Press "Enter" to skip to content

ନୁସରତ ଜାହାନ 6 ମାସ ଗ-ର୍ଭବତୀ କିନ୍ତୁ ସ୍ୱାମୀ କହୁଛନ୍ତି ପିଲାଟି ମୋର ନୁହେଁ ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର – VIRAL NEWS

ବଙ୍ଗଳା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ଟିଏମସି ସାଂସଦ ନୁସରତ ଜାହାନ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ଆଜିକାଲି ମିଡିଆ ହେଡଲାଇନରେ ଅଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ ନୁସରାତ ଜାହାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ଖବର ଅଛି ଯେ ସେ 6 ମାସର ଗ-ର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ମା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ମଝିରେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖବର ଆସିଛି |

ବାସ୍ତବରେ ନୁସରତ ଜାହାନଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ନିଖିଲ ଜୈନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୁହେଁ ମାସ ମାସ ଧରି ଏକାଠି ନଥିଲେ l ତେବେ ଏହି ଶିଶୁ କିପରି ସେମାନଙ୍କର ହୋଇପାରିବ? ଏଥିସହିତ ବର୍ତ୍ତମାନ ନୁସରାତ ଜାହାନଙ୍କ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ବିବୃତ୍ତି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନିଖିଲ ଜେନାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ବିବାହ ବୈଧ ନୁହେଁ l

‘ଏହା ଏକ ବିବାହ ନୁହେଁ ବରଂ ଏକ ସମ୍ପର୍କ କିମ୍ବା ଲାଇଭ-ଇନ୍’ ନୁସରତ ଜାହାନ ତାଙ୍କର ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଦେଶୀ ଦେଶରେ ରହି ତୁର୍କୀ ବିବାହ ନିୟମାବଳୀ ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ବିବାହ ଶୂନ୍ୟ ଅଟେ।

ଏଥିସହ ଏହା ଦୁଇଟି ଧର୍ମର ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ବିବାହ ହୋଇଥିବାରୁ ଏହାକୁ ଭାରତରେ ଆଇନଗତ ମାନ୍ୟତା ଦିଆଯିବା ଆବଶ୍ୟକ କିନ୍ତୁ ତାହା ହୋଇ ନଥିଲା l କୋର୍ଟ ଆଇନ ଅନୁଯାୟୀ ଏହା ବିବାହ ନୁହେଁ ବରଂ ଏକ ସମ୍ପର୍କ କିମ୍ବା ଲାଇଭ-ଇନ୍ ଅଟେ l

ଯେତେବେଳେ ବିବାହ ବୈଧ ନୁହେଁ ସେତେବେଳେ ଛାଡପତ୍ରର ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠେ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଲେ ନୁସରାତ l ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁସରତ ଜାହାନ ସମାନ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆଇନଗତ ଭାବେ ଏହି ବିବାହ ବୈଧ ନୁହେଁ ବରଂ ଏକ ଜୀବନ୍ତ ସମ୍ପର୍କ |

ତେଣୁ ଛାଡପତ୍ରର ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁନାହିଁ l ଆମେ ବହୁତ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଅଲଗା ହୋଇଥିଲୁ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଏହା ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିନଥିଲି l କାରଣ ମୁଁ ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ନିଜ ପାଖରେ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି l ଆଇନ ଦୃଷ୍ଟିରେ ଏହି ବିବାହ ଆଦୌ ନୁହେଁ l

ତୁର୍କୀର ଇସ୍ତାନବୁଲରେ ଦୁଇ ପ୍ରକାରର ରୀତିନୀତି ବିବାହ କରାଯାଇଥିଲା l ନୁସରାତ ଜାହାନ କୋଲକାତା ଭିତ୍ତିକ ବ୍ୟବସାୟୀ ନିଖିଲ ଜୈନଙ୍କୁ 19 ଜୁନ୍ 2019 ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ l ତୁର୍କୀର ଇସ୍ତାନବୁଲରେ ଦୁଇ ପ୍ରକାର ରୀତିନୀତି ସହିତ ଏହି ବିବାହ ସମାପ୍ତ ହୋଇଥିଲା |

ପ୍ରଥମେ ସେ ହିନ୍ଦୁ ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନ ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ବିବାହ କରିଥିଲେ l ବିବାହର ଦେଢ଼ ମାସ ପରେ ନୁସରାତ ଏବଂ ନିଖିଲ ହନିମୁନ୍‌ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ l

ନୁସରତ ଜାହାନ ଜଣେ ବଙ୍ଗୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ସେ 2011 ମସିହାରେ ବଙ୍ଗଳା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଶୋଟ୍ରୁ ସହିତ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ସେ ପରଦାରେ ସ୍ଥିର ହୋଇଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଦୁଇଟି ଡଜନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନେକ ପୁରସ୍କାର ଜିତିଛନ୍ତି |

ଏହାପୂର୍ବରୁ, ନସୁରତ ଜାହାନ ମଧ୍ୟ 2010 ରେ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଜିତି ନିଜର ମଡେଲିଂ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏଥିସହିତ ନୁସରତ ଜାହାନ ବର୍ତ୍ତମାନ ଟିଏମସି ସାଂସଦ ହୋଇଛନ୍ତି l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଭାଇରଲ ଖବରMore posts in ଭାଇରଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *