣ କେଉଁ ରାଶିର ଚିହ୍ନକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ସମୟରେ କ’ଣ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଉଚିତ୍ |

ମେଷ :- ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଏବଂ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେମାନେ ଟଙ୍କା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ସମୟରେ ସେମାନେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କୌଣସି କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଥରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଭଲ

ବୃଷ – ଏହି ଲୋକମାନେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହଣ ସମୟରେ ବିଶେଷ ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏଥି ସହିତ ସେମାନେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଶୀଘ୍ର କାହା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ନଚେତ୍ ସେମାନଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ l

ମିଥୁନ – ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଅନ୍ୟଥା, ସେମାନେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଏଥି ସହିତ, ସେମାନେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ବହୁତ ଚିନ୍ତା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ବାସ୍ତବରେ, ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ l

କର୍କଟ – ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିବାଦରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ନଚେତ୍ ସେମାନେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାର ଅଭ୍ୟାସକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି l

ସିଂହ – ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ଏଥି ସହିତ, ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର କରି ଜୀବନରେ ସୁଖ ମିଳିବ | ସେ ନିଜ ପରିବାର ଏବଂ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସମୟ ବିତାଇବା ଉଚିତ୍ l

କନ୍ୟା – ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତେଣୁ ସେମାନେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ସେହି ସମୟରେ, ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | କୁମାରୀ ଚିହ୍ନ ଲୋକମାନେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ନଚେତ୍ ସେମାନଙ୍କର ମାନସିକ ଚାପ ରହିପାରେ l

ତୁଳା – ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ସେମାନେ ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗକୁ ହଟାଇବା ଏବଂ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବା ଉଚିତ୍ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତେ ଧର୍ଯ୍ୟର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି l

ବିଛା – ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଜୀବନ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ସେମାନେ ନିଜ ମନରେ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆଣିବା ଉଚିତ୍ l ଚାପ ସେମାନଙ୍କୁ ଘେରିପାରେ |

ଧନୁ – ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢହେବ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ, ସେମାନେ ଶୀଘ୍ର ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ l ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, କାରବାର ଏବଂ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଏଥର ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବିବେଚନା କରାଯାଇପାରେ l

ମକର – ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ୍ | ଏଥିସହ, ସେମାନଙ୍କୁ ଟଙ୍କା କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଶୀଘ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତେ ଧର୍ଯ୍ୟ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଏବଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଭଲ l

କୁମ୍ଭ – ଏହି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ କିଛି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ | ପରିବାର ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଶୀଘ୍ର ଜଣେ ବାହାର ଲୋକ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଭୁଲ୍ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ l

ମୀନ – ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଉଚିତ୍ | ଏଥି ସହି ଏହି ଲୋକମାନେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ l ସେମାନେ ପରିବାରର ସହାୟତା ପାଇବେ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କିଛି ସମୟ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇବା ଉଚିତ୍ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକMore posts in ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *