Press "Enter" to skip to content

୧୧ ଜୁନ ଶୁକ୍ରବାର ରେ କିପରି ରହିବ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟଫଳ ଜାଣନ୍ତୁ – Rasifala

ଯଦି ଆମେ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା, ତେବେ ଏହା ଆମର ରାଶି ଉପରେ ଭଲ ଏବଂ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇବା ଯେ ସୂର୍ଯ୍ୟକିରଣ କେଉଁ ରାଶିର ଚିହ୍ନକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ସମୟରେ କ’ଣ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଉଚିତ୍ |

ମେଷ :- ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଏବଂ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେମାନେ ଟଙ୍କା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ସମୟରେ ସେମାନେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କୌଣସି କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଥରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଭଲ

ବୃଷ – ଏହି ଲୋକମାନେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହଣ ସମୟରେ ବିଶେଷ ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏଥି ସହିତ ସେମାନେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଶୀଘ୍ର କାହା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ନଚେତ୍ ସେମାନଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ l

ମିଥୁନ – ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଅନ୍ୟଥା, ସେମାନେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଏଥି ସହିତ, ସେମାନେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ବହୁତ ଚିନ୍ତା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ବାସ୍ତବରେ, ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ l

କର୍କଟ – ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିବାଦରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ନଚେତ୍ ସେମାନେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାର ଅଭ୍ୟାସକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି l

ସିଂହ – ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ଏଥି ସହିତ, ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର କରି ଜୀବନରେ ସୁଖ ମିଳିବ | ସେ ନିଜ ପରିବାର ଏବଂ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସମୟ ବିତାଇବା ଉଚିତ୍ l

କନ୍ୟା – ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତେଣୁ ସେମାନେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ସେହି ସମୟରେ, ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | କୁମାରୀ ଚିହ୍ନ ଲୋକମାନେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ନଚେତ୍ ସେମାନଙ୍କର ମାନସିକ ଚାପ ରହିପାରେ l

ତୁଳା – ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ସେମାନେ ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗକୁ ହଟାଇବା ଏବଂ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବା ଉଚିତ୍ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତେ ଧର୍ଯ୍ୟର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି l

ବିଛା – ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଜୀବନ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ସେମାନେ ନିଜ ମନରେ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆଣିବା ଉଚିତ୍ l ଚାପ ସେମାନଙ୍କୁ ଘେରିପାରେ |

ଧନୁ – ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢହେବ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ, ସେମାନେ ଶୀଘ୍ର ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ l ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, କାରବାର ଏବଂ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଏଥର ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବିବେଚନା କରାଯାଇପାରେ l

ମକର – ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ୍ | ଏଥିସହ, ସେମାନଙ୍କୁ ଟଙ୍କା କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଶୀଘ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତେ ଧର୍ଯ୍ୟ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଏବଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଭଲ l

କୁମ୍ଭ – ଏହି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ କିଛି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ | ପରିବାର ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଶୀଘ୍ର ଜଣେ ବାହାର ଲୋକ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଭୁଲ୍ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ l

ମୀନ – ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଉଚିତ୍ | ଏଥି ସହି ଏହି ଲୋକମାନେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ l ସେମାନେ ପରିବାରର ସହାୟତା ପାଇବେ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କିଛି ସମୟ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇବା ଉଚିତ୍ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ରାଶିଫଳMore posts in ରାଶିଫଳ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *